Спират разпространението на СКАТ

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Re: Спират разпространението на СКАТ

Мнениеот Lupus » 23 Фев 2009, 21:46

restart написа:Гледайте по често телевизия.Скоро по СКАТ показаха извадки от това за което говорих.Мои познати са го слушали и чели от други медии.А българската история е достатъчно показателна откъм предатели и продажници.

Ако си прочел темата, щеше да разбереш, че СКАТ е спрян почти навсякъде, така че няма от къде да знаем какво са казали. Така че, приемаме преразкази от приятели на познати и споделено на ухо от други медии на Женския пазар.
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.
restart
Нов
Нов

Мнениеот restart » 23 Фев 2009, 21:51

Да но в моя град операторът на който съм все още не се е продал и излъчва СКАТ,така че имам шанса да слушам и гледам какво се говори по тая телевизия.
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 23 Фев 2009, 22:25

restart написа:Да но в моя град операторът на който съм все още не се е продал и излъчва СКАТ,така че имам шанса да слушам и гледам какво се говори по тая телевизия.

А нещо по същество за "12 млн.лева от ДПС"?
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
Heath-Hunter
Нов
Нов

Мнениеот Heath-Hunter » 23 Фев 2009, 23:35

Lupus написа:
restart написа:Гледайте по често телевизия.Скоро по СКАТ показаха извадки от това за което говорих.Мои познати са го слушали и чели от други медии.А българската история е достатъчно показателна откъм предатели и продажници.

Ако си прочел темата, щеше да разбереш, че СКАТ е спрян почти навсякъде, така че няма от къде да знаем какво са казали. Така че, приемаме преразкази от приятели на познати и споделено на ухо от други медии на Женския пазар.

Ами аз и тази вечер гледах СКАТ. По Булсатком. В Русе пък съм на Делта, те също ги излъчват :)
Даваха за фалшивите адресни регистрации на "изборните туристи". Доказателства колкото искаш.
Колкото до 12-те милиона - вярно е, само че са 6, не 12, доколкото си спомням.
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 24 Фев 2009, 00:25

Heath-Hunter написа:..........
Ами аз и тази вечер гледах СКАТ. По Булсатком. В Русе пък съм на Делта, те също ги излъчват :)
Даваха за фалшивите адресни регистрации на "изборните туристи". Доказателства колкото искаш.
Колкото до 12-те милиона - вярно е, само че са 6, не 12, доколкото си спомням.

Добре бе хора, обяснете за какво иде реч! Аз съм на Кейбълтел и не мога да го гледам.
Юнак
1000+
1000+

Мнениеот Юнак » 24 Фев 2009, 00:55

bubic написа:аз мисля,че циркъ у нас,трябва да се подклажда с нови форми,иначе всичко ще си е по старому,а нали все се търсят "нови" форми,а има хора,които се грижат за измислянето им,случая.

Почти разбрах. ;D

И все пак, тази тема е сестра на темата за спирането на бТВ от страна на кабелни оператори в югозападна България (ако е имало такава тема). Общото е, че (а) единият трябва да плаща на другия и (б) някаква сума. Различното е в това, (а) кой на кого трябва да плаща и (б) размер на сумата.

Чувал съм, че по-големите телевизии искат - и успяват да взимат - пари от кабелните оператори, о обратно: кобелните оператори искат пари от по-малките телевизии.
Може би критерий за истината е това, дали чуждите телевизии плащат на кабелните оперлатори или обратно. Под чужди телевизии разбирам канали като Fox Life, National Geographic, Discovery, Viasat History, ProSieben, RTL и т.н.
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 25 Фев 2009, 09:08

Юнак написа:Може би критерий за истината е това, дали чуждите телевизии плащат на кабелните оперлатори или обратно. Под чужди телевизии разбирам канали като Fox Life, National Geographic, Discovery, Viasat History, ProSieben, RTL и т.н.

Що за наивизъм е това? Ти сериозно ли мислиш, че RTL ще седне да плаща на Кейбълтел ??? Не случайно немските програми са FTA.
Изображение

Изображение
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 25 Фев 2009, 09:24

Adv написа:Не случайно немските програми са FTA.

Кои? Всичките ли?
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 25 Фев 2009, 11:02

krassyo написа:
Adv написа:Не случайно немските програми са FTA.

Кои? Всичките ли?

Общо взето.
Изображение

Изображение
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 25 Фев 2009, 16:47

Ммм. Къде е Premiere безплатно, че много ми се гледа ;-)
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 25 Фев 2009, 17:34

krassyo написа:Ммм. Къде е Premiere безплатно, че много ми се гледа ;-)

http://www.lyngsat.com/freetv/Germany.html

На новата Астра, трябват ти 60 см. само ;)
Изображение

Изображение
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 25 Фев 2009, 17:36

Adv-ски, не си ме разбрал нещо ;-) Аз за тия говорих: http://www.lyngsat.com/packages/premiere.html
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 25 Фев 2009, 17:43

Е те тия точно ги няма. Обаче останалите немски не са за подценяване. Дават нови филми, спорт (Ф1 от години) и други напълно free. Няма по-добра опция според мен.
Изображение

Изображение
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 25 Фев 2009, 17:48

Стига да знаеш езика ;-) Моя немски е доста слаб за съжаление. Нещо беше слаба подготовката по него в университета :) За съжаление от безплатните ме радваше само VIVA и ProSieben. Oт доста време не гледам обаче никаква телевизия.
Аватар
tv maniaka
Нов
Нов

Мнениеот tv maniaka » 25 Фев 2009, 18:40

АТАКА :D новото име на SKAT :Clap предлагам всяка партия да си има по една телевизия
Heath-Hunter
Нов
Нов

Мнениеот Heath-Hunter » 25 Фев 2009, 23:28

tv maniaka написа:АТАКА :D новото име на SKAT :Clap предлагам всяка партия да си има по една телевизия

Хубаво предложение, но... малко късно. Някои партии вече си имат по няколко. :Beee
Последна промяна 1 на Heath-Hunter, променена общо 25 пъти
Heath-Hunter
Нов
Нов

Мнениеот Heath-Hunter » 25 Фев 2009, 23:38

nnnnn75 написа:Според мен Скат трябва да спре няма смисъл от такава телевизия.

Въпрос на гледна точка. И аз така смятам за би-ТВ, но я им виж рейтинга... куцо и сакато овесва чене по 3-4 часа всяка сутрин и вечер да им гледа комерсиалните дебилщини.
fetish_mi
Нов
Нов

Мнениеот fetish_mi » 02 Мар 2009, 10:36

Heath-Hunter написа:
nnnnn75 написа:Според мен Скат трябва да спре няма смисъл от такава телевизия.

Въпрос на гледна точка. И аз така смятам за би-ТВ, но я им виж рейтинга... куцо и сакато овесва чене по 3-4 часа всяка сутрин и вечер да им гледа комерсиалните дебилщини.

И аз така смятам, защо да спира Скат, при все, че там е единственото място, където показват как в момента турците пак искат да ни завземат и са напът. Според ннннн75 една телевизия е хубава, само ако ти показва глупости по американски модел и не ти казва истината за това около теб ли? Вярно, че Скат от гледна точка на новоте телевизии не е нищо - нняма финанси, няма филми, няма високобуджетни предавания, но затова си има телевизии от всякакъв тип.
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 02 Мар 2009, 17:43

Почти всички български телевизии с малки изключения са жалко подобие на медия, защото са изключително пристрастни и точно направи да ме загубят като зрител. СКАТ специално е политически официоз на една партия, което още повече ме дразни. Да продължава да си цикли по кабеларките, които нямат нищо против да плащат за излъчването на бълвоча по мрежите си.
restart
Нов
Нов

Мнениеот restart » 02 Мар 2009, 18:02

Нали знаете че който говори истината става неудобен и търсят всякакви начини да го спрат както стана със СКАТ.А когато говориш каквото ти наредят си излъчваш без проблеми.Явно че повечето телевизии са удобни на определени хора и затова никой не иска да ги спира.

Назад към