Регионалните центрове на БНТ?

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
itzo_92
100+
100+

Регионалните центрове на БНТ?

Мнениеот itzo_92 » 16 Юли 2008, 13:18

.
Последна промяна 1 на itzo_92, променена общо 27 пъти
Аватар
a69
1000+
1000+

Re: Регионалните центрове на БНТ?

Мнениеот a69 » 16 Юли 2008, 21:05

itzo_92 написа:Здравейте!Тъи,като стана ясно ,че Бнт от септември ще е с нов облик(лого,прграма схема,име и опаковка)имам въпрос,относно дали някой е чувал за увеличение на продължителността на програмите на регионалните центрове на Българската национална телевизия-Програма Море,Канал Пловдив,Канал Пирин и Програма Север! :Icecream

Не се е чувало, а те скоро ги увеличиха и няма с какво даже да ги запълнят, че и там пускат сапунки..... :Icecream Преди това трябва да улечат обхвата им мисля..
rumen5valchev
100+
100+

Re: Регионалните центрове на БНТ?

Мнениеот rumen5valchev » 18 Юли 2008, 20:42

a69 написа:
itzo_92 написа:Здравейте!Тъи,като стана ясно ,че Бнт от септември ще е с нов облик(лого,прграма схема,име и опаковка)имам въпрос,относно дали някой е чувал за увеличение на продължителността на програмите на регионалните центрове на Българската национална телевизия-Програма Море,Канал Пловдив,Канал Пирин и Програма Север! :Icecream

Не се е чувало, а те скоро ги увеличиха и няма с какво даже да ги запълнят, че и там пускат сапунки..... :Icecream Преди това трябва да улечат обхвата им мисля..

Специално за Канал Пловдив се говори, че ще се увеличи с още два часа от септември програмата! Тук екипът на центъра доста се разширява, явно ще има нещо?..... ЩЕ поживеем и ще видим:)

Назад към