ТВОРЧЕСКОТО БЕЗСИЛИЕ НА ЕДНА "ЗВЕЗДА"

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Re: ТВОРЧЕСКОТО БЕЗСИЛИЕ НА ЕДНА "ЗВЕЗДА"

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 22 Яну 2009, 20:50

Бубич,не съм ти изтрил поста,аз нямам такива права.Казах го,понеже така или иначе си тръгнал да ме обвиняваш...Явно си забравил българския,след като не можеш да разбереш какво съм се опитал да кажа.Всъщност аз съм го казал на Радиатор и той ме разбра перфектно.Ти каква връзка имаш в случая?Или по-просто казано - защо се месиш :-\
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 22 Яну 2009, 20:55

Мисля, че няма по- скучен и отегчителен форумец от Bubic, не мога да му чета целите постове, винаги към средата задрямвам. :Book :down
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 22 Яну 2009, 20:57

Durli написа:Мисля, че няма по- скучен и отегчителен форумец от Bubic, не мога да му чета целите постове, винаги към средата задрямвам. :Book :down

А ти можеш ли да четеш?
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 22 Яну 2009, 21:01

>>> FM STEREO <<< написа:
Durli написа:Мисля, че няма по- скучен и отегчителен форумец от Bubic, не мога да му чета целите постове, винаги към средата задрямвам. :Book :down

А ти можеш ли да четеш?

Господи, какво остроумие, поклон!
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 22 Яну 2009, 21:09

Дъртия даже е краднал сцени и от клипа на Deep Dish - Say Hello и ги е поставил в клипа към най-новата му чалга No Mercy
:Devil >:D :Devil
Аватар
joro78
100+
100+

Мнениеот joro78 » 22 Яну 2009, 22:25

Струва ли си да се хабим да пишем за тази персона "дългия". Прави сте за пошлото му "творчество", но тези го гледат прогресивно намаляват. Дано да има някакво поумняване сред народа, но аз дълбоко се съмнявам в това! :(
То тука е така!
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 22 Яну 2009, 22:58

Adv написа:...израстнаха в много отношения...

Колега, буквата "т" в случая е епентетичен консонант! :D Защо я поставяте там, където не трябва? ;) Майтапя се, това беше във връзка с постинга на Радио София. Ще се постарая в скоро време да ти отговоря на личното съобщение, BTW.

@Enchev,
Не е необходимо Славчо да си мърда мозъчните гънки. Има си режисьори, които гледат MTV достатъчно дълго, за да знаят какво да откраднат. Изображение
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 23 Яну 2009, 09:34

ФМ, всичко е възможно под слънцето на мира и посткомунизма,приемам още веднъж,че съм сбъркал нещо,приемам ,че се меся,но ти не се ли месиш към едно абсолютно ненасочено мнение на Радиатора към никого от нас. Поне аз не виждам с нищо да визира теб. Второ,формата на въпросното изречение е действително очудване и затова е поставил въпросителен знак,което автоматически прави изречението въпрос. И понеже смисъла на въпроса е реторичен,има поне минимална доза ирония и неодобрение на цитирания от него случай. Въпросът е действително реторичен и не случайно ти веднага се сещаш за какво говори. Но пък в твоя въпрос има елемент на упрек,да не кажа подигравка. Ако ти наистина си в негова подкрепа,щеше да кажеш само :"Да, колега,прав си ,моето мнение е същото". А ти му здаваш опрделено провокационни въпроси:ама защо задаваш въпросите,като им знаеш отговорите,сиреч,не се прави на ....еди-какъв си. Работата не само във въпроса на Радиатора,а факта,че той много верно разобличава нещо,което е пошлост,а теб такива неща не ти доставят удоволствие. Отделно,целия му пост определено съвпада с някои мои констатации,но както и да е.Но имаме вече специалист по български език и литература,завършил филология,нека ако пожелае да помогне в разрешаването на недоразумението между мен и теб,готов съм отново да ти се извиня.
Що се казсае за упрекване,ами упреквамте за неща,които смятам че не ги знаеш,или не ги разбираш,ти като ме упрекваш,аз сърда ли ти се,нищо подобно,като спорим ,стигаме донякъде.
Ето,нали виждаш,че още една дама се намесва(нищо лошо според мен,нали все се намесваме,иначе ще е скука) в разговора,но демонстрира чиста проба съжаление. За голяма радост,не всички момичета и жени в България са пренебрегнати от природата като нежни и елегантни същества. ФМ,може би знаеш,че основната черта на една дама е елегантността,както във външния вид,така и в манталитета . При тези,при които липсва поне единия критерий,природата си е избърсала някои части с тях. Природата е непобедима !!!
Аватар
Miss_Smart
100+
100+

Мнениеот Miss_Smart » 23 Яну 2009, 11:02

Бубич, никога не съм била арогантна към теб...Поне не и както мога, защото повярвай ми, ти търпиш доста критика..Именно защото ни управлява някогашната клика комунисти, само че пребоядисана и лустросана, обявих, че са ни втръснали.
Всички идват тук да коментират медиите и онова, което се случва там. На никой обаче не му се обсъжда политиката, както на теб.
Намесих се, защото поста ти беше открито несправедлив и отново ни засипваше с безкрайна върволица безмислени думи...Ако се стремиш към краткост ще бъде много,много по-добре.

Лесно е с няколко думи да кажеш: ФМ, мойто момче, не съм ти разбрал поста. Сори и да си стиснем ръцете..

Толкова ли ще е трудно, или отново няма да разбереш какво ти обясняват има-няма 10 души???

П.С. Не търси лично отношение, това би било комплимент за теб ;)
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 23 Яну 2009, 12:19

Предлагам самият radiator да се намеси в дискусията и да обяви публично дали е разбрал поста на FM или не го е разбрал и безсмисленият спор да приключи дотук.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 23 Яну 2009, 15:37

UGLY_BOY написа:Предлагам самият radiator да се намеси в дискусията и да обяви публично дали е разбрал поста на FM или не го е разбрал и безсмисленият спор да приключи дотук.

Аз съм на същото мнение.
Бубич,просто прекаляваш,не усещаш ли кога е време да спреш?
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 23 Яну 2009, 18:44

Ами,повече от сигурно е ,че прекалявам,а ти къде си. Ти направи реплика на Рдиатора,аз направих реплика на теб,Мис направи на мен ,какво лошо има,ето и най-правилното предложение,ако пожелае да вземе отношение и Радиатора,но всичко това се изхаби, гледай напред,има по-важни неща,аз изразих съжаление ,ето за трети път съжелявам ,но ако прочетеш мървата ми реплика към теб,едва ли ще установиш нещо обидно,аз просто давам оценка на ерудицията на Радиатора,ако и към него съм сбъркал,извинявам се и на него,абе на всички,в края на краищата,става ли така,а ФМ?
Недоумяваш,защо се чуди еди-кой си,ами защо да не се очудва,това пък е толкоз безобидно,някой да се чуди,ами ти защо се очудваш,че Радиатора се чуди. А защо аз се очудвам,че ти се чудиш на очудването на Радиатора,а защо Мис Смарт беше така любезна на моето очудване,което е продиктувано от твоето. Нали виждаш веригата на несериозност и излишни думи....А е могло да се каже,да така е...
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 23 Яну 2009, 20:54

Бубич,не престана с глупостите си.Излишно е да споря с празнодумец,понеже нищо не казва.
jorkata
100+
100+

Мнениеот jorkata » 27 Яну 2009, 11:46

Няма да коментирам предаването на Слави.Няма смисъл.Вижда се че този кораб потъва.Интересно ми е как може Слави да пее:"Време е някой да изхвърли боклука"?Време е да,ама той ли точно се намери да го каже?Той не открива ли в себе си онези хора за който пее?Той с какво е по хубав?Малко ли хора избягаха от екипа му?Малко ли хора е разочаровал?Малко ли го спрягат че защитава политически интереси срещу пари?За някои тайна ли е че Славчо и екипа му през 97-ма година изправиха хората по барикадите за да свалят правителството на Виденов?Тогава той беше първи защитник на съседа си Иван Костов.А после какво стана?Костов затвори кранчето и стана още по черен от колкото е всъщност.Така че мисля че не беше той човека които трябваше да изпее:"Време е някой да изхвърли боклука".
Аватар
vt1bg
100+
100+

Мнениеот vt1bg » 27 Яну 2009, 14:04

Веднъж само мернах за малко шоуто на Дейвид Летърман и открих поразителни прилики между неговото студио и това на Слави. Ама стига сме говорили за неговото предаване и страничните му проекти, които са изцяло копие на по-известни такива. Интересно ми е някой дали е говорил със въпросния човек. Защото той не може да каже две думи, без някой от сценаристите да му подсказва. Просто неговото време вече мина. Колкото и да не му се иска, време е да се оттегли.
jorkata
100+
100+

Мнениеот jorkata » 27 Яну 2009, 18:29

vt1bg написа:Веднъж само мернах за малко шоуто на Дейвид Летърман и открих поразителни прилики между неговото студио и това на Слави. Ама стига сме говорили за неговото предаване и страничните му проекти, които са изцяло копие на по-известни такива. Интересно ми е някой дали е говорил със въпросния човек. Защото той не може да каже две думи, без някой от сценаристите да му подсказва. Просто неговото време вече мина. Колкото и да не му се иска, време е да се оттегли.

Ами той да говори не умее само да вика и да крещи.Плюс това поведението му е крайно властно и пренебрежително към хората.Това рано или късно ще му изиграе лоша шега.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 28 Яну 2009, 00:56

Момчета,евала ви на анализа,но дебелашкото поведение , крещене,и властност на коментираната личност е обусловено от други фактори,той не го е измисли сам ,своето поведение. Или ако само го е измислил,отговорните фактори у нас ще скочат и ще го привикат,ще го накарат да види запис на свои предавания и ще го питат,абе Г-н Трифинов,това ,за нормално ли го имате. Да,ама не,отоговорните фактори са първите,които най-много ги задоволява тази арогантност,а твърде възможно е самата арогантност да не е произлязла от Г-н Тр-ов,не мислите ли,че има арогантност от много по-високи етажи на живота у нас,от много по-значителни личност. Аз намирам страхотна прилика между арогантността на властта и тази на Тр-ов,Азис,Цветков, Кънчев,онези с папките,дето търчат и се захласват като ...не искам да използвам обидни думи.. Но всичко това,което вие го описвате служи на някого,най-малкото за запълване на време. Ето,ако вие двамата сте следили от време на време мои "лирически отклонения",където припомням важни неща от миналото,нали няма никакви разговори по тези теми,ами няма и да има. Голямата цел на отговорните фактори у нас е да се приспи отново народа,да го отчаят от протест,да го обезверят и да го поставят в ситуация на безнадеждност. Поне това личи от пресата и не съм аз ,който прави това откритие. Нашата власт не обича някой да й мъти водата,не че не е мътна,ама да не стане по-мътна. Какво предлагате вие,имате думата,а че не бива повече да продължава така,смятам ,че бихте се съгласили.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 28 Яну 2009, 16:48

И мьен мъ кьефи арогантността на Азис :Icecream

Назад към