Re: Боби Цанков в 7 ДНИ ТВ

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
MasterBoy Люлин
100+
100+

Мнениеот MasterBoy Люлин » 16 Авг 2007, 21:18

Който умее да прави шоу си го умее, каквото и да си говорим.
Изображение
vencata
Нов
Нов

Мнениеот vencata » 17 Авг 2007, 16:08

90% от този тип игри са измама и много хора го знаят, но алчността им надделява пред разума...слушам и се смея :D
някой въпроси на Боби са чиста подигравка и е съвсем ясно за какво става дума, но не е луд този, който яде баницата а този, който му я дава ...
Последна промяна 1 на vencata, променена общо 11 пъти
vencata
Нов
Нов

Мнениеот vencata » 17 Авг 2007, 16:51

Боби си остава легенда :D
не очаквам това да спре
ако не е той, има още много такива предавания, а хората, които биха могли да спрат това ,нямат интерес...
Последна промяна 2 на vencata, променена общо 11 пъти
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 17 Авг 2007, 20:11

Монки,ти определено си се насочил срещу някои мои коментари,назнайно по какви причини,явно не ме разбираш или не добре се изразявам.Съгласен съм с  теб за слушането ,както и за всичко,кото пишеш),само коментирах механизма (любознателността и тръпката към нея) към интереса за това слушане.Аз не ги слушам тези неща,защото вярвам на това ,кото пишете,пък и видях някои материали,които нормалната публицистика е безпомощна да анализира. А на другия колега бих му казал,че има разлика между шоу и цинично шоу.Но това е целта на властите в Б-я-да има какви ли не шоута,само не такива,които биха ги притеснили или разобличили.  Циниците в Б-я по всички направления водят "обществото",докъде ли,вие по-добре знаете.
          Монки,още веднъж изразявам подкрепа на последния ти коментар,действително е силен,но за това се е наложило да си информиран за простотиите.Има два варианта,или да си гледал представителите на цинизма,или някой да е споделил с теб какво и как презентират,така че не виждам отново защо недоволстваш от моите думи,нбо както  и да е,нищо няма 100%,дерзаем ...
Аватар
Monk
100+
100+

Мнениеот Monk » 17 Авг 2007, 21:09

bubic написа:    Монки,ти определено си се насочил срещу някои мои коментари,назнайно по какви причини,явно не ме разбираш или не добре се изразявам.Съгласен съм с  теб за слушането ,както и за всичко,кото пишеш),само коментирах механизма (любознателността и тръпката към нея) към интереса за това слушане.Аз не ги слушам тези неща,защото вярвам на това ,кото пишете,пък и видях някои материали,които нормалната публицистика е безпомощна да анализира. А на другия колега бих му казал,че има разлика между шоу и цинично шоу.Но това е целта на властите в Б-я-да има какви ли не шоута,само не такива,които биха ги притеснили или разобличили.  Циниците в Б-я по всички направления водят "обществото",докъде ли,вие по-добре знаете.
          Монки,още веднъж изразявам подкрепа на последния ти коментар,действително е силен,но за това се е наложило да си информиран за простотиите.Има два варианта,или да си гледал представителите на цинизма,или някой да е споделил с теб какво и как презентират,така че не виждам отново защо недоволстваш от моите думи,нбо както  и да е,нищо няма 100%,дерзаем ...

:Clap
Аватар
Mlad_Radomirec
Нов
Нов

Мнениеот Mlad_Radomirec » 19 Авг 2007, 21:25

Da jivei Bobkata, ako nqmashe koi da ni luje, osven politicite, v stranata ni shteshe da e skuchno :Whist :)
vencata
Нов
Нов

Мнениеот vencata » 20 Авг 2007, 12:19

Mlad_Radomirec написа:Da jivei Bobkata, ako nqmashe koi da ni luje, osven politicite, v stranata ni shteshe da e skuchno :Whist :)

абе ако беше само Боби и полицайте.... :D
Последна промяна 2 на vencata, променена общо 11 пъти
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 21 Авг 2007, 05:42

Момчета,аз действително отначало не допуснах,че това ,коего казвата за споменатия водещ,но сега направо настръхнах от видяното,това просто не е възможно,това не е за вярване.има ли в Б-я хора,които биха протестирали срещу това явление-чудо.То май в Б-я език няма дума за това,никой ли не протестира,никой ли не се възмущава.Пак казвам,страшно и по-страшно ще става.Впрочем има ли някой канал,който би се оприличил на нормален,културен...?
vencata
Нов
Нов

Мнениеот vencata » 28 Авг 2007, 12:24

bubic написа:      Момчета,аз действително отначало не допуснах,че това ,коего казвата за споменатия водещ,но сега направо настръхнах от видяното,това просто не е възможно,това не е за вярване.има ли в Б-я хора,които биха протестирали срещу това явление-чудо.То май в Б-я език няма дума за това,никой ли не протестира,никой ли не се възмущава.Пак казвам,страшно и по-страшно ще става.Впрочем има ли някой канал,който би се оприличил на нормален,културен...?

Впрочем има ли някой канал,който би се оприличил на нормален,културен...?

- Всичките са продажни пич и нямат интерес да се борят срещу това
Последна промяна 1 на vencata, променена общо 11 пъти
tv_maniac
100+
100+

Мнениеот tv_maniac » 07 Сеп 2007, 18:03

vencata написа:Впрочем има ли някой канал,който би се оприличил на нормален,културен...?

bubic написа:SKAT  :G :Fool :Chair :Laugh

:lol: :lol: :lol:

Ето един подарък за всички,които имат такова мнение    :Chair
radiomanbg, имаш ли мъжеството да се извиниш или си поредния форумен трол в Интернет, който няма капчица дойстойнство?

Назад към