Кой кабелен оператор в Русе предпочитате?

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми

Кой кабелен оператор в Русе предпочитате?

Анкетата свършва на 17 Яну 2009, 20:29

Общо гласове: 0
Аватар
Радио София
100+
100+

Re: Кой кабелен оператор в Русе предпочитате?

Мнениеот Радио София » 09 Окт 2008, 22:35

Миро, аз мога ли да гласувам?
Избирам си "Кейбъл Тел Кис 13". Звучи яко. :D :D :D
Аватар
deian
100+
100+

Мнениеот deian » 09 Окт 2008, 22:46

В интерес на истината се оказва, че в някои квартали на Русе оперира и M-Sat Cable.
Миро, оправи го това Кис13, че то е само смотанка телевизия, не кабелна мрежа. Кабелната мрежа е КейбълТел или известна отпреди като КИС АД.
От кабелните оператори в Русе съм използвал и използвам само КейбълТел, но имам наблюдения и над другите.
1) КейбълТел - мрежата е сравнително добра, на повечето места подземна, но има и яко коаксиал. Поради кофти апаратура (или нежелание на някои хора) в главната станция има някои дефекти, които пълзят навсякъде. Но общо-взето качеството е добро в целия град. Като програмна схема бих им лепнал Среден (3), защото за най-високата цена от всички оператори в града, предлагат най-големия бълвоч в аналога. Цифровата им май става, ама да ме извиняват за 19 + 5 лв на месец и то цифрова на 1 телевизор. Оляха се.
2) КТВ Делта - на повече места мрежата е надземна, коаксиална. Понапредват с оптиката, но бавно. Честно казано, на колкото места съм гледал Делта, картината е била не особено добра. Може и да съм попадал все на кофти места, знам ли... Над цифровата нямам наблюдения. Програмна схема - като че ли малко по-добра от тази на КейбълТел и на по-ниска цена.
3) Нетуоркс-ТВ - въпросният прословут оранжев кабел. Не можете да отречете, че мрежата е изцяло оптична, нали? До всеки блок стига съвременна оптична мрежа. Момчетата се стараят изключително много. Вероятно липсва малко опит и е необходима лека донастройка на главната станция, но те скоро проходиха. Програмната им схема е най-добра, цената също е добра. Липсва цифрова телевизия.
4) М-Сат - бившата Региана, нищо не мога да кажа за тях, а сякаш нямат и много клиенти.

Та така, моят фаворит е номер 3, въпреки, че все още не съм им клиент на телевизията.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 10 Окт 2008, 11:34

Деян ме кефи. Пичът си го каза, избор в България няма и не може и да има, всички кабелни оператори не стават, каквото и да избереш, все си набутан. Изображение
Аватар
deian
100+
100+

Мнениеот deian » 10 Окт 2008, 12:34

Имаш избор - избираш по-малкото зло. Поне при нас можеш да избираш между цели 4 броя. Но някъде в БГ наистина нямаш избор... Не за дълго според мен.
fetish_mi
Нов
Нов

Мнениеот fetish_mi » 10 Окт 2008, 19:58

Аз гласувах за Ефирна, защото сега съм на нея и ми е най-добре. Преди бях на кейбълтел (КИС 13) ама започнаха да се гаврят - махат хубавите канали, вдигат цените. А наистина качеството на Делта е прекалено лошо. А сега си гледам ефирната телевизия и всичко друго, което ми потрябва от интернет. Съжелявам само за ТВ7, Супер 7 и Спорт7.
ПП: До Радио София - КИС 13 наистина си звучи хубаво , но да ти кажа от къде идва - Кабелна Информационна Система, а 13 незнам защо.
tonivet
Нов
Нов

Мнениеот tonivet » 11 Окт 2008, 07:52

13 идва от това че са стартирали с 13 канала! :)
Аватар
deian
100+
100+

Мнениеот deian » 11 Окт 2008, 10:40

КИС е един от първите кабелни оператори въобще в БГ. За едно време 13 канала си бяха неещо уникално.
nelko77
Нов
Нов

Мнениеот nelko77 » 11 Окт 2008, 19:32

Според мен МСАТ е най-добрата кабелната.Аз съм от Варна и съм на МСАТ Кейбъл.И много съм доволен.
Аватар
misho36
500+
500+

Мнениеот misho36 » 11 Окт 2008, 21:01

nelko77 написа:Според мен МСАТ е най-добрата кабелната.Аз съм от Варна и съм на МСАТ Кейбъл.И много съм доволен.

ХАХА и аз съм от Варна и ми е жал за тия нещастници как още живеят 19лв. е таксата и тя не отговаря на истината
restart
Нов
Нов

Мнениеот restart » 05 Апр 2009, 20:41

Като порових малко из форума открих и тази тема за нашия град но не смятам че гласуванията тук ще са показателни за качеството на кабеларките в Русе.В интерес на истината и на Делта и на Кейбъл Тел и на Нетуоркс съм виждал и добро и лошо качество.Например в съседа ми на оранжевия кабел не се вижда добре макар че усилвателя им е във входа ни,но може и той да си е преправял нещо в тях не знам.Аз да си кажа честно съм на Делта и съм доволен от качеството а и доколкото знам съм на първи усилвател от нода.Честно казано ако поддръжката на кабеларките си върши свястно работата и клиентите ще са доволни но не винаги е така а и много хора са си свикнали на един оператор и го търпят независимо дали се вижда добре или не.

Назад към