Шоу Такси и ....?

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
elin
Нов
Нов

Шоу Такси и ....?

Мнениеот elin » 26 Юни 2008, 19:46

След като Супершоу Невада/Шоу Такси беше признато за "Предаване на 90-те", кое предаване според вас ще е "Предаване на десетилетието 2000-2009"?
Аз мисля, че Биг Брадър, защото имаше голямо влияние и донесе риалити вълната в България.
Последна промяна 1 на elin, променена общо 28 пъти
Аватар
dhamitak
500+
500+

Re: Шоу Такси и Биг Брадър

Мнениеот dhamitak » 26 Юни 2008, 23:54

Е не би ли следвало темата да бъде Шоу такси и .... все пак ББ и твоето предположение,а не тема за 2-те предавания,иначе и аз донякъде съм за ББ,въпреки че не съм му фен!
rumen5valchev
100+
100+

Re: Шоу Такси и Биг Брадър

Мнениеот rumen5valchev » 28 Юни 2008, 19:27

dhamitak написа:Е не би ли следвало темата да бъде Шоу такси и .... все пак ББ и твоето предположение,а не тема за 2-те предавания,иначе и аз донякъде съм за ББ,въпреки че не съм му фен!

Абе ако може да се върне шоу Такси или Невада, а защо не и Нота Бене и Монополи - всичките продукция на БНТ ще е най-добре! Тоя Биг Брадър без Биг Боса Нико Тупарев, може и да него бъде. А пък и хората, покрай Пей с мен поизгубиха доверие в Нова.
elin
Нов
Нов

Re: Шоу Такси и ....?

Мнениеот elin » 28 Юни 2008, 21:58

Колкото и да не ми се вярва, в последно време моето бившо любимо шоу Невада и Такси еп отново на хората в устата. Ето за какво става дума (копирам от друг сайт):

ТВ СКАНДАЛИ СЕ ЗАДАВАТ ПРЕЗ 2009

Оказа се, че през 2009 ще има митинги-шествия пред бТВ и Нова ТВ, които ще надминат скандалността на гей парадите. Този път ТВ феновете ще потърсят правата си.

За какво става дума? В Интернет усилено тече подписка, която има за цел да накара продуцентите на Вип Брадър да поканят бившата ТВ зевзда на 90-те Ася Статева (позната от "Супершоу Невада" и "Шоу Такси") за участие в предаването. Феновете предупреждават, че ако искането им не бъде удовлетворено догодина, през 2009 г. те ще направят протест пред сградата на Нова Телевизия в столицата. Новината се разпространи като клюка из форуми и чатове в Интернет преди броени дни.

Напоследък има много слухове в Интернет пространството, че Ася Статева ще участва във Вип Брадър догодина.

Що се отнася до евентуалното бъдещо протестно шествие пред бТВ, става въпрос за "Шоуто на Слави". Въпреки, че Слави Трифонов подписа с бТВ нов тригодишен договор, феновете се безпокоят шоуто му да не бъде спряно, защото непрекъснато се появяват слухове за спирането на шоуто му. "Шоуто не е изчерпано, а е последното стойностно предаване в тази държава.", коментират разпалени фенове по форумите.

Ако поне едно от тези протестни действия се осъществи, това ще бъде за първи път в нашата страна. Относно гей-парада в София, хората искащи да направят шоествията пред бТВ и Нова са категорични: "Щом гейовете и лесбийките имат право на шествия, ние, ТВ зрителите също имаме това право по закон". Крайно време беше ТВ зрителите да започнат да търсят правата си.

Уж шоуто беше позабравено, но явно хората искат то да бъде извадено от праха или по-точно неговата симпатична водеща Ася. А що се отнася до Слави, май наистина се изчерпа.
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 29 Юни 2008, 23:35

Не можеш да извадиш нещо от нафталина и то отново да стане хит. Това са глупости.
trmkr
100+
100+

Мнениеот trmkr » 30 Юни 2008, 18:07

Невада и Такси бяха толкова гледани на времето тъй като имаше само 2 телевизии (канал 1 и ефир 2) и до тогава в България никога не беше правена подобна телевизионна игра. Ако наистина мислят да пуснат предаването отново едва ли ше има кой знае каква гледаемост и според мен няма да искара и 2 месеца в ефир.
krasimira_pld
Нов
Нов

Мнениеот krasimira_pld » 21 Авг 2009, 15:41

Абе не знам, но ужасно мразя годините 2005-2009. А нещата които даваха и още дават по телевизиите в посочения период са просто ужасни! Сделка или не, Пълна лудница и други подобни бози. До 2004 година имаше повече интересни неща за гледане.
lui
Нов
Нов

Мнениеот lui » 26 Авг 2009, 15:35

За предаване на десетилетието единодушно трябва да се обяви "Шоуто на Слави" - издържа най-дълто на екран, има хора които още си го харесват и ще надживее едно - девесезонните експерименти
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 26 Авг 2009, 17:02

krasimira_pld написа:Абе не знам, но ужасно мразя годините 2005-2009.

Скоро ще мразиш и 2010 понеже никакви положителни промени няма по нашите Тв-та.
Изображение

Изображение
Аватар
slimi
100+
100+

Мнениеот slimi » 26 Авг 2009, 19:55

Митинги и шествия за Славун :-[ . Колко ли трябва да е ограничен българският зрител.... :-\

Код за потвърждение: Избери целия код

] Computer, what is the nature of the universe?
] The universe is a spheroid region 705 meters in diameter.
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 26 Авг 2009, 21:31

slimi написа:Митинги и шествия за Славун :-[ . Колко ли трябва да е ограничен българският зрител.... :-\

Щом заради Слави ще се стига до протести, не ми се мисли ония костинбродски мургавелко като го махнат какво ще става....
lui
Нов
Нов

Мнениеот lui » 15 Сеп 2009, 00:46

За предаване на десетилетието определено трябва да бъде избрано предаване с ляв уклон /разбирай педераски, не политически/ защото през това десетилетие станахме свидетели на хомосексуална инвазия в общественото пространство. Гейвълната превзе последователно театралната сцена, музикалната сцена, киното, модата, и всички останали обществени сфери. Тази вълна не подмина и телевизиите. По тясна връзка с левият уклон там успяха да се промъкнат един куп гейове - като водещи, сценаристи, репортери, продуценти, режисьори, обикновен технически екип, и почие и прочие.... Всъщност, ако не е културната дума "гей" може да се каже че през десетилетието 2000 - 2009 в телевизията от левият заден вход се промъкна шайка некадърни педераси. И там си остана - това е основната причина заради която от 2004 година вече нищо не става за гледане. А сега някой стои и си казва "Ех, какви предавания имаше едно време"! ::)
Аватар
luboj
100+
100+

Мнениеот luboj » 15 Сеп 2009, 13:30

lui написа:За предаване на десетилетието определено трябва да бъде избрано предаване с ляв уклон /разбирай педераски, не политически/ защото през това десетилетие станахме свидетели на хомосексуална инвазия в общественото пространство. Гейвълната превзе последователно театралната сцена, музикалната сцена, киното, модата, и всички останали обществени сфери. Тази вълна не подмина и телевизиите. По тясна връзка с левият уклон там успяха да се промъкнат един куп гейове - като водещи, сценаристи, репортери, продуценти, режисьори, обикновен технически екип, и почие и прочие.... Всъщност, ако не е културната дума "гей" може да се каже че през десетилетието 2000 - 2009 в телевизията от левият заден вход се промъкна шайка некадърни педераси. И там си остана - това е основната причина заради която от 2004 година вече нищо не става за гледане. А сега някой стои и си казва "Ех, какви предавания имаше едно време"! ::)

хомосексуална инвазия :D
Аватар
biggeorge
500+
500+

Мнениеот biggeorge » 15 Сеп 2009, 14:08

luboj написа:
lui написа:За предаване на десетилетието определено трябва да бъде избрано предаване с ляв уклон /разбирай педераски, не политически/ защото през това десетилетие станахме свидетели на хомосексуална инвазия в общественото пространство. Гейвълната превзе последователно театралната сцена, музикалната сцена, киното, модата, и всички останали обществени сфери. Тази вълна не подмина и телевизиите. По тясна връзка с левият уклон там успяха да се промъкнат един куп гейове - като водещи, сценаристи, репортери, продуценти, режисьори, обикновен технически екип, и почие и прочие.... Всъщност, ако не е културната дума "гей" може да се каже че през десетилетието 2000 - 2009 в телевизията от левият заден вход се промъкна шайка некадърни педераси. И там си остана - това е основната причина заради която от 2004 година вече нищо не става за гледане. А сега някой стои и си казва "Ех, какви предавания имаше едно време"! ::)
хомосексуална инвазия :D

:tooth :tooth :tooth
dido_paynera
Нов
Нов

Мнениеот dido_paynera » 26 Ное 2010, 20:59

биг брадър и водещтия ники кънчев ги мразя от както победител във вип брадър стана съпругата на здравко а не деси слава та от тогава баба ми го кълне тоя ники кънчев да не му върви нито в живота нито в работата :D
Аватар
biggeorge
500+
500+

Мнениеот biggeorge » 26 Ное 2010, 21:12

dido_paynera написа:биг брадър и водещтия ники кънчев ги мразя от както победител във вип брадър стана съпругата на здравко а не деси слава та от тогава баба ми го кълне тоя ники кънчев да не му върви нито в живота нито в работата :D

:Laugh
RDS
Нов
Нов

Мнениеот RDS » 26 Ное 2010, 22:41

А спомняте ли си,играта по Нова тв-Столът.
Аватар
elektrik
500+
500+

Мнениеот elektrik » 26 Ное 2010, 23:31

Столът беше много яка. Аз лично много харесвах тази игра, а и водещия Аспарух....(не помня фамилята) беше много на място - супер сериозен и зъл изглеждаше, жалко че я спряха и то доста бързо.
Raduci Radio - Добрите стари хитове!!!

Назад към