Re: ТВ2 национална друг път!Относно за Ямбол.

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
rainov
500+
500+

Мнениеот rainov » 28 Ное 2007, 10:14

Ямбол е високо кабелизиран,кой съсед ... няма много антени.Всеки град си има много радиа а ние със Сливенските и веселина.А й само в Ямбол да няма 4 ефирна телевизия е малко обидно за нас Ямболци от страна на СЕМ и КРС
anackin
Нов
Нов

Мнениеот anackin » 28 Ное 2007, 10:18

rainov написа:Ямбол е високо кабелизиран,кой съсед ... няма много антени.Всеки град си има много радиа а ние със Сливенските и веселина.А й само в Ямбол да няма 4 ефирна телевизия е малко обидно за нас Ямболци от страна на СЕМ и КРС

A pak Zurli da ni se podigrava e oshte po-obidno. :Chair
Аватар
PatrioT
500+
500+

Мнениеот PatrioT » 28 Ное 2007, 10:57

Абе темата от ТВ2 се обърна на Ямбол-Сливен , спрете се ! Относно ТВ2 живея в един квартал в Ямбол , който е разположен на висока точка ( Бенковски ) спрямо градът и гледа към Сливен , но от ТВ2 и следа няма , с външна антена съм , а и кабелният ми оператор Диана Кабел , не са я пуснали в пакета , а и другия Супер Вижън също я няма в пакета си от програми ! За радиата изчакайте още няколко месеца , ще имаме нови 5 радиостанций , знам кофти е с една Веселина но... това е живота българските институций действат със скороста на куца мравка !
Съвет за Електронни Малоумници
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 28 Ное 2007, 11:45

Някой има ли идея ЕК на мястото на какво пусната TV2 ?
Изображение
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 28 Ное 2007, 14:46

PatrioT написа:Абе темата от ТВ2 се обърна на Ямбол-Сливен , спрете се ! Относно ТВ2 живея в един квартал в Ямбол , който е разположен на висока точка ( Бенковски ) спрямо градът и гледа към Сливен , но от ТВ2 и следа няма , с външна антена съм , а и кабелният ми оператор Диана Кабел , не са я пуснали в пакета , а и другия Супер Вижън също я няма в пакета си от програми ! За радиата изчакайте още няколко месеца , ще имаме нови 5 радиостанций , знам кофти е с една Веселина но... това е живота българските институций действат със скороста на куца мравка !

Ще ви я пуснат на кабелната, бе, хора. Какво сте се закъхарили. Други телевизии може да пропуснат, но точно тази - едва ли!
anackin
Нов
Нов

Мнениеот anackin » 28 Ное 2007, 15:17

И аз не мога да разбера какво толкова сте се закахърили за една педерастка телевизия, понеже тя е такава. Ако имаме впредвид тези, които ще водят предавания - циганчето Гъзис, Дима Дукова, Доня и тем подобни. И Гергов не е по-назад от тях.
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 28 Ное 2007, 16:04

djpapy написа:
UGLY_BOY написа:Естествено, че не е. Въпросът опира до това, че в Ямбол няма ефирно излъчване на TV2, а не до това дали Сливен трябва да дава на Ямбол. Надявам се, все пак, някой доставчик в Ямбол, да има договор с IPTV. Аз в София нямам телевизор и гледам само през IPTV!

Е да така си е ... Трябва да се направи нещо и за тях но пак казвам има си DTH оператори за по 10 лв на месец имаш 200 програми ! Но мисля че и Диана Кабел са с разумни цени .. така,че защо всичко трябва да е ефирно ???
Като си нямат ефирна ТВ си имат местни кабеларки и то добре развити даже по добре от тези в Сливен (естествено изключвам Кейбъл Тел). Да се върже за тях и готово ! Без кабелна и сателит в Бг за сега си заникаде .. имаш пълно медиино затъмнение!

Малко извън темата - казваш, без кабелна сме в пълно медиино затъмнение, но... факт, ако се гледа от гледна точка на новините, тритре национални телевизии се справят най-добре. Коя кабелна телевизия ще се представи по-добре!? Може би Диема, която май няма новинарски блок или...!? :) Разбира се, и бакела (или DTH-а) си имат предимнства - повече профилирани програми като AXN, Евроспорт, Дискавъри и т.н. но... това не е пълно медиино затъмнение. Поне от към новини, ако я карате на антена няма да сте дезинформирани. Иначе... дезинформация, ако я има е и по треите телевизии по еднакво. Типичен пример - продухването на ушите ни с това, че трябва да си сменим гумите на автомобилите със зимни от 1 ноември, защото ни грози глоба от 40 лева. Е, добре, че беше вестник Телеграф, та да ме светне, че глобата от 40 лева и 6 контролни точки се налага само ако гумите на колата ми са с грайфер под 1.6 мм или са разкъсани. А, милите ни телевизии и трите тръгбяха, че трябва да сме със гуми с грайфер минимум 4.6мм. :)
Аватар
dhamitak
500+
500+

Мнениеот dhamitak » 29 Ное 2007, 00:22

borosport написа: Някой има ли идея ЕК на мястото на какво пусната TV2 ?
На мястото на Естейт,която отиде пък на мястото на АБ Моторс,а Моторс отиде в цифровите пакети! ;)
rainov
500+
500+

Мнениеот rainov » 29 Ное 2007, 15:13

Темата е за тв2 и Ямбол  :Baby
Аватар
just listen
100+
100+

Мнениеот just listen » 01 Дек 2007, 01:17

ico_pol написа: Е, добре, че беше вестник Телеграф, та да ме светне, че глобата от 40 лева и 6 контролни точки се налага само ако гумите на колата ми са с грайфер под 1.6 мм или са разкъсани. А, милите ни телевизии и трите тръгбяха, че трябва да сме със гуми с грайфер минимум 4.6мм. :)

Ицо, то и на вестника не може да се разчита, ама айде...а и нали трябва да кажат по някоя глупост за да те накара да се заслушаш, в противен случай всичко протича като поредната 'серия'  ;)
Изображение
rainov
500+
500+

Мнениеот rainov » 04 Дек 2007, 17:31

Интерес на истината вече не съжалявам че я няма ефирно в Ямбол.ТВ2 една обикновена кабеларка.Ако не сте забелязали в саита има само разписание на цените на рекламите  :Ne :Ne :Ne
Аватар
dhamitak
500+
500+

Мнениеот dhamitak » 04 Дек 2007, 18:20

Няма значение,може постепенно да добавят нещо! :-X
_BORRO_
Нов
Нов

Мнениеот _BORRO_ » 04 Дек 2007, 20:48

:(
Последна промяна 1 на _BORRO_, променена общо 19 пъти
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 04 Дек 2007, 23:18

_BORRO_ написа:

Ako puk mislish 4e na TV2 im puka, che v Qmbol nqma da gi gledash............
hahahahaha
qmbol sux  :Whist

Нещата въобще не опират до това дали Ямбол sucks или не. Те опират до това, че многото на брой честоти на ТВ2 бяха използвани, за да бъде изкарана едва ли не национална медия, което да й осигури по-скъпо рекламно време. От тази гледна точка не им дреме дали ще има излъчване в един град повече, или не, тъй като вече си имат 26-те честоти, които да им осигурят материално благоденствие. Макар че това дали някоя медия в България печели или пере парите на мафията, е спорен въпрос.
rainov
500+
500+

Мнениеот rainov » 05 Дек 2007, 11:19

_BORRO_ написа:

Ako puk mislish 4e na TV2 im puka, che v Qmbol nqma da gi gledash............
hahahahaha
qmbol sux  :Whist

Като видя тази ТВ2 и направо  :down :down :down :down :Blink
А си направиха имиджа като  четвърта национална ТВ  :lol2 :lol: :lol2 :lol: :lol2 :lol: :lol2
Последна промяна 1 на rainov, променена общо 5 пъти

Назад към