Re: MAD TV

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
vesk
Нов
Нов

MAD TV

Мнениеот vesk » 21 Яну 2007, 02:30

Благодарение отсъствието на Диемите гледам от няколко седмици MAD TV. Всички с негативни очаквания трябва да се скрият някъде, защото тази телевизия сложи всички в "джоба си". В поп-музиката са уникални - показват неща, които са забравени, а желани... От гръцката музика - най-доброто! При това всичко е доста качествено... Браво на Пламен Марков! Браво и на Роро и Емо Кирилов!
Аватар
glupa4e
Нов
Нов

MAD TV

Мнениеот glupa4e » 22 Яну 2007, 10:09

Не съм я гледал още тази телевизия. Може наистина да е много добра, не мога да кажа още. Нещо друго ми направи впечатление в предния постинг. За Роро знаех, че работи вече в MAD но за Емо Кирилов - не. Това да не би да е същия Емил Кирилов, който преди работеше във ФМ+ (и правеше Хитмикс 40) и после беше PR на агенция "Visages"?
"Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!" Затова правете добро!
Аватар
teleman_sf
Нов
Нов

MAD TV

Мнениеот teleman_sf » 25 Яну 2007, 19:39

О, да! Харесва ми посоката на МАД. Откакто МАД се появи, нешо ЦИТИ зачнаха да пускат повече гръцко, а ВОИС вече не пускат само аренби, амо и друга музика. А Роро ще води ли пак там? Жалко ще е, ако не е водещ.
UGLY_BOY

MAD TV

Мнениеот UGLY_BOY » 25 Яну 2007, 23:37

Би ми се щяло The Voice да пускат само черна музика, но.
Аватар
dice
100+
100+

MAD TV

Мнениеот dice » 26 Яну 2007, 11:02

[quote=""UGLY_BOY""]Би ми се щяло The Voice да пускат само черна музика, но.[/quote]
това какво общо има с МАД?
Незнаеш стационарния телефон ана Борислав Цветков ли? В сайта на Атлантик го има, обади му с еи се оплачи да ти пускат с Чонова повече черно, макар че повече от това накъде не виждам.

Иначе МАД е номер 1 за мен, в момента 8)
Адски много ми харесва подбора на музика, особено вечер, когато просто нямат равни :)
Изображение
UGLY_BOY

MAD TV

Мнениеот UGLY_BOY » 26 Яну 2007, 23:19

Това беше реплика към teleman_sf. Знам, че пускат черно. Той просто твърди, че са го намалили.
Аватар
dice
100+
100+

MAD TV

Мнениеот dice » 27 Яну 2007, 12:34

ми то още първия ден на Дъ Войс, беше петък, фрайдей парти имаше много малко рап и ар енд би :)

така че, според мен, не е намаляло, просто се пуска и друга музика, но преобладава черното :)

дайте да говорим за МАД :)
Изображение
Аватар
teleman_sf
Нов
Нов

vuztorg

Мнениеот teleman_sf » 30 Яну 2007, 21:10

lele, muzikata e brutalna:)
totalno spryah da gledam the voice i mm....
mad sa mnogo....kak da kazha...na ruba....
interesno...interesno....da vidim dokude she ya dokarat :lol:
ANONIMNIQ
Нов
Нов

Мнениеот ANONIMNIQ » 13 Фев 2007, 13:20

Сайта на MAD вече е активен :)
http://www.mad.tv
trmkr
100+
100+

Мнениеот trmkr » 13 Фев 2007, 13:58

teleman_sf написа:О, да! Харесва ми посоката на МАД. Откакто МАД се появи, нешо ЦИТИ зачнаха да пускат повече гръцко, а ВОИС вече не пускат само аренби, амо и друга музика.  А Роро ще води ли пак там? Жалко ще е, ако не е водещ.

The Voice никога не са пускали само рнб. Това, че има всеки ден няколкочасов блок само с такава музика не означава, че по телевизията върви само това.
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 14 Фев 2007, 12:54

сайта на МАД е станал много готин :)
Изображение
Аватар
gacobaco
100+
100+

Мнениеот gacobaco » 14 Фев 2007, 13:54

mi kai go de?
MOrocco for ever,im your fried chahine,thank you......
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 19 Фев 2007, 15:10

Изображение
Аватар
teleman_sf
Нов
Нов

Мнениеот teleman_sf » 20 Фев 2007, 20:50

S int5eres produlzhavam da sledya programata na MAD. Byah dochul, 4e shte startirat predavania ot ianuari, no vse oshte ne sum vidial vodeshti.
I bez vodeshti e dobre. Musikata e mnogo dobra. CITY suvsem zatunaha, a Voice mai se opitvat da prilichat na MAD. Smeniha napylno ideiata si za muzika. Biah fen na Voice, no ve4e ne. MM za sujalenie ne mozhe da se savzeme, a otkakto roro i kiro go niama, sa gola vodica. Pishete oshte po temata za muzikalnite televizii. Mnogo mi e interesno da chia oshte mnenia.
Аватар
telemaniac
Нов
Нов

Мнениеот telemaniac » 21 Фев 2007, 10:05

То МАД е хубава телевизия, ама я чакаме в пакета на ITV  :P
Изображение
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 21 Фев 2007, 13:03

Имам два въпроса:
1. Какво стана с гръцкия MAD и защо сайтът му пренасочва към българския? Този въпрос бе зададен и преди, но отговор така и не бе даден?
2. Защо в България и цяла Европа всички харесват циклещ в един оборот хаус или циклещата в един оборот чалга на хауса или пък други там неща с електронно звучене? В момента, в който се пусне радио или телевизия, която пуска доста такива неща, всички пренастройват приемниците си на нея.
Аватар
teleman_sf
Нов
Нов

Мнениеот teleman_sf » 21 Фев 2007, 14:26

Ne sum zabeliazal MAD da puska cikle6t haus. Naprotiv. Vurtiat super ka4estwena elektronna i dance muzika, koiato az li`no ne moga da vidia po drugite televizii s malki izkluchenia.
Bih kazal, 4e playlistite na MAD sa mnogo po-razli`ni ot drugite, koito samo cikliat v hitowete ot klasatsiite.
Ne znam za grutckiq MAD. Az go gledam u doma po satelita. Imat iaki predawaniq, no muzikata ne e tolkowa dobra.
ANONIMNIQ
Нов
Нов

Мнениеот ANONIMNIQ » 21 Фев 2007, 15:14

Изглежда са решили сайта да бъде общ-по всичко личи,че вмомента повечето си сили влагат в популяризирането на българския канал и вероятно по тази причина новия им сайт бе пуснат първо на български.Ако се загледаш,ще забележиш,че е предвидено да го има и във версия на гръцки език,която вероятно все още не е готова-поне аз така си обяснявам нещата по сайта.Колкото до самия канал-някой може ли да ми каже кои оператори в страната го излъчват?Аз много искам да го гледам,но тук моя оператор (скат-бургас) не го е пуснал все още  :Noex
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 22 Фев 2007, 00:50

Именно електронната и денс музика имам предвид. Защо има някаква масовост всички да се прехласват по нея. Имам чувството, че хората се влияят от моди.
CableTEL предлагат MAD.
Аватар
the_heaven
500+
500+

Мнениеот the_heaven » 22 Фев 2007, 02:35

UGLY_BOY написа:Именно електронната и денс музика имам предвид. Защо има някаква масовост всички да се прехласват по нея. Имам чувството, че хората се влияят от моди.

Добре дошъл в реалността. :Yawn
Кой както си го направи живота! На който не му харесва - да се изнася!

Назад към