Честито !

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
Miss_Smart
100+
100+

Честито !

Мнениеот Miss_Smart » 09 Дек 2008, 17:36

Покрай "дребното несходство в характерите" между нашите многоуважавани управляващи и Европейската Комисия, оттече другаря Гергов.
1000 лв. гаранция си е абсолютна подигравка, но ние сме свикнали на подобни водевили.
Да видим как ще се развие действието в сериала.

:)
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Прокуратурата повдигна обвинение на Красимир Гергов

Мнениеот Enchev » 09 Дек 2008, 19:08

в-к Капитал написа:Прокуратурата повдигна обвинение на Красимир Гергов
Рекламният бос Красимир Гергов е бил привлечен като обвиняем за предлагане на подкуп. Той е бил разпитан от разследващ полицай в сградата на ГД "Криминална полиция" в София днес. Градският прокурор на София Николай Кокинов поясни, че става дума за два записа на заповед на обща стойност от 425 хил. лв., които Гергов предложил на бившия директор на БНТ Кирил Гоцев през 2004 г. за да не сключва договор с руската "Видео интернешънъл".

Според Николай Кокинов е започнало предявяване на материалите и по всяка вероятност още следващата седмица делото ще бъде внесено в съда. Наказателният кодекс предвижда наказание от 10 г. лишаване от свобода и глоба до 15 хил. лв. за подобно престъпление.

Разследването е започнало след като през лятото на 2006 г. бившият вече главен редактор на в. "Дума" Евгений Станчев сезира държавното обвинение с информация за случая. Софийска градска прокуратура прекрати разследването тази пролет, но Софийската апелативна прокуратура отмени постановлението на градските обвинители и ги задължи да съберат още доказателства.

"Прокурорите от градска прокуратура са изпълнили указанията и са преценили, че трябва да повдигнат обвинение" коментира лаконично казуса главният прокурор Борис Велчев.

Наблюдаващият делото прокурор Калин Димитров не беше открит за коментар.

"Не съм бил в полицията, не знам за какво става въпрос" е коментарът на Красимир Гергов, цитиран от в. Дневник.

В началото на 2004 г. неизвестната в България руска компания “Видео интернешънъл” хвърли в смут рекламния пазар, като обяви, че влиза в страната като медиа шоп (компания, която купува и препродава рекламно време и площи) и първият й клиент е БНТ. Първоначално Кирил Гоцев отрича да има такъв договор. Същевременно тогавашния управител на “Видео интернешънъл България” Майкъл Гъл твърди, че компанията ще продава цялото рекламно време на БНТ. Впоследствие документът излиза наяве. В него е записано, че руската агенция обещава ръст от 15% на година на рекламните приходи, но комисионната, която ще получава за услугите си е 21% от тези приходи. Скандалът се разраства още повече след като се установява, че договорът е подписан от Кирил Гоцев, но не е утвърден от управителния съвет на БНТ. Проверка на Сметната палата установява, че след като такова утвърждение липсва, договорът не поражда никакви правни последици и го обявява за нищожен.
Аватар
Радио София
100+
100+

Re: Честито !

Мнениеот Радио София » 09 Дек 2008, 23:27

И защо постчето трябва да се казва "Честито"? Демек нещо като задоволство, така ли?
???
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 10 Дек 2008, 09:43

Радио София написа:И защо постчето трябва да се казва "Честито"? Демек нещо като задоволство, така ли?
???

Чиста злоба. Национална черта.
Изображение

Изображение
Аватар
Miss_Smart
100+
100+

Мнениеот Miss_Smart » 10 Дек 2008, 15:46

Adv написа:
Радио София написа:И защо постчето трябва да се казва "Честито"? Демек нещо като задоволство, така ли?
???

Аха. Злобея, че нямам възможността да предложа и аз такъв подкуп. :'( Пък и е голяма чест да те разследва Прокуратурата, пък и да те обвини накрая. :Blink По цели нощи не спя, но уви...

Честито на всички, които са наясно що за "човек" е Били.
Останалите, дето му ядат от ръката, няма нужда да коментират- пристрастието е разбираемо.

И тъй като винаги съм била честна с Вас, ще призная, че за мен по-добрият вариант беше да го гръмнат от ТИМ, та да не се налага да ви занимавам с обвинения и тем подобни...Но нейсе. Зная, че съм груба, но такава е и реалността наоколо.
Айде със здраве и сега да не подскочите....Не ми пука особено какво мислят другите.
Изразявам мнението си със спокойствието на независим човек. ;)
Аватар
a69
1000+
1000+

Мнениеот a69 » 10 Дек 2008, 17:40

Miss_Smart написа:
Adv написа:
???

Аха. Злобея, че нямам възможността да предложа и аз такъв подкуп. :'( Пък и е голяма чест да те разследва Прокуратурата, пък и да те обвини накрая. :Blink По цели нощи не спя, но уви...

Честито на всички, които са наясно що за "човек" е Били.
Останалите, дето му ядат от ръката, няма нужда да коментират- пристрастието е разбираемо.

И тъй като винаги съм била честна с Вас, ще призная, че за мен по-добрият вариант беше да го гръмнат от ТИМ, та да не се налага да ви занимавам с обвинения и тем подобни...Но нейсе. Зная, че съм груба, но такава е и реалността наоколо.
Айде със здраве и сега да не подскочите....Не ми пука особено какво мислят другите.
Изразявам мнението си със спокойствието на независим човек. ;)

Наистина заглавието е доста многозначно. Иначе напълно съм съгласен с теб. На мен много ми бе странно, когато започхаха да реват за радио Мелоди, нагледен пример как "крадецът вика крадеца!". И предлагам да започнем да събираме дарения и покрием хилядата му лева "гаранция", той горкият...То за него не си струва да бърка в джоба за да ги извади само...Ще бъда доста щастлив, ако бъде осъден, не защото е Гергов, а че в тази държава може да покаже началото за борба с корупцията! :Icecream

Назад към