Канал ”България” - като PR на страната ни

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
C.R.U-TO
500+
500+

Мнениеот C.R.U-TO » 23 Юни 2007, 19:13

22 Юни 2007, 11:39
Източник: News.dir.bg
Необходимо е сателитният канал "България" на БНТ да работи за положителния образ на България пред света и с предаванията си да бъде като PR на страната ни.
За това се обяви Николай Йотов, който е сред тримата кандидати, допуснати от СЕМ до конкурса за генерален директор на БНТ. Според него с развиването на положителния имидж на България трябва да се върне интересът към страната ни на българите и особено на младите, които живеят и работят навън. Необходима е и позитивна настъпателна реклама на туризма ни и задълбочаване на интереса на чуждия бизнес към България, посочи още Йотов, цитиран от БТА. Кореспондентът на "Файненшъл Таймс" у нас Теодор Троев, който подкрепя концепцията на Йотов, посочи, би могло освен предаванията на български език, сателитният канал да излъчва периодично и предавания на английски език, които ще бъдат подготвени от обществен съвет с участието и на чужденци имащи поглед към България. Американският актьор Бен Крос, който също присъства на пресконференцията изтъкна, че България има големи културно-историческо наследство, за което светът трябва да научи.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Re: Канал ”България” - като PR на страната ни

Мнениеот borosport » 25 Юни 2007, 10:53

Това, което ми харесва в тв България е качеството на образа.Аз на ЕК едва ли имам канал с по-добро качество на образа.
Изображение
Аватар
Тони
100+
100+

Re: Канал ”България” - като PR на страната ни

Мнениеот Тони » 27 Юни 2007, 12:44

Това е супер тъп канал. Аз лично бих гледал само новините и мачовете (когато ги дават) Последните два мача на България ги нямаше :Chair
Добре че си има бг тв по интернет та да може да се гледа нещо интерестно а не филми въртяни 100 пъти :Blink
Изображение

Назад към