И останалите милиционери в БНТ

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
Miss_Smart
100+
100+

Re: И останалите милиционери в БНТ

Мнениеот Miss_Smart » 30 Ное 2008, 12:43

Хммм, ако ще говорим за страха нека го направим открито.
Не се страхувам от "ченгетата", публикувани в този списък. Защото мисля със собствената си глава, и когато някой пропагандира теза от телевизионния екран аз решавам дали да се съглася, или не.
Страхувам се от бездушието на голяма част от българите. Страхувам се от подрастващото "бъдеще" на тази страна, защото те са невежи, агресивни и без индивидуалност. Копират безогледно ,и за съжаление идолите им се сменят по-бързо от времето навън.
Страхувам се, че единственото, върху което имам контрол е сегашният момент. Не и бъдещето, защото до голяма степен то се решава от една определена клика. Истинските "ченгета" приятели никога няма да бъдат оповестени от която и да била комисия. Защото това би било равно на самоубийство. Никой няма да Ви каже истината, защото малко от вас са способни да я асимилират. Бившата комунистическа върхушка ограби каквото можа, раздаде определени авоари за изпиране на правилните хора, след което се оттегли на дистанция.
Австрия, Виена дори се превърна в главен пристан за тогавашните големи. Мнозина от Вас са чували за приключенията на Огнян Дойнов там. Лошото е, че децата на тези сладури също разполагат с огромни средства, и непрекъснато захранват мафията у нас, която разбира се е подкрепяна солидно от политиците.
Обществена тайна е, че големите "бизнесмени", малцина от които оцеляха, бяха създадени именно с техни пари.
За да ги изперат и умножат. После се чудим кой кого отстрелва показно. Нещата са адски прости, и се боя, че един сръбски вариант на Операция " Сабя" няма да помогне. Така са се оплели, че и свинските черва изглеждат като ребус за 3 годишни.
Не се страхувам от онези, които ми сочат с пръст всеки ден. Страхувам се от онези в сянката.
Лошото е ,че сме милиони онези, които се страхуваме. И траем. И истеризираме върху показни събития.
Весто да си зададем простичкият въпрос: Какво, по дяволите става?
Никой не иска отговори. Никой не задава въпроси. Всички траем, плащаме си парното и скъпите храни, а една дума ни се върти в главата- СПЕКУЛА. По-важното е, че определени хора трупат добри комисионни, подхранвайки тази спекула. А ние продължаваме да траем. До след около 60 години, когато в България ще има само цигани и турци. Това е.
Аватар
R R П
1000+
1000+

Мнениеот R R П » 30 Ное 2008, 13:20

Лошо няма, че си разпределиха парите. Проблемът е, какво направиха с тях, как ги инвестираха обратно в обществото.
И също другия проблем, от който произлиза тази тема - някои от тях създават допълнително напрежение в обеднялото общество за да се докопат отново до властта, вместо да се борят с проблемите. И тези са най-радикалните. Занимават обществото с досиета на хора, които отдавна не работят в телевизията, за да правят провокация. А някои се връзват, вместо да се замислят.
Единни сме в кражбите и винаги си го изкарваме там, където не трябва.
Кой е виновен - ами всички са виновни, не се ли сещаш?
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 01 Дек 2008, 01:16

Не,не може да се води дискусия с теб ,драги РРП,не става братле(това са твои думи между другото),не става и няма да стане,ти упорито бягаш по тъч-линията. Ти не признаваш по-дълбоките анализи за нищо,ето сега имаш пред теб и думи,написани също от млад човек,при това дама,как пък нищо не ти направи впечатление от нейния пост,нито изразяваш съгласие,нито корекция на нейната теза. Знаеш ли защо не правиш това,отговорът е прост,ами не ти отърва,защото и нейната теза е мотамо като на Миро и ФМ,за мен да не говорим. Ти изобщо не обръщаш внимание на силни и изразителни думи,ти и нея не я питаш,абе,драга Мис, какви са ти мотивите за твоите тези,че нещо не разбирам.... Ето какво казва Мис: "Бившата комунистическа върхушка ограби (от държавата и народа-бел.моя) каквото можа ....." ,а ето ти:" Лошо няма,че си разпределиха парите". Е,кажи ни драги колега,момичето негодува,протестира,иронизира комунистите ,че са окрали страната,а ти я успокояваш :"Лошо няма,че си разпределиха парите". При това обръщаш внимание само на втората част на изречението и,за разпределението,което по пътя на елементарната логика следва,че щом не си против разпределението на окрадените пари,ти не си и против самата кражба. Даже изобщо никога не говориш,че някой е окрал българския народ. А задаваш детски въпрос,как инвестираха окрадените пари в обществото. И се чудиш ли ,чудиш,как бандитите са инвестирали парите в обществото. Вместо да се чудиш,прочети още веднъж поста на Мис,тя дава отговор на въпроса ти,дори без да я питаш-изнесени са в западни банки,създадени са дружества,компании и пр. с тези пари,въртят ги през България частично и т.н. Някои от тях създавали допълнително напрежение,ама за какво говориш бе приятел,какво допълнително напрежение създават,на тях не им е необходимо никакво напрежение,напрежението идва от недоволството на малка част от народа,че вече не издържа на тази наглост. Ама ти си спокоен и се чудиш как такива големи крадци инвестират окрадени пари в обществото. Ами, тези пари не са окрадени да се инвестират в обществото,откъде ги вадиш тези постановки,остави се с тази демагогия бе братле, ти не знаеш ли ,че пари не се карадат за да се инвестират в обществото и то да е доволно,а да се умножават тези пари. Е,помощници са намерили,такива като теб задължителнно имат на разположение. Виж за досиетата си прав,залъгват хората с кьорфишеци,впрочем май някой каза нещо от рода на "маска",а не си ли спомяш,ами ето ти я маската. С последните две изречения отново тази седмица си с жълтата фланелка,че сме единни в кражбите и всички сме виновни. Браво РРП,поздрави, и се гордей с този висок морал,който демонстрираш, а няколкото протестиращи на форума ги остави,те са наивници и незнаещи. Как не са те надушили комунистите всеоще,голям пост ще ти дадат,поне порт-парол ...
Аватар
R R П
1000+
1000+

Мнениеот R R П » 01 Дек 2008, 09:53

Глупости, "комунистите" крадат, а президента Буш - не.
Всички крадат, и в развитите държави също, но там просто заделят повече и за обществото.
Бубич, по-скоро с теб не може да се говори, защото си фанатизиран. Както казва Лупус, как има кой да ти се връзва.
Прекратявам тази дискусия, че превърнахме форума съвсем в политически.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 01 Дек 2008, 17:49

Сигурно крадат всички,аз се интересувам предимно от моята страна,ама нали вие комуноидите сте интернационалисти,все другите страни са ви на мушката, ти щом чак до Буш си стигнал,нещата са много зле при теб,ние ти говорим за нашата страна, на теб Америка ти е проблема,а Русия е по-близко бе човек, ти не си стъпвал нито в Америка,нито в Русия и никога няма да отидеш...Фанатизиран съм ,казваш,нищо подобно ,аз не изпитвам никакви фанатизирани усещания към никоя държава,към никой народ,към никое общество, аз се занимавам само с моите нужди,фанатизирани са тези,които твърдят,че мразят , при мен това чувство не е развито,назад съм с материала,признавам, вие комунистите сте научени да мразите и обичате цели страни, народи,партии,ами обичайте си ги,вие сте свръхчовеци,вие не сте като нормалните хора,с нормални душевни дадености... Нормалните хора обичат по една дузина хора,може и да мразят някого,но вие сте ненадминати,вие живеете за чужди интереси,затова много обичате да ви лъжат и крадат,точно това е магията на комунизма,нали видя младия колега какъв пример даде,че на българина(особено комунарите) му доставя удоволствие да го мачкат,точно затова ти си доволен,че народа е окраден от твоите кумири-бандитите. И точно затова си загрижен как ссе разпределят окрадените пари,а изобщо не коментираш,че кражбата не е добро нещо. Но не е възможно братле да се говори с теб,далече си от хората,но затова си много близък до бандитите-комунисти,твое право е,трябва живота да се изживее по някакъв начин. Верно,едни,негодуват,че някой ги краде,други изпитват удоволствие от кражбите,въпрос на предпочитание и морал,впрочем за вас ,комунистите тази дума няма никаква стойност. Вашите покровители си знаят работата,хем крадат,хем лъжат,хем убиват,всичко познато...Нали не може след 50-годишно "царуване" някой да каже,стига толкоз,изморих се,ето щафетата,който иска ,нека да я взима,ние се оттегляме в заслужена пенсия,осигурили сме три поколения напред,има още нещо за доокрадване,заповядайте,да ама ти пак не си сред новите,не ти обръщат внимание,иначе изобщо нямаше да помислиш да стоиш на форума,извън класацията си,а желанието ти е голямо... Дано пък някой ден огрее слънцето на комунистите и при теб,тогава вече, няма да ни обръщаш внимание... За последно,само за справка,за да ми помогнеш в анализа,Мис Смарт ,и тя ли е фанатизирана,ами другите,обещавам да не казвам на никого,кажи само на мен, ако пожелаеш,ако не,има да се чудя дълго...
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 01 Дек 2008, 21:30

Миро,знам че казваш тези думи от отчаяние и може би от безизходица,но за кръв не бива да се говори,много се изля през последните десетилетия,близо век,отидоха си от живота,както много бандити,така и много хора,не бива да се дават излишни,особено невинни жертви,и без това населението ни намалява със всеки изминат ден. Вашето семейство също е горяло без да е виновно,единствено с думи и добри дела ако може да се постигне нещо,насилието води до насилие... Пази се сериозно от всякакъв вид гадове,пази близките си,друго нищо не може да направи сам човек... Верно ,не узрява нашето общество,ама за този резултат са хвърляни много усилия и пари,дори и по-сериозни неща.Резултатите ги срещаш и четеш ецедневно както на нашия форум,така и медиите... Но в интерес на истината ,смятам,че са много силни и опасни,дори диви ,отговорните у нас, не ги подценявай за секунда, бързи(силнокомпресирани) и радикални са в действията, не им пука от нищо,така че внимавай,животът е един-единствен,кратък,при това шибан,поне у нас...
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 01 Дек 2008, 23:27

Да,така е,навитаци няма ,или много малко,ето ,вие няколко млади хора пишете с болка, аз не съм важен,далече съм и изгорял отвсякъде. Ти също цитираш другите двама колеги-Мис и ФМ, нали не може да се приемат техните думи за успокоителни и обнадеждаващи,да ,ама другия колега негодува,че откраднатите пари не се разпределят правилно и инвестират в обществото. Виж пред каква дилема е изправен той,виж каква будна гражданска съвест,сиреч,по-добре е да има правилно разпределение на откраднатото,как няма кой да го чуе и послуша... Аз досега не съм чул крадец да инвестира в обществото за задоволяване на интересите на последното. Ако има подобен вариант,тогава веднага идват на помощ думите на ФМ за маската. Аз само бих изказал пълна подкрепа на думите и ангажираността ви и съм убеден,че сте абсолютно прави,а който иска нека да не ви вярва,аз ви вярвам... Но умряло общество не обръща внимание на "железни" думи, сладникавата смрад на блатото е по-привлекателна....
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 02 Дек 2008, 00:55

MIRORUSE написа:Мен не ме е страх от тях !!! А вас? Хайде да леем кръв, кой идва с мен, засега само говорим... :Guns :Midieval

http://www.data.bg/f.php?fid=12123402

BTW, Data.BG е достъпна само от България. Който иска да изтегли песента от чужбина, може да щракне тук. Изтеглете непремнно с Download прогарама, ако искате да се изтегли.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 02 Дек 2008, 07:48

РРП,за да няма насаждане на омраза,размислих много сериозно и стигнах до следния извод. Обявявам моите тези за невалидни, или по-скоро за пълни и досадни глупости,призовавам другите, които ги подкрепих ,да направят същото,да ти се извинят и да се признаят за поувлекли се малко. С една дума,всичко написано от нас да го счетем за неуместно. Вместо тази тема,да се отвори друга,по-сериозна,по примера на твоята идея ,по-скоро негодуване към парите на държавата и народа,които бяха откраднати преди години и според някои насаждащи вредни слухове,кражбата не е завършила... Темата да бъде с приблизителното название "Правилното разпределение на откраднатите пари (навярно се досещаш,кои са крадците) между крадците-бандити и още по-правилното им инвестиране в обществото". Смятам,че ще дадеш полезни съвети,то се видя,че разбираш от кражби ,разпределението им и инвестирането им в обществото. Ако това предложение го счетеш като нетолерантно,признавам, далеч съм от твоето ниво и се признавам за победен...Дори темата да бъде предложена на медиите,а по-късно и в Народното Събрание . Така ще се намалят противоречията между депутатите и политическите партии(мафии),напрежението ще спадне,народа ще се успокои още повече и такива,които се осмелят да говорят като нас,да им се отвори преписка в прокуратурата за насаждане на омраза в обществото ,с последващо следствие и арест,ако е нужно и съдебно преследване. Така отново ше се възцари мира под слънцето на комунизма. Е,ако и тогава не се успокоиш,вече нищо не може да се направи!!!
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 03 Дек 2008, 12:29

И още нещо,преди разпределението на откраденото е същинското крадене,понеже ти не обелваш и дума по този въпрос, изглежда според твоите разбирания,то е минало правилно,според изискванията... Обаче при крадене и разпределение на краденото ,обикновено има спорове,караници,обиди,заплахи и най-накрая и убийства. Нали не може да се каже,че България е много назад по отношение на убийствата,малко са и незначителни. Следователно,няма да е лошо да се произнесеш и по третия етап от процеса-убийствата,дали са извършени правилно и в резултат на това,дали обществото е останало доволно. Твърде вероятно е ,да е действително доволно,особено като се има предвид,че като беше убит най-важния,най-главния в страната -Андрей Луканов,обществото не реагира както трябва-траеха си както хората,така и комунистите,така и властите. Никакви бунтове,протести,шествия,с малки изключения по вестниците. Но да се надигне обществото,да се предизвикат екстрени мерки за разследаване на убийството,ама как,кой,защо,такова нагло убийство пред дома на най-високопоставената лчност в държавата,Боже мили,нищо подобно. За да се убие по такъв безцеремонен начин А.Л.,значи е имало дебели причини за това. Дали причините са били реални,това ние, пионките не знаем и никога няма да знаем,не ни е позволено да знаем,т.е.,дали убийството е правилно,как мислиш РРП,моето лично мнение е,че Луканов не трябваше да бъде убит,както и много други,включително и един мой приятел,много известен деятел в спортната област,когото предупредих две седмици преди да го убият,че не може да се пребори със силните фактори. Явно и до днес никой не може да постигне това.Ама отново се поувлякох,дай да видим как върви разпределението на откраднатоте пари...

Назад към