ТВ "Евроком-България" се активизира

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
Monk
100+
100+

ТВ "Евроком-България" се активизира

Мнениеот Monk » 07 Апр 2008, 19:18

Тази събота от 19:00 часа пряко от стадион Българска армия зрителите ще могат да наблюдават срещата от 23-тия кръг на А-група между отборите на ЦСКА и Локомотив Пловдив.

Първото състезание от първия кръг на евросериите FORMULA 3 от пистата Хокенхайм ще бъде излъчено по телевизия Евроком България в събота от 12.50 часа. От 16.00 часа е излъчването на живо на едно от най-големите дербита в Бундеслигата - Вердер Бремен срещу Шалке 04.

На следващия ден /13.04./ на живо в 11.55 ще започне второто състезание от първи кръг на евросериите FORMULA 3. Отново от пистата Хокенхайм в 15:00 часа зрителите ще могат да проследят на живо старта на сезона в немския пистов шампионат DTM. От 18.00 часа е поредната среща за отборите от Бундеслигата - между Байерн Мюнхен и Борусия Дортмунт.

От 22.00 часа в събота и неделя зрителите могат да гледат на живо и предаването „Студио спорт" с обзора на срещите от А и Б ПФГ.
bubic
1000+
1000+

Re: ТВ "Евроком-България" се активизира

Мнениеот bubic » 08 Апр 2008, 04:54

Монки,можеш ли да ми кажеш две-три думи за тази телевизия,сигурно е кабелна,от София ли е и кой я ръководи,собственост....
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 08 Апр 2008, 12:29

Кабелна е, пловдивска. Вече е собственост на Гриша Ганчев, собственик на ФК Литекс Ловеч и бизнесмен.
Обаче коментаторите на мачовете ми направиха много лошо впечатление. много кофти коментиране, пристрастия и много грешки в коментарите.
Изображение
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 09 Апр 2008, 10:24

Ето още един парадокс драги Боро,частна телевизия ,носеща официалното име на страната,в която живеем.Една персона се идентифицира,дори по минимална стойност с името България,абе смешна държавица сме си,кой каквото иска да си мисли.И отговорните хора си траят...
Аватар
Milen84
100+
100+

Мнениеот Milen84 » 09 Апр 2008, 15:47

Каквото и да излъчват докато не си оправят качеството не виждам кой ще ги гледа.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 09 Апр 2008, 15:52

Бубич,има няколко частни кабелни телевизии,които носят в името си "българия",от тях точно евроком има причина да го носи.Има го в пакетите на всяка кабелна телевизия в България и се гледа от много хора.Наистина,странно е че излъчва от Пловдив (а защо да е странно????),но пък другите като излъчват от София,да не би да имат повече права да се казват ".... България"?!?
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 09 Апр 2008, 18:02

Поне на мен ми харесва тази телевизия пък не знам...
Е не е най - добрата , но все пак.
Изображение
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 09 Апр 2008, 18:19

>>> FM STEREO <<< написа:Бубич,има няколко частни кабелни телевизии,които носят в името си "българия",от тях точно евроком има причина да го носи.Има го в пакетите на всяка кабелна телевизия в България и се гледа от много хора.Наистина,странно е че излъчва от Пловдив (а защо да е странно????),но пък другите като излъчват от София,да не би да имат повече права да се казват ".... България"?!?

Историята на "Евроком" е следната:
Най-напред той беше създаден в София от кабелните телевизии "Евроком" и "Евротур Сат ТВ". После между тях настъпи разрив и софийския "Евроком" стана "Евроком - София", а в Пловдив от кабелна мрежа, близка с "Евротур Сат ТВ" беше създадена друга програма, която малко напук беше кръстена "Евроком - България". :)
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 09 Апр 2008, 22:05

ФМ,мисълта ми беше да кръщават телевизиите си както искат,ето Лупус дава преглед на историята,значи има възможност да се измислят комбинации от имена,лого-та и пр.но да остават името на държавата,не би трябвало това име да се експлоатира от телевизии,компании,агенции,застрахователни дружества и пр.,които са изключително частни,не върви това....,ама то,какво ли върви...
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 10 Апр 2008, 18:59

Думата "България" отдавна стана средство за реклама и прочие.Не би трябвало да те изненадва,че някои телевизии се казват така.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 10 Апр 2008, 20:09

Много добре го закзваш,официалното название на страната се е превърнало в "дума" за реклама и всякакъв вид бизнес,значи,добре се експлоатира...Един приятел беснееше по този въпрос и каза,че ще открие частна пограбална агенция със същото название,та дано тогава някой се чукне в главата,ама явно на никого не му пука за нищо,та и тази практика се оформя като допълнителен клон на екзотиката в България.Патриотизма трябва да се развива във всички посоки... Навремето хората са си давали живота за тази дума,без дори да отварят дума дали са патриоти ,а сега,"новите хора" я използват за търговси цели,да им пожелаем успех... А ,на тези,които смятат,че България не е сериозна страна и съдържаниети й също ,да кажем да преразгледат мнението си...
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 10 Апр 2008, 20:38

bubic написа:Много добре го закзваш,официалното название на страната се е превърнало в "дума" за реклама и всякакъв вид бизнес,значи,добре се експлоатира...Един приятел беснееше по този въпрос и каза,че ще открие частна пограбална агенция със същото название,та дано тогава някой се чукне в главата,ама явно на никого не му пука за нищо,та и тази практика се оформя като допълнителен клон на екзотиката в България.Патриотизма трябва да се развива във всички посоки... Навремето хората са си давали живота за тази дума,без дори да отварят дума дали са патриоти ,а сега,"новите хора" я използват за търговси цели,да им пожелаем успех... А ,на тези,които смятат,че България не е сериозна страна и съдържаниети й също ,да кажем да преразгледат мнението си...

Абсолютно си прав!
Изображение
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 11 Апр 2008, 16:21

bubic написа:Много добре го закзваш,официалното название на страната се е превърнало в "дума" за реклама и всякакъв вид бизнес,значи,добре се експлоатира...Един приятел беснееше по този въпрос и каза,че ще открие частна пограбална агенция със същото название,та дано тогава някой се чукне в главата,ама явно на никого не му пука за нищо,та и тази практика се оформя като допълнителен клон на екзотиката в България.Патриотизма трябва да се развива във всички посоки... Навремето хората са си давали живота за тази дума,без дори да отварят дума дали са патриоти ,а сега,"новите хора" я използват за търговси цели,да им пожелаем успех... А ,на тези,които смятат,че България не е сериозна страна и съдържаниети й също ,да кажем да преразгледат мнението си...

На погребална агенция най-добре ще й отива това име.Въобще,тук в България живеят много псевдо-патриоти,които уж мислят за страната.А накрая се оказва,че те дори не могат да мислят!!!Няма да ти казвам кои са,ти ги знаеш по-добре от мен.Патриотизмът се е превърнал като средство за себепоказване пред другите,а това дразни.Няма смисъл да ти обяснявам от колко хора съм чувал,че обичат България,даже вече не им обръщам внимание.Това,че обичаш татковината си,вече значи,че се подиграваш с нея!!!

П.П.Извинявай,ако ти се струвам прекалено краен...
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 11 Апр 2008, 17:48

Izkljucitelno dobro dorazvivane na mojata teza,izobsto ne si kraen,naprotiv,prekaleno si toleranten kum komentiranata tema i personi,a purvoto ti izrecenie e susto adekvatno,po-skoro biser ,pozdrav...
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 11 Апр 2008, 18:32

Телевизията се казва Евроком България, защото има мераци да стане национална. Впрочем не съм убеден в истинноста на историята, която описва Бубич, но няма да коментирам това.

Наистина е хубаво, че дават мачовете на нашите отбори, но кофти, че коментаторите са жълти селяндури от село Крумово.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 12 Апр 2008, 06:18

Pandjarov написа:Телевизията се казва Евроком България, защото има мераци да стане национална. Впрочем не съм убеден в истинноста на историята, която описва Бубич, но няма да коментирам това.

Наистина е хубаво, че дават мачовете на нашите отбори, но кофти, че коментаторите са жълти селяндури от село Крумово.

Г-н Панджаров,за коя моя история споменавате,че не ми стана ясно,но ето позицията ми по тази тема,изказвана няколко пъти. Застъпвам се за сериозност в публичното пространство,особено в медиите,официалните(представителните) названия на институции,органи,агенции и пр.без значение дали са държавн или частни.Етикецията,закоността и правилността са неотменим фактор за всички!!!. Има т.нар.собствени имена на държави,властови механизми и частни лица.Никой няма право да присвоява чужди ,вече влезли в употреба такива...Особено това важи за най-представителните имена. Направо незаконно е някой да ползва името на страна за свои професионални и комерчески услуги. Става въпрос за името България,Българска нация(народ) и т.н. Ние,частните физически и юридически лица,нямаме право на това нещо. Това право го имат само Държавната,Законодателната и Изпълнителната власт в страната и никой друг!!!
Казвате,че дадена телевизия имала мераци да стане национална... Абсолютно нищо не е възможно да стане "национално" по поръчка,желание,заповед,мерак ,договор,препоръка и пр. Няма такъв механизъм просто! Всяко нещо ,което може да се нарече "национално", е такова по произход и смисъл,не може на нещо като допълнение или гарнитура да му се придаде такъв смисъл. Национален флаг(знаме),Държавен герб, Държавен интерес, национален отбор,национална банка,език и т.н. Всяко такова нещо стои в единствено число,с изключение на думата интерес,там има голяма степен субективност... Да,всеки един човек може да коментира тези неща,но не може да се застъпи като индивидуален представител,освен като официален представител на посочените по-горе институции. Да вземем по-близък случай.Никой няма право да прави сайт или форум с вашето име,защото вие сте собственици на това име ПРЕДАВАТЕЛ.КОМ. Никой не може да се появи и като Админ Г-н Пажджаров,просто,всичко това е ваша собственост,материална и нематериална и никой няма право да я ползва(експлоатира),дори и с най-добри намерения.Само Вие(вие) давате права и правила за ползване.
Защо се отказвате да коментирате "истиността на историята,която описва Бубич.." Аз настоявам да я коментирате,смятам ,че ще е интересно за всички,които имат интерес към темата. Няма нищо покрито и нищо нередно.Както много пъти съм казвал,убеден съм,че всички тук са достойни( с изключение на мен) хора и са далеч от гадостите на живота,включително и тези ,които спорят с мен и не се държат съвсем изискано.Никого не считам за неприятел и враг,словесен или идеологически противник-ДА,но враг ,В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!!!
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 12 Апр 2008, 06:58

Pandjarov написа:Телевизията се казва Евроком България, защото има мераци да стане национална. Впрочем не съм убеден в истинноста на историята, която описва Бубич, но няма да коментирам това.

Мераклии за национален ефир бол...........Нека стане национална и тогава да се преименува на България,какво срамно имаше в старото име "Евроком Пловдив".Само с мерак в България не се успява,тук трябват и пари!!!!
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 12 Апр 2008, 12:13

Първо,влизам в icq,но напоследък доста рядко,днес обаче ще съм целодневно там,така че пиши.
:) И второ,няма нищо по-добро от това СВЕТОВНОИЗВЕСТНИ марки да използват името България.Става въпрос за това,че и световно неизвестни го правят,и то едва ли са заплатили скъпо за това.И по-точно,едва ли са заплатили за това!!!Кой по света говори за България кабел тв?!?
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 12 Апр 2008, 13:37

Като си прав,прав си,няма какво да допълня!!!Иначе,колкото до телевизия "Евроком България" аз лично я предпочитам пред много други!все пак предава мачовете от Бундеслигата и някои мачове от А група.След Диемите,това е най-добрата футболна телевизия в България,колкото и някои други да се пънат да бъдат такива!!!
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 12 Апр 2008, 22:36

Абе Миро,защо не ме оставиш на мира(поне името си уважавай),нали виждаш,че не се занимавам с теб,нито ти споменавам името,нито коментарите,съжелявам сега,че въобще съм ти обръщал внимание,мислех,че ще се получи интересна дискусия между хора,които разполагат с по-различна информация,мислене ,идеи и пр. Ти просто не можеш да водиш разговор както повечето участници,пускаш някакви внушения на публиката,приписваш ми дейности ,които са ми непознати и неприсъщи, и постоянно самия теб си товариш безпричинно,наричаш ме с обидни думи,говориш за убийства и пр. Сериозно ли мислиш,че това са изискани маниери на общуване??? Ето ,преди известно време се застъпваш за човещина,ти самия,е как да те разбере човек, ругаеш ме,а претендираш за човещина...Точно добрия тон е един от факторите на човещината,поне така мисля аз . Демонстрираш постоянно някакъв имагинерен национализъм,като предпазна мантия и си твърдо убеден,че само ти си прав,другите ряпа да ядат,техните мнения не са толкова меродавни...Ето,вземи и нашия случай,много пъти съм признавал твои постове за абсолютно верни,има и случаи,когато не съм се съгласявал с други(твои), но посочи ми поне един случай да съм ти приписвал някакви дейности,които никой не би могъл да знае. Има ли веднъж да съм казвал нещо от рода на :"Миро е такъв и онакъв". Ти,изобщо не ме питаш каква ми е професията,какво работя и пр., а ме правиш на един вид прокажен,сиреч,оня е такъв и такъв, не се занимавайте с него,той работи за друга страна и манипулира.И какви са резултатите от моята манипулация????-НИКАКВИ!!! Нито ти,нито който и да било от форума не каза,че е манипулиран или се е манипулирал поне частично от моите постове. Изпратих на двама колеги снимки от работното ми място и те се......-ха от смях като ме видяха,знаейки на какъв ме правиш.Ще взема и на теб да ти изпратя ,плюс CV-то си и тогава ще те питам какво ще кажеш. Заклех се два пъти,ето специално за последен път,лично на теб,ако се смяташ за истински мъж-нито работя ЗА ,нито ПРОТИВ държавните интереси на която и страна да е,далеч съм на светлинни години от такава дейност,и никога не съм работил и никога няма да работя,аз съм просто един нелегален емигрант като 16млн. като мен. Ти си пишещ и мислещ човек,това не подлежи на съмнение,В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ !!!!!!!! Толкова ли е непосилно за теб да разбереш,че хора,които имат явна и легендирана дейност за и против интересите на друга страна ГИ НЯМА в публичното пространство,нито им е позволено,нито те самите биха се решили да рискуват живота си. Споменах ти един бивш директор на полицията в Русе,който ме познава,иди при него и го питай най-после за мен за да мирясаш най-после,ама после ще трябва да черпиш,съгласен ли си? Засега успокой топката и си щади нервите,нали знаеш,че нервните клетки не се ренегерират. И аз навремето скачах срещу много неща,а сега съм почти развалина,но моята песен е изпята,на теб ти предстои борба,моята приключи,вече почти нищо не приемам... Опитай се поне сега да ме разбереш,защото това са искрени мои думи специално към теб,без да коментирам тема от форума,"джъст релакс,нотинг моор"..........

Назад към