Ако Слави напусне, BTV само ще загуби

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Re: Ако Слави напусне, BTV само ще загуби

Мнениеот Enchev » 29 Юни 2008, 00:16

Уф, Златина Савова и тук взе да спами! На тая факсовите и идват на всяка минута!!!
Слави та Слави. Пуу аман вече от залязващи водещи. След провала на "Пей с мен" може да направи "Спи с мен" за да задоволи мераците на Савова, пък и вече възрастта го е настигнала!!!
Аватар
slimi
100+
100+

Мнениеот slimi » 29 Юни 2008, 10:41

elin написа:
slimi написа:"Че направите проблем" казваш :Hmmm

Май не си разбрал, това не съм го писал аз, а е само цитат.
Една фенка на Слави така пише.

С това уточнение е по-добре, че първоначално реших, че си авторът на идеята така, както го беше написал :) .
Аватар
ogibo
1000+
1000+

Мнениеот ogibo » 29 Юни 2008, 14:47

elin написа:Кажи къде го откри?
Този маниер на писане ми е познат.

Беше във форума на all.bg, но са я изтрили понеже беше в раздела за автомобили.
Аватар
moni9307
Нов
Нов

Мнениеот moni9307 » 03 Юли 2008, 03:40

според мен Слави ще вземе да обиколи всички нови национални телевизии, но ще чака още 2 години заради договор с БТВ, даже може и студиото да си запази, след като БТВ се мести в полите на Витоша, близо до Бояна
Аватар
joro78
100+
100+

Мнениеот joro78 » 06 Юли 2008, 11:44

Изобщо не ме интересува дали Слави ще го има или не. И без това вече е толкова безинтересен, че с него или без него, все тая! :Lazy
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 07 Юли 2008, 09:29

Всъщност, bTV ще е до сградите на MAD TV и City, доколкото знам - на бул. "България". Но сградата дори не е почната - поне така научих. Та, ще има доста време, докато се преместят. Имам чувството, че скоро Дългия ще реве, че са го изритали от bTV, ще реве по начина, по който преди ревеше, че Канал 1 са се изгаврили с него.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 07 Юли 2008, 09:40

UGLY_BOY написа:...Имам чувството, че скоро Дългия ще реве, че са го изритали от bTV, ще реве по начина, по който преди ревеше, че Канал 1 са се изгаврили с него.

Да,така е,UGLY_BOY,много е лесно да обвиниш друг за своята некадърност и това се случва често в медийното пространство и в България като цяло.
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 07 Юли 2008, 09:44

UGLY_BOY написа:Всъщност, bTV ще е до сградите на MAD TV и City, доколкото знам - на бул. "България". Но сградата дори не е почната - поне така научих.

Сградата е под околовръстното. Планира се достъпът да е откъм бул. Костенски Водопад, а не откъм България.
Сградата е на ниво 2ри етаж в момента и се строи с много бързи темпове.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 07 Юли 2008, 09:47

Adv написа:
UGLY_BOY написа:Всъщност, bTV ще е до сградите на MAD TV и City, доколкото знам - на бул. "България". Но сградата дори не е почната - поне така научих.

Сградата е под околовръстното. Планира се достъпът да е откъм бул. Костенски Водопад, а не откъм България.

Бул. "Костенски водопад" - това не е ли в ж. к. "Гоце Делчев"?
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 07 Юли 2008, 10:01

UGLY_BOY написа:
Adv написа:

Бул. "Костенски водопад" - това не е ли в ж. к. "Гоце Делчев"?

Точно. По принцип сега пътя на камионите за строежа излиза на България, но явно ще асфалтират другаде.
Всъщност мястото на сградата е на едно огромно поле (вероятно последното незастроено в рамките на околовръстното), което започва след последните блокове на квартала, над последната спирка на 76, 74 и тр.8. и свършва с околовръстното.
Аватар
linkinparkfan
Нов
Нов

Мнениеот linkinparkfan » 07 Юли 2008, 12:07

Златено и тук ли ще спамиш
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 07 Юли 2008, 16:13

linkinparkfan написа:Златено и тук ли ще спамиш

Кой е Златено? Мда, сигурен съм, че всички, останали незастроени през социалзма полета, до 5 години няма да ги има. Особено в този регион. Въпросът опира до това, че всички се оплакват как инфраструктурата, оставена в наследство от соцвластта, не става, а ми прави впечатление, че новите квартали са на още по-ниско инфраструктурно ниво. Няма да говоря за еклектиката, която се получава, когато до стара кирпичена къща вдигнеш помпозна кооперация, която само след два-три сезона не изглежда толкова помпозна, като я понавалят малко дъждовете.
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 07 Юли 2008, 16:20

Изображение
Златина Савова.
Една която по цял ден пише във всевъзможни форуми и сайтове само за Слави, колко е "велик" и колко са глупави хората които го мразят и тем подобдни.
Виж във форума на телеманиак. ::) Напишете във Google Златина Савова и вижте за какво става дума.
:lol:
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 08 Юли 2008, 19:44

Някаква умряла фенка, която трупа активи, пишейки във форуми. Аз от самия Слави не се интересувам, та камо ли да знам кои са му феновете и къде из интернет пространството се помещават.
elin
Нов
Нов

Мнениеот elin » 13 Юли 2008, 20:22

Ето още цитати:

Ако BTV спрат Шоуто на Слави, ние неговите фенове ще направим проблем на BTV и ще бъдем на палатки пред сградата на BTV.
А ако догодина във ВИП Брадър 3 не участва ПОНЕ ЕДИН от следните известни хора:

Елин Топузаков (футболист)
Георги Иванов-Гонзо (футболист)
Галена (фолк певица)
Ивана (фолк певица)
Кати (фолк певица)
Ася Статева (водеща на Супершоу Невада и Шоу Такси, популярна през 90-те)

Ние също ще направим проблем, този път на Нова.

Много сте интересни тези, които критикувате Златина, че защитава Шоуто на Слави, Супершоу Невада, Шоу Такси и още няколко други
предавания като Вариант 3 и Телевизионен Справочник. Като сте толкова
умни дайте пример за добро предаване от периода 2001-2008. Не можете
нали? Истината е, че след като закриха множеството култови придавания (Лексикон, Невада, Такси, Какафония, Вариант 3 и др.), само Шоуто на Слави остана единственото свестно предаване в тази държава. След 2001 няма по-добро предаване на практика. Кое друго
предаване от този период е свестно? Идиотското Огледала, кретенското
Това го знае всяко дете или пък посредственото Искрено и лично? А може би просташките Мюзик Идол 2 и Сървайвър?

Невероятен скандал се развихри около скандалната форумка и фенка на Слави Трифонов Златина Савова. Савова предупреждава, че ако спрат Шоуто на Слави ще направи проблем на бТВ под формата на митинг и ще раздуха скандала до ЕС. Савова също така ще направи скандал и на Нова, ако във Вип Брадър 3 не вземе участие популарната в близкото минало водеща Ася Статева от Такси.

Оказа се, че през 2009 ще има митинги-шествия пред бТВ и Нова ТВ, които ще надминат скандалността на гей парадите. Този път ТВ феновете ще потърсят правата си.

За какво става дума? В Интернет усилено тече подписка, която има за цел да накара продуцентите на Вип Брадър да поканят бившата ТВ зевзда на 90-те Ася Статева (позната от "Супершоу Невада" и "Шоу Такси") за участие в предаването. Феновете предупреждават, че ако искането им не бъде удовлетворено догодина, през 2009 г. те ще направят протест пред сградата на Нова Телевизия в столицата. Новината се разпространи като клюка из форуми и чатове в Интернет преди броени дни.

Напоследък има много слухове в Интернет пространството, че Ася Статева ще участва във Вип Брадър догодина.

Що се отнася до евентуалното бъдещо протестно шествие пред бТВ, става въпрос за "Шоуто на Слави". Въпреки, че Слави Трифонов подписа с бТВ нов тригодишен договор, феновете се безпокоят шоуто му да не бъде спряно, защото непрекъснато се появяват слухове за спирането на шоуто му. "Шоуто не е изчерпано, а е последното стойностно предаване в тази държава.", коментират разпалени фенове по форумите.

Ако поне едно от тези протестни действия се осъществи, това ще бъде за първи път в нашата страна. Относно гей-парада в София, хората искащи да направят шоествията пред бТВ и Нова са категорични: "Щом гейовете и лесбийките имат право на шествия, ние, ТВ зрителите също имаме това право по закон". Крайно време беше ТВ зрителите да започнат да търсят правата си.

Упорито в коридорите на американската медия (укопаторка на Ефир 2) бТВ се носят слухове за закриване на канала. Според мнозина, шоуто, което толкова години носеше телевизията на гърба си (Шоуто на Слави) вече е тотално изчерпано и издиша. А ако шоуто спре рейтингът на телевизията ще се сгромоляса, категорични са служители на телевизията на Мърдок. "Това е нашето най-рейтингово шоу. Но и неговият рейтинг е достигнал минимума в последния сезон.", допълват още те. Феновете на Слави вече заплашиха телевизията с протести при евентуалното спиране на неговото шоу.

:)
Аватар
joro78
100+
100+

Мнениеот joro78 » 13 Юли 2008, 22:51

Упорито в коридорите на американската медия (укопаторка на Ефир 2) бТВ се носят слухове за закриване на канала. Според мнозина, шоуто, което толкова години носеше телевизията на гърба си (Шоуто на Слави) вече е тотално изчерпано и издиша. А ако шоуто спре рейтингът на телевизията ще се сгромоляса, категорични са служители на телевизията на Мърдок. "Това е нашето най-рейтингово шоу. Но и неговият рейтинг е достигнал минимума в последния сезон.", допълват още те. Феновете на Слави вече заплашиха телевизията с протести при евентуалното спиране на неговото шоу.

Тежко и горко на такава телевизия ако гледаемостта и се крепи на едно предаване! Все пак аз мисля, че евентуалното напускане на Слави Трифонов едва ли ще доведе до закриване на бТВ. Просто големите играчи на рекламния пазар няма да го допуснат. :rtfm
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 14 Юли 2008, 10:31

Не, това, че рейтингът на телевизията се крепи на това шоу, си е чиста глупост. Просто, когато тази телевизия се появи, абсолютно целият й екип работеше за това да котира Слави като лице на телевизията, с цел именно той да качи рейтинга й, докато е още млада. Още тогава се спекулираше с това, че неговият рейтинг абсолютно всяка вечер е бил по-висок от този на останалите предавания, което също не е вярно - доколкото знам, според официалните данни е имало случаи, когато "Сладко отмъщение" го е надминавало по рейтинг, и то неведнъж. Но, дори когато други предавания са имали по-висок рейтинг, водещите на телевизията са поизкривявали нещата, и не ги виня по никакъв начин за това - просто стратегия за покачване на гледаемостта на цялата телевизия. Впоследствие, обаче, телевизията се поотдръпна от Слави, именно защото е било решено, че е адски тъпо да котираш по този начин предаване, което е външна продукция, вместо да работиш за собствените си предавания.
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 14 Юли 2008, 10:37

UGLY_BOY написа: Още тогава се спекулираше с това, че неговият рейтинг абсолютно всяка вечер е бил по-висок от този на останалите предавания, което също не е вярно - доколкото знам, според официалните данни е имало случаи, когато "Сладко отмъщение" го е надминавало по рейтинг, и то неведнъж.

Не, това не е вярно. Още по-малко Отмъщението. Слави наистина първите години беше №1, но толкова дълго време в ефир без да промени нищо го направи просто част от пейзажа.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 14 Юли 2008, 10:39

Е, възможно е Влади Априлов, който ми преподаваше, да се е хвалил, че с Магърдич са биели Слави още тогава, без това да е истина.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 16 Юли 2008, 21:18

Бая се е прехвалил Владо Априлов :D . Наистина първите години просто нямаше кой даму стъпи на малкият пръст на Слави, но както АДВ каза всичко омръзва, а Слави късно се сети, че трябва да има промени, след това и другите телевизии се сетиха, че Слави не е непреодолим.
Изображение

Назад към