И останалите милиционери в БНТ

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Re: И останалите милиционери в БНТ

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 28 Ное 2008, 23:43

Lupus написа:
R R П написа:Бубич, драматизираш излишно и насаждаш омраза, също като политиците. От това си вредим още повече. Колкото по-рано сме наясно с истинските проблеми и се захванем да ги решаваме, толкова по-бързо ще подобрим начина си на живот. Според мен, повечето хора сега са наясно с това.
Много общо казано, положението у нас вече не е коренно различно от това в развитите страни - в САЩ или от Западна Европа. Просто у нас е по-нисък стандарта на живот, лоша е организацията и културата ни. Но това е така, защото такъв е манталитета на българина, а не заради "комунизма". Комунизма е отдавна археология и екзотика. Можем да подобрим това, ако желаем.

Трудна задача е да убедиш някой, който продължава да живее със скелетите в гардероба, че на улицата живота отдавна е друг.

Проблема е,че това е маска на друг живот,а не е друг живот.Това,че някои материални неща са позволени,не значи,че всичко е променено.
Аватар
R R П
1000+
1000+

Мнениеот R R П » 29 Ное 2008, 00:25

Тази случка се отнася до манталитета ни, а не до системата. Възможно е обратното - и културен милиционер да има. Когато човек е прост и професор да стане, пак си остава прост.
Аватар
R R П
1000+
1000+

Мнениеот R R П » 29 Ное 2008, 00:50

Вярно е, че манталитета влияе на системата на обществото, но това не е коренна разлика между нашето общество и някое западно европейско.
Освен това, демокрацията и у нас и по света не е смяна на една власт с друга, нова и много по-различна. Такава система няма. При демокрацията елита просто се редува да управлява, избиран от обществото. Друг е въпроса, какъв е този елит и какво е това общество.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 29 Ное 2008, 08:02

РРП,вече имам нова професия ,или хоби,"насаждач на омраза". Но без да искаш,ти сам слагаш на себе си по-силна диагноза, която аз меко ще оприлича като нечетящ човек. Винаги съм изразявал подкрепа на твои разумни мисли,но тук не мога да се съглася с теб. Много пъти те молех,препоръчвах и пр., да отвориш някоя книга или учебник от областта на филкософията,но ти упорито не искаш,твоя воля е.... Ако не знаеш,повярвай ми,че философите,особено класиците, са написали всичко за човешкия живот и душата на човека. Нескромно казано,много съм чел философи и хуманисти,особено френски и руски,но такава дисциплина,такова нормално човешко качество като "насаждане на омраза",не съм срещал. ( Това не е философска категория,а пропагандаторска). Тази материя определено си я пропуснал,но не си забравил пропагандата,е ,там в тази област ,твоята диагноза е валидна с пълна сила. Пропагандата се заражда в края на 19-ти век,прераства дори в чист тероризъм,най-ярък пример е Русия. След февруарския ,а особено след октомврийския преврат от 1917г. започва развитието на това изключително античовешка дейност, пораждане на омраза към обекти и субекти,които се смятат от лидерите за пречещи им,при установяването на пълната им власт над човека. Резултатите са убийствени. В средата на 30-те години се появи втора сила на омразата,тази на нацизма. Първата беше на основание на социалната принадлежност,т.е. пролетарска омраза(болшевизма),а сега вече е налице расова. Тези два вида омрази доведоха до най-отвратителната война, вкарвайки под земята около 60 млн. души. Но да оставим световната сцена, а да се ограничим с родната. Българските комунисти започнаха да насаждат омраза между различните слоеве на нашата страна,напълно непозната до този момент у народа. Затова нашия народ не обръщаше внимание на комунистите до преварата от 44г. Е,тогава започна зашеметяваща омраза,стигна се до десетки хиляди убити,стотици хиляди затворени,интернирани,избягали през границата и т.н. Омразата беше регулирана на държавно ниво.Съществуват безброй документи,които ти не искаш да отвориш. Бандитите бяха оформили такива документи в своята пропаганда,които определяха нормите и мотивите на омраза. Всеки и всичко можеше да бъде мразено,но комунистите в никакъв случай!!! А реално и те помежду си се мразеха и завиждаха,бандитска им работа. Въпреки,че ти по душа не си такъв човек,но не си чел истинските науки за живота и затова си запомнил старите догми. Това ти пречи много и наред с абсолютно верните ти мисли, вкарваш архаично-комунистически фрази. Ти не спориш с мен,ти не спориш и с ФМ,Миро, ти дори не попита ФМ нещо от рода,абе колега ,за каква маска говориш,нещо не ми е ясно,я се обоснови,кой и как се маскира,да не би да грешиш,или да си се повлиял от някой отнесен от вихъра,всичко си е точно,всичко си е в реда на нещата,всичко се вижда като кристал, какви маски ти се въртят в главата....? Ти се нахвърляш към мен,далечния,чуждия ако щеш,а към един млад човек не проявяаш разбиране,даже интерес. Не ти ли е поне малко любопитно да попиташ един 20-годишен човек защо използва тази силна дума "маска". Аз смятам,че той има сериозни мотиви да каже това,съвсем не са случайни неговите думи. И понеже пледираш за съвремени оценки,не се връзва твоя апел с тази фраза "насждане на омраза". Това са стари и неефективни в сегашно време дейности. Я кажи,имаш ли случй,когато някой да е насадил омраза в теб,или пък ти в някого. Отговорът ти ще е негативен,бъди честен,кажи не е ли така??? Нито пък някой може да насади любов към някого. Това са силно индивидулни и интимни чувства и никой не може да ги наложи на другиго. Впрочем я се поясни каква омраза насждам и към кого. Мисля,че съм поне оптимално толерантен към колегите и да ми приписваш такива порочни неща....изразявам несъгласие с теб.Да,вредим си,като се обиждаме и заклеймяваме,но защо се стига до това положение,позна веднага,защото нашето общество е нетолерантно. Ти не даваш контрамотиви,поствяш силна диагноза,без дори да се замислиш вътре в себе си,и някои по-елементарни веднага ти пригласят. А думите на вече посочените от мен колеги са страшни,защо не им обръщаш внимание,защо не спориш с тях,аз съм далече,може и да греша,ама тези момчета са на място,дават примери от ежедневието,защо не им обърнеш внимание??? Защото знаеш ,че са прави до болка,а ти не искаш да излиза болестта наяве,ти искаш изглежда, да си я носи заспалото общество,но открито да не се казва нищо,стара история. Точно за тази маска говорят някои. Когато има маска,истината не може да излезе. И всеки ден се пише в пресата и положението пак си е същото. И знаеш ли колко много отговорни фактори използват тази фраза,все някой сее злоба, все мърсотията е далеч от тях,все някой друг е виновен за дереджето ни. Ами навремето класовия враг и империализма бяха виновни,сега кой,о,да насаждачите на омраза...
Аватар
R R П
1000+
1000+

Мнениеот R R П » 29 Ное 2008, 12:14

Бубич, ти си жертва на тези, които насаждат омраза, тук съм преувеличил, за което се извинявам. Пример за насаждане на омраза е тази статия в медиите, която е заглавие на темата тук. С насаждане на омраза някои политици отклоняват вниманието на хората от истинските проблеми и ги настройват против тези, които са на власт в своя полза за изборите. Това е класически политически номер. Правят го, защото винаги има достатъчно хора, които се подават на такива манипулации.
Аватар
R R П
1000+
1000+

Мнениеот R R П » 29 Ное 2008, 12:18

А за БНТ какво да кажа - сега има други хора, които въртят интригите там, но никой няма да ви каже нищо за това.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 29 Ное 2008, 15:55

На хората им е приятно да им е гадно.Затова никой нищо не прави по въпроса.Те обичат да бъдат мачкани и тъпкани,понеже това е единственото внимание,което им се обръща от тези,от които все пак се хранят.А изгубят ли и това внимание,те се чувстват изолирани и изоставени.Което също е наказание за тях.Това накратко е БГ манталитета,манталитета на масата.Затова никой не скача срещу тези,които ни мачкат,просто ни е приятно :-[
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 29 Ное 2008, 16:38

Е,с това вече съм съгласен,това променя целия смисъл на постинга ти. Ето само нужната посока,според мен, на която обърни повече внимание. Изразявам съгласие за споменатите от теб политици,и техните действия,но кои са тези политици,този въпрос трябва да е ясен и тогава няма да има пререкания. Ето един дребен пример. да речем,ние с теб сме братя,аз съм Петко,ти си Иван,напуснал съм лагера "под слънцето на мира и социализма" преди 40г.не съм идвал в страната и не съм се интересувал от нещата до ден-днешен. След първите дни на емоции,ние рзговаряме за живота у нас и ти казваш,че той не е много добър,дори драматизиран. (скоро четох статия в бълг.преса ,че около 90% от народа не е доволен от живота си,но нека да приемем,че има преувеличение...,да речем 70$,поне тези проценти би ги приел за реални). А те питам,абе брат ми,коя е причината,ти ми казваш,ами политиците,аз те питам какви са тези п-ци и откъде са дошли,ти ми казваш,че са си наши, родни....Даваш ми безброй примери за избори,партии,лозунги,обещания,караници,корупции,арести,убийства,с което аз се съгласявам. Така стигаме до есента на 1989г.,когато ти ми показваш документи от решения на управляващите,които казват,че прекратяват строителството на комунизма и се връщат към капитализма. Показваш ми Решенията на Десетия Конгрес на БКП,показваш ми и тези за 9-та петилетка ,нац.парт. конференции,пленуми на Партията и т.н. Аз те питам,добре бе брат ми,толкова много решения и обещания,такива силни и амбициозни лозунги,всичко това изпълнено ли е? Отговаряш ми,абе имахме много добри резултати,руснаците строиха с техни пари заводи и фабрики у нас,ама и те изостваиха строежа на комунизма,даже закриха държавата си СССР-най-голямата и най-богатата страна в Света. Замисляйки се малко ,аз те питам,а къде са строителите на комунизма и тези които са сътворили тези документи,които ми ги показваш? Ти ми казваш,те пак са тук,ето им вестниците,ето и рубриката "Ние пак сме тук",ето и последнта им реклама за поредния им конгрес,дето пак казват,че идеите са им същите и са в сърцата им и карат трамвая на Държавата-сиреч, пак те управляват и се готвят пак да управляват. Тогава аз ти казвам,ами това са едни и същи хора,от една и съща организация,това са тези,които окрадоха народа и държавата и строят капитализма и вилите си с тези пари,това са истинските драматизатори,не е оня от Америка,остви го него и такива като него,истинските драматизатори е сеячи на омраза, са точно тези същества(не хора), изобщо не гледай на страни,прав е колегата ви от форума,дето казва,че отърване от тях няма.... И ти се замисляш по-сериозно... Ето допълнителен пример,когато убиха най-големия човек в България(определяй го по твое осмотрение като комунист,социалист,капиталист,банкер,народен представител,министър-председател и пр.) от онези години на т.нар ."преход" към капитализма, Андрей Луканов,един социолог веднага каза:"Това е несъмнено политическо убийство,България не е вече същата...". Точно преди един месец чета интервю от същия човек,който казва приблизително:" От както се помня,няма нито един ден ,когато са управлявали комунистите и да съм се чувствал нормално...". Защо бяха тези мои излияния,ами много просто,когато търсиш оценки и анализи за съвременния живот у нас,задължително да се обръщаш към историята и политиката от близкото минало,само по този начин ще поставиш правилна дигноза. Е, ако тази диагноза не ти харесва,ще се опиташ да я излекуваш,как,ами има пътища,трудни са ,но има,засега в България са неосъществими. Засега са валидни думите на твореца :"....стани,стани юнак Балкански,от сън дълбок се събуди....". Заспали ли сме драги РРП,заспали,та умрели ... Е,като се попробудиме,тогава ще се види маската на живота и ако не ни домързи,ще искаме да я свалим,но засега си траем... Та се оказва,че скелетите ,за които говори нашия буден колега са си живи и здрави,напудрени,с бомбета, с нагли физиономии,с телохранители и огромни "спестявания" в наши и чужди банки,пътуващи свободно по света ,а нашия народец си спинка ,а когато за кратко се събуди, не може да си плати сметките за тока , отоплението и лекарствата,телефона отдавна го е изключил.За днес толкоз...
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 29 Ное 2008, 16:41

Поредна ,точна диагноза на ФМ...,ама болезнено точна,кажи с две думи РРП,прав ли е колегата,или греши?
Аватар
R R П
1000+
1000+

Мнениеот R R П » 29 Ное 2008, 17:35

>>> FM STEREO <<< написа:На хората им е приятно да им е гадно.Затова никой нищо не прави по въпроса.Те обичат да бъдат мачкани и тъпкани,понеже това е единственото внимание,което им се обръща от тези,от които все пак се хранят.А изгубят ли и това внимание,те се чувстват изолирани и изоставени.Което също е наказание за тях.Това накратко е БГ манталитета,манталитета на масата.Затова никой не скача срещу тези,които ни мачкат,просто ни е приятно :-[

А, едва ли на повечето хора им е приятно, напротив, българина е тарикат, гледа да мине лесно, но сега животът стана наистина доста труден.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 29 Ное 2008, 17:40

Траят си,защото така им оттърва,да бъдат мачкани.
Аватар
R R П
1000+
1000+

Мнениеот R R П » 29 Ное 2008, 17:45

Когато си траят, това е от страх, да не стане по-лошо.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 29 Ное 2008, 17:52

R R П написа:Когато си траят, това е от страх, да не стане по-лошо.

Ами да,аз казвам същото.Проблема е там,че това става навик на хората,вместо да ги тревожи.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 30 Ное 2008, 04:43

Првилно бе РРП,страх ги е,ама изобщо не казваш,(или дори с голямо приближение ) от кого,ами дай някаква идея,дори и погрешна да излезе. Ето, аз казвам открито,съгласен съм с двама ви,народа го е страх,но имам сериозното убеждение ,че го е страх от същите тези,от които го беше страх цели 45г. Нали никой не го е страх от теб,от мен, от ФМ,Миро,Ъгли и т.н. Лично мен не ме е страх от никого , който стои пред компютъра и търси истината. Страх ме е от тези,които негодуват,когато се казва истината,точно от тях избягах. истината убива,нали така каза някой... Но,да не теоритизираме,само кажи,искаш ли да стигнеш до истината ,или поне част от нея. Тук-там,изразяваш несъгласие с мен,не обърна никакво внимание на думите на колегата от Русе,но ето с ФМ говориш и се съгласяваш с него,че хората се страхуват,поне с него стигни до отговор на въпроса за страха. Иначе ,лесно е лекаря да ти каже,да, съгласен с вас Г-н пациент,че ви боли ръката ,ама не знам причината и не ме питай,не мога да я открия,или не искам да я кажа... Нали не върви така. Хайде поне веднъж да сложим картите открито на масата и кажем кое ,какво е в България и кой е главният диригент. Не може без гл.диригент,така е навсякъде ,с всичко. Имаш думата...целия ни живот е изпълнен с главни,държавни,национални,основни,висши и какви ли не институции и организации...
Аватар
Miss_Smart
100+
100+

Мнениеот Miss_Smart » 30 Ное 2008, 12:43

Хммм, ако ще говорим за страха нека го направим открито.
Не се страхувам от "ченгетата", публикувани в този списък. Защото мисля със собствената си глава, и когато някой пропагандира теза от телевизионния екран аз решавам дали да се съглася, или не.
Страхувам се от бездушието на голяма част от българите. Страхувам се от подрастващото "бъдеще" на тази страна, защото те са невежи, агресивни и без индивидуалност. Копират безогледно ,и за съжаление идолите им се сменят по-бързо от времето навън.
Страхувам се, че единственото, върху което имам контрол е сегашният момент. Не и бъдещето, защото до голяма степен то се решава от една определена клика. Истинските "ченгета" приятели никога няма да бъдат оповестени от която и да била комисия. Защото това би било равно на самоубийство. Никой няма да Ви каже истината, защото малко от вас са способни да я асимилират. Бившата комунистическа върхушка ограби каквото можа, раздаде определени авоари за изпиране на правилните хора, след което се оттегли на дистанция.
Австрия, Виена дори се превърна в главен пристан за тогавашните големи. Мнозина от Вас са чували за приключенията на Огнян Дойнов там. Лошото е, че децата на тези сладури също разполагат с огромни средства, и непрекъснато захранват мафията у нас, която разбира се е подкрепяна солидно от политиците.
Обществена тайна е, че големите "бизнесмени", малцина от които оцеляха, бяха създадени именно с техни пари.
За да ги изперат и умножат. После се чудим кой кого отстрелва показно. Нещата са адски прости, и се боя, че един сръбски вариант на Операция " Сабя" няма да помогне. Така са се оплели, че и свинските черва изглеждат като ребус за 3 годишни.
Не се страхувам от онези, които ми сочат с пръст всеки ден. Страхувам се от онези в сянката.
Лошото е ,че сме милиони онези, които се страхуваме. И траем. И истеризираме върху показни събития.
Весто да си зададем простичкият въпрос: Какво, по дяволите става?
Никой не иска отговори. Никой не задава въпроси. Всички траем, плащаме си парното и скъпите храни, а една дума ни се върти в главата- СПЕКУЛА. По-важното е, че определени хора трупат добри комисионни, подхранвайки тази спекула. А ние продължаваме да траем. До след около 60 години, когато в България ще има само цигани и турци. Това е.
Аватар
R R П
1000+
1000+

Мнениеот R R П » 30 Ное 2008, 13:20

Лошо няма, че си разпределиха парите. Проблемът е, какво направиха с тях, как ги инвестираха обратно в обществото.
И също другия проблем, от който произлиза тази тема - някои от тях създават допълнително напрежение в обеднялото общество за да се докопат отново до властта, вместо да се борят с проблемите. И тези са най-радикалните. Занимават обществото с досиета на хора, които отдавна не работят в телевизията, за да правят провокация. А някои се връзват, вместо да се замислят.
Единни сме в кражбите и винаги си го изкарваме там, където не трябва.
Кой е виновен - ами всички са виновни, не се ли сещаш?
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 01 Дек 2008, 01:16

Не,не може да се води дискусия с теб ,драги РРП,не става братле(това са твои думи между другото),не става и няма да стане,ти упорито бягаш по тъч-линията. Ти не признаваш по-дълбоките анализи за нищо,ето сега имаш пред теб и думи,написани също от млад човек,при това дама,как пък нищо не ти направи впечатление от нейния пост,нито изразяваш съгласие,нито корекция на нейната теза. Знаеш ли защо не правиш това,отговорът е прост,ами не ти отърва,защото и нейната теза е мотамо като на Миро и ФМ,за мен да не говорим. Ти изобщо не обръщаш внимание на силни и изразителни думи,ти и нея не я питаш,абе,драга Мис, какви са ти мотивите за твоите тези,че нещо не разбирам.... Ето какво казва Мис: "Бившата комунистическа върхушка ограби (от държавата и народа-бел.моя) каквото можа ....." ,а ето ти:" Лошо няма,че си разпределиха парите". Е,кажи ни драги колега,момичето негодува,протестира,иронизира комунистите ,че са окрали страната,а ти я успокояваш :"Лошо няма,че си разпределиха парите". При това обръщаш внимание само на втората част на изречението и,за разпределението,което по пътя на елементарната логика следва,че щом не си против разпределението на окрадените пари,ти не си и против самата кражба. Даже изобщо никога не говориш,че някой е окрал българския народ. А задаваш детски въпрос,как инвестираха окрадените пари в обществото. И се чудиш ли ,чудиш,как бандитите са инвестирали парите в обществото. Вместо да се чудиш,прочети още веднъж поста на Мис,тя дава отговор на въпроса ти,дори без да я питаш-изнесени са в западни банки,създадени са дружества,компании и пр. с тези пари,въртят ги през България частично и т.н. Някои от тях създавали допълнително напрежение,ама за какво говориш бе приятел,какво допълнително напрежение създават,на тях не им е необходимо никакво напрежение,напрежението идва от недоволството на малка част от народа,че вече не издържа на тази наглост. Ама ти си спокоен и се чудиш как такива големи крадци инвестират окрадени пари в обществото. Ами, тези пари не са окрадени да се инвестират в обществото,откъде ги вадиш тези постановки,остави се с тази демагогия бе братле, ти не знаеш ли ,че пари не се карадат за да се инвестират в обществото и то да е доволно,а да се умножават тези пари. Е,помощници са намерили,такива като теб задължителнно имат на разположение. Виж за досиетата си прав,залъгват хората с кьорфишеци,впрочем май някой каза нещо от рода на "маска",а не си ли спомяш,ами ето ти я маската. С последните две изречения отново тази седмица си с жълтата фланелка,че сме единни в кражбите и всички сме виновни. Браво РРП,поздрави, и се гордей с този висок морал,който демонстрираш, а няколкото протестиращи на форума ги остави,те са наивници и незнаещи. Как не са те надушили комунистите всеоще,голям пост ще ти дадат,поне порт-парол ...
Аватар
R R П
1000+
1000+

Мнениеот R R П » 01 Дек 2008, 09:53

Глупости, "комунистите" крадат, а президента Буш - не.
Всички крадат, и в развитите държави също, но там просто заделят повече и за обществото.
Бубич, по-скоро с теб не може да се говори, защото си фанатизиран. Както казва Лупус, как има кой да ти се връзва.
Прекратявам тази дискусия, че превърнахме форума съвсем в политически.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 01 Дек 2008, 17:49

Сигурно крадат всички,аз се интересувам предимно от моята страна,ама нали вие комуноидите сте интернационалисти,все другите страни са ви на мушката, ти щом чак до Буш си стигнал,нещата са много зле при теб,ние ти говорим за нашата страна, на теб Америка ти е проблема,а Русия е по-близко бе човек, ти не си стъпвал нито в Америка,нито в Русия и никога няма да отидеш...Фанатизиран съм ,казваш,нищо подобно ,аз не изпитвам никакви фанатизирани усещания към никоя държава,към никой народ,към никое общество, аз се занимавам само с моите нужди,фанатизирани са тези,които твърдят,че мразят , при мен това чувство не е развито,назад съм с материала,признавам, вие комунистите сте научени да мразите и обичате цели страни, народи,партии,ами обичайте си ги,вие сте свръхчовеци,вие не сте като нормалните хора,с нормални душевни дадености... Нормалните хора обичат по една дузина хора,може и да мразят някого,но вие сте ненадминати,вие живеете за чужди интереси,затова много обичате да ви лъжат и крадат,точно това е магията на комунизма,нали видя младия колега какъв пример даде,че на българина(особено комунарите) му доставя удоволствие да го мачкат,точно затова ти си доволен,че народа е окраден от твоите кумири-бандитите. И точно затова си загрижен как ссе разпределят окрадените пари,а изобщо не коментираш,че кражбата не е добро нещо. Но не е възможно братле да се говори с теб,далече си от хората,но затова си много близък до бандитите-комунисти,твое право е,трябва живота да се изживее по някакъв начин. Верно,едни,негодуват,че някой ги краде,други изпитват удоволствие от кражбите,въпрос на предпочитание и морал,впрочем за вас ,комунистите тази дума няма никаква стойност. Вашите покровители си знаят работата,хем крадат,хем лъжат,хем убиват,всичко познато...Нали не може след 50-годишно "царуване" някой да каже,стига толкоз,изморих се,ето щафетата,който иска ,нека да я взима,ние се оттегляме в заслужена пенсия,осигурили сме три поколения напред,има още нещо за доокрадване,заповядайте,да ама ти пак не си сред новите,не ти обръщат внимание,иначе изобщо нямаше да помислиш да стоиш на форума,извън класацията си,а желанието ти е голямо... Дано пък някой ден огрее слънцето на комунистите и при теб,тогава вече, няма да ни обръщаш внимание... За последно,само за справка,за да ми помогнеш в анализа,Мис Смарт ,и тя ли е фанатизирана,ами другите,обещавам да не казвам на никого,кажи само на мен, ако пожелаеш,ако не,има да се чудя дълго...
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 01 Дек 2008, 21:30

Миро,знам че казваш тези думи от отчаяние и може би от безизходица,но за кръв не бива да се говори,много се изля през последните десетилетия,близо век,отидоха си от живота,както много бандити,така и много хора,не бива да се дават излишни,особено невинни жертви,и без това населението ни намалява със всеки изминат ден. Вашето семейство също е горяло без да е виновно,единствено с думи и добри дела ако може да се постигне нещо,насилието води до насилие... Пази се сериозно от всякакъв вид гадове,пази близките си,друго нищо не може да направи сам човек... Верно ,не узрява нашето общество,ама за този резултат са хвърляни много усилия и пари,дори и по-сериозни неща.Резултатите ги срещаш и четеш ецедневно както на нашия форум,така и медиите... Но в интерес на истината ,смятам,че са много силни и опасни,дори диви ,отговорните у нас, не ги подценявай за секунда, бързи(силнокомпресирани) и радикални са в действията, не им пука от нищо,така че внимавай,животът е един-единствен,кратък,при това шибан,поне у нас...

Назад към