Re: MAD TV

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
Miss_Smart
100+
100+

Мнениеот Miss_Smart » 06 Яну 2008, 18:58

Ан Мари Тонколонкова написа:MAD TV се възроди след представената класация на БГ радио в ефира й! Сега вече много повече хора я знаят и гледат! :Clap

Чудя се откъде черпите толкова самочувствие.... ::)
Аз гледах МАД много преди да спра да слушам БГ радио...Което беше за около 5 дни...
Дерзайте ...И не над алкохола :Drunk
Аватар
linkinparkfan
Нов
Нов

Мнениеот linkinparkfan » 06 Яну 2008, 21:12

Ако имах възможността да гледам мад преди да излъчите класацията пак щях да си я гледам колкото сега
Аватар
Ан Мари Тонколонкова
100+
100+

Мнениеот Ан Мари Тонколонкова » 07 Яну 2008, 23:59

Miss_Smart написа:
Ан Мари Тонколонкова написа:MAD TV се възроди след представената класация на БГ радио в ефира й! Сега вече много повече хора я знаят и гледат! :Clap

Аз гледах МАД много преди да спра да слушам БГ радио...Което беше за около 5 дни...

Естествено, че ще се чудиш. То и аз да бях на твое място щях дя се чудя и нямаше да имам самочувствие. :Baby
Спри да лъжеш - спрял бил да слуша. Едва ли някой ще ти повярва. :D :D :D
Аватар
Miss_Smart
100+
100+

Мнениеот Miss_Smart » 08 Яну 2008, 10:27

Ан Мари Тонколонкова написа:
Miss_Smart написа:

Естествено, че ще се чудиш. То и аз да бях на твое място щях дя се чудя и нямаше да имам самочувствие. :Baby
Спри да лъжеш - спрял бил да слуша. Едва ли някой ще ти повярва. :D :D :D

Хммм....С уважение към възрастта Ви, дали не се поувличате малко на моменти?
Силата на умния е в убедеността, че не знае и може всичко. Има още много неща да науча и правя, докато стигна нивото на удовлетвореност...Самочувствието ми е на границата на
разумното. Това обаче не може да се каже за Вас. Звучите като някой напушен тийн, който усилено се опитва да убеди света колко е велик. Това е допустимо за млад, неформиран характер. Но Вие- жена на положение, с предполагаем опит ??? ;D
Перчат се ония, които лежат на стари лаври. Лъснахте ли среброто днес, г-жо? ;)
И между другото, няма нужда някой да ми вярва. Аз споделих своето мнение.
По рейтингите личи дали и останалите го споделят ! :P
Аватар
linkinparkfan
Нов
Нов

Мнениеот linkinparkfan » 08 Яну 2008, 11:02

Току-що казаха че ще има mad онлайн и на други места :-\
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 08 Яну 2008, 18:58

MAD работят с поръчки от Skype
Музикалната телевизия MAD дава възможност на зрителите си сами да определят музиката, която искат да слушат в ефира й.

Технологията, по която ще се случва изборът на желаните парчета, е напълно иновативна за телевизионния ефир, хвалят се от медията. За да поискат любимата си музика, зрителите ще използват своя Skype, web камера и микрофон, включени към компютъра им. Желаещите да направят заявка трябва да позвънят директно на Skype адреса на телевизията и да кажат своето желание.

Тези заявени вече парчета ще бъдат излъчвани в предаването MAD Request, което стартира на 21 януари и ще бъде ежедневно. Шоуто ще има по две половинчасови емисии на ден - от 12 часа и от 18 часа.

Поздравът, заснет с web камерата на всеки зрител, ще бъде излъчен в рамките на избраната от него часова зона на MAD Request.
avtora.com
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 08 Яну 2008, 20:31

Enchev написа:MAD работят с поръчки от Skype
Музикалната телевизия MAD дава възможност на зрителите си сами да определят музиката, която искат да слушат в ефира й.

Технологията, по която ще се случва изборът на желаните парчета, е напълно иновативна за телевизионния ефир, хвалят се от медията. За да поискат любимата си музика, зрителите ще използват своя Skype, web камера и микрофон, включени към компютъра им. Желаещите да направят заявка трябва да позвънят директно на Skype адреса на телевизията и да кажат своето желание.

Тези заявени вече парчета ще бъдат излъчвани в предаването MAD Request, което стартира на 21 януари и ще бъде ежедневно. Шоуто ще има по две половинчасови емисии на ден - от 12 часа и от 18 часа.

Поздравът, заснет с web камерата на всеки зрител, ще бъде излъчен в рамките на избраната от него часова зона на MAD Request.
avtora.com

Ей добре звучи браво! :Clap Трябва да се възползвам. Поне на аванта ще можем да си рикуестваме любимите парчета!Много много зрители на предаването!!!
Аватар
linkinparkfan
Нов
Нов

Мнениеот linkinparkfan » 09 Яну 2008, 11:27

Също може и на мейл [email protected]
Аватар
Wu fan
Нов
Нов

Мнениеот Wu fan » 09 Яну 2008, 20:55

vesk написа:Благодарение отсъствието на Диемите гледам от няколко седмици MAD TV. Всички с негативни очаквания трябва да се скрият някъде, защото тази телевизия сложи всички в "джоба си". В поп-музиката са уникални - показват неща, които са забравени, а желани... От гръцката музика - най-доброто! При това всичко е доста качествено... Браво на Пламен Марков! Браво и на Роро и Емо Кирилов!

Лично на мен телевизията ми харесва и ме привлича най-вече със стилистичното си разнообразие.Но най-много ме радва това че се пуска много хип хоп 8)
За съжаление обаче съм на телевизия "Делта" където Мад липсва :SOS
Аватар
linkinparkfan
Нов
Нов

Мнениеот linkinparkfan » 10 Яну 2008, 10:13

Още ли липсва :o
Аватар
linkinparkfan
Нов
Нов

Мнениеот linkinparkfan » 20 Яну 2008, 16:40

Хора ще стартира UK Top и US Top :Clap
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 20 Яну 2008, 18:55

linkinparkfan написа:Хора ще стартира UK Top и US Top :Clap

Браво на МАД развиват се в правилната посока успех! :)
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 20 Яну 2008, 19:00

След успешния старт на “MAD Platinum Chart”, който отразява топ 30 на най-излъчваните парчета от програмата на MAD България и от ефира на 7 национални вериги радио станции, сред които Fresh, Alfa Radio, NRJ, Южен Бряг и др., музикалната телевизия представя още две от петте си седмични класации – UK Top 10 и US Top 10.

Класациите UK Top 10 и US Top 10 стартират на 21 януари и ще включват десетте най-продавани парчета за Великобритания и САЩ, които ще бъдат представяни в рамките на един час от водещите Косьо UK Top и Алекс US Top.

Феновете ще могат да гледат UK Top 10 всяка сряда от 20:30 ч. и US Top 10 всеки четвъртък от 20:30 ч., а повторенията ще бъдат съответно в събота и в неделя от 10:30 ч.

http://www.focus-press.net/?path=,24,182,182&mes=50437

MIRORUSE написа:И на аналог и на цифра я има отдавна - проверете !!!

На аналоговите честоти я няма. :( За цифровите не знам.
Аватар
linkinparkfan
Нов
Нов

Мнениеот linkinparkfan » 20 Яну 2008, 20:35

Enchev написа:
След успешния старт на “MAD Platinum Chart”, който отразява топ 30 на най-излъчваните парчета от програмата на MAD България и от ефира на 7 национални вериги радио станции, сред които Fresh, Alfa Radio, NRJ, Южен Бряг и др., музикалната телевизия представя още две от петте си седмични класации – UK Top 10 и US Top 10.

Класациите UK Top 10 и US Top 10 стартират на 21 януари и ще включват десетте най-продавани парчета за Великобритания и САЩ, които ще бъдат представяни в рамките на един час от водещите Косьо UK Top и Алекс US Top.

Феновете ще могат да гледат UK Top 10 всяка сряда от 20:30 ч. и US Top 10 всеки четвъртък от 20:30 ч., а повторенията ще бъдат съответно в събота и в неделя от 10:30 ч.

http://www.focus-press.net/?path=,24,182,182&mes=50437

MIRORUSE написа:И на аналог и на цифра я има отдавна - проверете !!!

На аналоговите честоти я няма. :( За цифровите не знам.

Що в програмата за вторник пише 20:30 UK Top :Hmmm

П.П. Започват някакви тематични седмици :Happy
Аватар
linkinparkfan
Нов
Нов

Мнениеот linkinparkfan » 20 Фев 2008, 08:34

Защо стрийма на Мад е 92 kbits/sec ::)
Аватар
SAT_ADDICTED
Нов
Нов

Мнениеот SAT_ADDICTED » 28 Фев 2008, 20:47

MAD TV e unikalna za teritoriqta na Bylgariq muzikalna televiziq...Tq oba4e ostava nqkak si v sqnka da dosta po komersialnite City & Voice...Pyk se zadava i MTV Bulgaria.E,togava predstavqte li si kakyv komers se zaformq?Oba4e MAD e nai-raznoobraznata v janrovo otnoshenie muzikalna televiziq v bylgariq i vse pove4e i pove4e shte se gleda.Obi4am q tazi televiziq,oba4e...ima edno oba4e kakto vinagi-antenata mi "prevyrtq" ot vyrtene po osta Eurobird-Hellas...Hellas zaradi MAD,Eurobird-zaradi tova,4e angli4anite prosto sa nai-dobrite v praveneto na muzikalni televizii...predi 15 godini(i pove4e) mojeha da se gordeqt s MTV,sega sys edin vagon FTA programi na Eurobird(28,5E),Tr.14,Freq:11 642MHz,2/3 Vertical,27 500...Eto edin malyk spisyk na programite na tazi 4estota,koito ako bqha malko po-populqrni v bylgariq,mojeshe totalno da sysipqt i bez tova nenujnoto samo4uvstvie na t.nar. muzikalni televizii v BG:

B4-FREE TO AIR-ALL THE LATEST HITS & MANY R'N'B B4 TV AT WIKIPEDIA
CHART SHOW TV-FREE TO AIR-ALL THE LATEST HITS & ONLY MUSIC FROM THE TODAY CHARTSCHART SHOW TV
BLISS-FREE TO AIR-70'S,80'S & 90'S MUSIC WITH POWER BALLADS & GREAT LOVE SONGSBLISS AT WIKIPEDIA
SCUZZ-FREE TO AIR-ONLY ROCK & NOTHING ELSESCUZZ AT WIKIPEDIA
NME-FREE TO AIR-THE LATEST MUSIC CHANNEL FROM CSC MEDIA GROUP/CHANNEL 377 SKY DIGITALNME AT WIKIPEDIA
THE VAULT-FREE TO AIR-ALL COMBO OF MUSIC FORGOTTEN & TODAYTHE VAULT AT MYSPACE
FLAUNT-FREE TO AIR-THE BEST DANCE TRACKS ONLY ON THIS CHANNEL(366).FLAUNT IS HOTTEST CLUB SOUND,FORGOTTEN DANCE TRACKS AND THE BEST CHILLOUT,AMBIENT,TECHNO,TRANCE AND ALL THE STYLES IN DANCE MUSICWWW.LOVEFLAUNT.COM

TRUE MOVIES & TRUE MOVIES 2-FREE TO AIR-...

EUROBIRD(28.5)
TRANSPONDER:14
FREQ:11 642
VERTICAL 2/3
27 500
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 21 Мар 2008, 17:52

най после МАД и във Враца :)
396
100+
100+
Местоположение: София 1632 , жк. Овча Купел, блок 411, офис ДИBИЕМ-Кoнсулт ЕОOД.

Мнениеот 396 » 22 Мар 2008, 10:47

SAT_ADDICTED, няма да ти казвам колко си прав! Просто истината е голямата антена и ако се уредиш с добър кракър на кодовете или успееш да ги намерип из нета си вътре в играта. Просто и аз където почти не гледам TV няма да се отлепя от нея с подходящото оборудване!

По темата - Mad Bulgaria мен лично ми харесва, хубава е телевизията, предпочитам я пред The Voice и най-вече City. А MTV България ще е точно като MTV Румъния! Боза в жанра!
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 23 Мар 2008, 17:22

Вече спокойно мога да кажа ,че Мад е любимата ми музикална телевизия!За Сити и Дъ войс няма да коментирам...А въпросната МТВ България кога предстои да тръгне?
mig123
Нов
Нов

Мнениеот mig123 » 07 Апр 2008, 16:01

от днес - 07.04.2008 - вече има МАД БГ в мрежата на Делрта в Русе и Тутракан :Clap

Назад към