Vip Brther 3 с 17 звезди

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
bubic
1000+
1000+

Re: Vip Brther 3 с 17 звезди

Мнениеот bubic » 18 Мар 2009, 08:03

Е,Миро и Жоро,скивате ли какво става с младите комунисти,те вместо да се очовечават,деградират тотално,нито бащата на младока,нито дядо му ,биха се държали така свински,за майкаму дума да не става,тя беше определено културна жена,правеше някои занесени изпълнения,но беше далеч от наглостта на наследника си. И някои ни разправят.абе няма комунизъм вече,няма и комунисти,има честни,достойни и скромни социалисти.Прави сте с констатациите си за злоупотербата с хората,но засега спасение няма....
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 18 Мар 2009, 09:17

bubic написа:Е,Миро и Жоро,скивате ли какво става с младите комунисти,те вместо да се очовечават,деградират тотално,нито бащата на младока,нито дядо му ,биха се държали така свински,за майкаму дума да не става,тя беше определено културна жена,правеше някои занесени изпълнения,но беше далеч от наглостта на наследника си. И някои ни разправят.абе няма комунизъм вече,няма и комунисти,има честни,достойни и скромни социалисти.Прави сте с констатациите си за злоупотербата с хората,но засега спасение няма....

Бубич, не знам цялата случка и тоя малоумен разговор дали не беше по сценарии. Дано да е бил, защото иначе тоя идиот Славков, ако разсъждава така, по-добре да се маха от БГ преди да го пребием с камъни >:(
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 18 Мар 2009, 09:24

Пък ква благотворителност ще чакате от такива като славков, които цял живот са живяли на гърба на всички българи.

Аз ви казвам - това е гнусна подигравка със всички. Най-вече с думата благотворителност. Те ще спечелят десетки и повече пъти от стотинките които ще подхвърлят. По-добре да не приемат тези гнусни пари, а обществото вместо да праща смс-и за ИДИОТЩИНИ, да събере по 1 левче и да ги съберем, а тия пари на бай брадър - да им приседнат на алчните устенца!

jorkata
100+
100+

Мнениеот jorkata » 18 Мар 2009, 14:41

Като гледам днес по Диема 2 съквартирантите не са спрели да ядът цял ден.На масата имат дори Ред Бул.Знаят ли че децата по домовете сигурно нямат какво да ядът?Това ли им е благотворителното?Няма нито смс да изпратя.Вместо да им дават Ред Були да пратят малко храна по социалните домове.Срамота е това момичета и момчета.Срамота с главни букви.
Аватар
blagoo
Нов
Нов

Мнениеот blagoo » 18 Мар 2009, 15:16

Голяма излагация е този ВипБрадър.По добре да дайте парите на нуждаещите се деца без много шум и реклама!!!Това е показност от която някой ще извлече дивиденти.Срам голям срам,просто нямам думи.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 18 Мар 2009, 23:47

Не,Боби,това си е нормалния манталитет на момчето,нали виждаш колко пъти каза ,че не е прокурр и не е съдия и нищо не може да каже по осъждането на Кошлуков.Сиреч,ако ни питат какво ще кажем за някой невинно убит,ние трябва да отговорим,че не сме убийци и не знаем нищо. Плюс това,забеляза ли очите му и как гледаше подвежди,смутено,примигвайки,имаше нещо психо.
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 19 Мар 2009, 00:20

Приятели, вие сериозно ли си губите време в гледане на тази долнопробна боза ???
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Re: Vip Brther 3 с 17 звезди - ТОВА ЗВЕЗДИ ЛИ СА СПОРЕД ВАС ?

Мнениеот Playbob » 19 Мар 2009, 00:57

krassyo написа:Приятели, вие сериозно ли си губите време в гледане на тази долнопробна боза ???

Краси, аз просто изразявам огромното си възмущение от подигравката и УПОТРЕБАТА на изпаднали в нужда, нещастни хора! Вместо да им се помогне те ги използват - НИКОЙ НЕ ТРЯБВА ДА ПРИЕМЕ ТЕЗИ ПАРИ ! Да им кажат да си ги наврът в зад*иците !
Аз не бих взел тези пари и бих ги заплюл публично - това заслужават !
Парите които се влагат в това псевдо шоу са стотици пъти повече от това което ще дадът - срамота !

Трябва обществото да се разговори на тази тема, да се привлече внимание и да престане подигравката с всички нас !

УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ !!!

Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 19 Мар 2009, 01:05

Ами лошото е, че всяка анти-реклама си е чиста проба реклама ;-) Тая тема го показва - събира небивал интерес.
Да всички мразим бай Ганя, ама не един път сме чели книжката...
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Ето нагледен пример, за това което ви говоря !

Мнениеот Playbob » 19 Мар 2009, 01:20

Текстът на писмото на министъра на труда и социалната политика Емилия Масларова до Силва Зурлева, Нова телевизия, и авторите и участниците във ВИП Брадър, с което се отказва от участието си в риалити шоуто.

Харесвам идеята да се приобщите към усилията на българската държава и българското общество да направят по-добра съдбата на тези от нас, които животът е ощетил. Заради това в продължение на няколко седмици социалното министерство ви подкрепяше да намерите най-вълнуващите истории и идеи за благотворителната ви мисия. Вие ще имате съдействието ни и до финала на ВИП БРАДЪР, когато ще стане ясно дали сте успели във вашето начинание. Надявам се да сте постигнали целите си, защото държавата има нужда от съюзници.

Надявам се също така, че нуждите на едно шоу няма да обезсмислят в една или друга степен каузата на благотворителността. Че тя няма да потъне под развалините на обичайните за подобно предаване разпри и кризи. Или няма да бъде забелязана както трябва от разточителните пиршества на масата в Къщата на ВИП БРАДЪР. Че „живучкането” или страстите в Къщата няма да удавят високата ви цел, която между впрочем се нуждае и от известна дискретност.

Аз съм с вас докато преследвате целите на благородната си кауза. Но не бих искала да стана част от стълкновенията и страстите на едно шоу.

За жалост, вие не приехте предложението ми за участие на една млада българка, която съвсем ненатрапчиво изпълнява моралната си мисия в продължение на три години, като се грижи за едно клето създание. Необяснимо за мен, нейната история остана безинтересна за вас. Вие нямате нужда от вечеря, приготвена от социалния министър, а примерът именно на Аделина. С удоволствие отстъпвам мястото си на това прекрасно момиче, което даде вълнуващ пример за безкористна и сърцата отзивчивост към уязвените от съдбата.

Разбрах, че това не се вписва в сценария ви за шоу на крайните страсти. Но се надявам, че ще преосмислите решението си, понеже примери като нейния са всъщност ЖИВОТЪТ.

Нико ТЪПАНАРЕВ, боклук алчен - не те ли е срам бе !?
Покажете на всички че НЕ ВИ ДРЕМЕ за съдбата на тези за които УЖ сте се загрижили - АЛЧНИ КОПЕЛЕТА !!!

Айде сега някой да иде и да изпотроши офиса на SIA, a?
Миналият път беше умишлено, отново с комерсиална цел, нека тоя път е с цел истински бой !
Това заслужават хора които се подиграват с хората в беда !

>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Колеги, възмущението ми е безгранично ! Прощавайте ме за лошите думи, но трябва да се направи нещо! Тази глупост трябва да се прекрати !!!

Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 19 Мар 2009, 01:39

Пълното ми разбиране имаш, playbob. Забелязвам в последно време си изригнал яко от простащината наоколо.
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 19 Мар 2009, 02:03

krassyo написа:Пълното ми разбиране имаш, playbob. Забелязвам в последно време си изригнал яко от простащината наоколо.

Наричайте ме Боби, pls :)

Ами да Краси - простотията в простата ни държава, с всеки изминал ден започва да става все по-непоносима !
Не мога да разбера, как може (почти) цялото общество да е изпростяло до такава степен !

Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 19 Мар 2009, 03:02

Ок, Боби :-)

То аз се радвам на хората, които изпростяват от време на време, ама на простаците с доживотна диагноза няма как да се радвам. В медиите - Мюзик Идиот, ShitBro и подобни надделява обаче не изпростяването доколкото съм чувал, а дивната простотия.
Освен това чувам от мои приближени, които гледат тия бози, че някои се изявявали по двете предавания като горди носители на простотията :-)
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 19 Мар 2009, 06:53

Moмчета,ако така продължавате,ще достигнете моята съдба,а сте все още много-много млади. Справедливото ви негодувание,за голяма жалост не може да да бъде чуто на всеослушание,на такива като вас не им се дава думата,особено когато говорят в прав текст,още повече пък млади и образовани,в никакъв случай. Ако не ми вярвате,пуснете такъв материал като вашите коментари,излъчен по БНТ . Ако използвате фрази като "не бива така", "трябва да се подобри програмата", "това е прекалено" и пр. ,може и да се чуе гласът ви,засега емоциите ще останат само за вътрешно,камерно ползване. Както много пъти съм казвал,всичко е ясно, само истината се крие!!! Моделирането(модулирането) на хората у нас е довело до формиране на антиобщество. Самото то дава зелен светофар на наглостта, деформацията,деградацията,които водят до тотална деморализация на "обществото". А едно бездушно общество не може да протестира. У нас има многобройни,дебели пластове от лъжа,секретност,безапелационост и пр.,във всички отношения на живота. Две са основните причини според мен. Първата е историята на страната.Смея да кажа нескромно,че народ,който не знае собствента си история ,е обречен на умствено и физическо израждане,на гибел,в буквалния и в преносния смисъл на думата.Затова унищожаването и криенето на историческите документи се приравнява като предателство към Отечеството. Комунистическите предатели ,които убиват историята на собствения си народ,вместо оригиналните документи запълват тази празнина с лъжи,или тишина. И за отвличане на вниманието създават всевъзможни шоута,копирани отвън ,или собствени. Така се усъвършенства безпардоността и цинизма,а резултатите вие ги посочвате. Изучаването на историята,особено тази ,около Втората Св. война е крайъгълен камък за опознаване на нашата трагична съдба,поне на няколко поколения. Тази война хвърля далечен мост към 1878г. и такъв ,до ден-днешен. Историята на България не е възможно да се разглежда без изучаването на историята на Руската империя,Съветския Съюз и сегашната Руска федерация. Ако някой се опита да изолира тези три фактора,които в много отношения са еднакви,или подобни,в никакъв случай не може да стигне до истината. Втората причина е непознаването на световните "образци". Тях ги знаят само много малък брой българи ,мнозинството хич не подозира какво има извън нашите граници....Стоп,че май се увлекох...
Аватар
Adv
1000+
1000+

Re: Ето нагледен пример, за това което ви говоря !

Мнениеот Adv » 19 Мар 2009, 08:00

playbob написа:Текстът на писмото на министъра на труда и социалната политика Емилия Масларова до Силва Зурлева, Нова телевизия, и авторите и участниците във ВИП Брадър, с което се отказва от участието си в риалити шоуто.

...

Колеги, възмущението ми е безгранично ! Прощавайте ме за лошите думи, но трябва да се направи нещо! Тази глупост трябва да се прекрати !!!

Много добър пост, Боб. Имаш подкрепата ми. За жалост гражданско (и солидарно) общество в БГ няма.
Изглежда напълно ще зарежа БГ телевизиите, такава помия няма никъде, сигурен съм.
Изображение

Изображение
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 19 Мар 2009, 12:51

bubic написа:Moмчета,ако така продължавате,ще достигнете моята съдба,а сте все още много-много млади. Справедливото ви негодувание,за голяма жалост не може да да бъде чуто на всеослушание,на такива като вас не им се дава думата,особено когато говорят в прав текст,още повече пък млади и образовани,в никакъв случай. Ако не ми вярвате,пуснете такъв материал като вашите коментари,излъчен по БНТ . Ако използвате фрази като "не бива така", "трябва да се подобри програмата", "това е прекалено" и пр. ,може и да се чуе гласът ви,засега емоциите ще останат само за вътрешно,камерно ползване. Както много пъти съм казвал,всичко е ясно, само истината се крие!!! Моделирането(модулирането) на хората у нас е довело до формиране на антиобщество. Самото то дава зелен светофар на наглостта, деформацията,деградацията,които водят до тотална деморализация на "обществото". А едно бездушно общество не може да протестира. У нас има многобройни,дебели пластове от лъжа,секретност,безапелационост и пр.,във всички отношения на живота. Две са основните причини според мен. Първата е историята на страната.Смея да кажа нескромно,че народ,който не знае собствента си история ,е обречен на умствено и физическо израждане,на гибел,в буквалния и в преносния смисъл на думата.Затова унищожаването и криенето на историческите документи се приравнява като предателство към Отечеството. Комунистическите предатели ,които убиват историята на собствения си народ,вместо оригиналните документи запълват тази празнина с лъжи,или тишина. И за отвличане на вниманието създават всевъзможни шоута,копирани отвън ,или собствени. Така се усъвършенства безпардоността и цинизма,а резултатите вие ги посочвате. Изучаването на историята,особено тази ,около Втората Св. война е крайъгълен камък за опознаване на нашата трагична съдба,поне на няколко поколения. Тази война хвърля далечен мост към 1878г. и такъв ,до ден-днешен. Историята на България не е възможно да се разглежда без изучаването на историята на Руската империя,Съветския Съюз и сегашната Руска федерация. Ако някой се опита да изолира тези три фактора,които в много отношения са еднакви,или подобни,в никакъв случай не може да стигне до истината. Втората причина е непознаването на световните "образци". Тях ги знаят само много малък брой българи ,мнозинството хич не подозира какво има извън нашите граници....Стоп,че май се увлекох...

Прави си Бубич, но колкото ида се дразня не искам да напускам БГ. Никога не съм имал това желание. Колкото да е дразнещо искам да си остана тук, защото имам надеждата че покрай повечето свястни млади хора, някак ще успеем да се оправим. Явно трябва да почакаме да изчезне "червеното поколение". Тук нямам предвид само комунистите - просто хората от предишното поколение са с промити мозъци, за съжаление. Няма какво да го говоря това - ти си го казвал хиляди пъти.
Накратко - все пак имам надежда че нещата ще се оправят лека полека, но нито ще е лесно, нито бързо - няма начин.

Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 19 Мар 2009, 12:53

Adv написа:
playbob написа:Текстът на писмото на министъра на труда и социалната политика Емилия Масларова до Силва Зурлева, Нова телевизия, и авторите и участниците във ВИП Брадър, с което се отказва от участието си в риалити шоуто.

...

Много добър пост, Боб. Имаш подкрепата ми. За жалост гражданско (и солидарно) общество в БГ няма.
Изглежда напълно ще зарежа БГ телевизиите, такава помия няма никъде, сигурен съм.

Благодаря за подкрепата Adv.

Присъеденете се към гупата, която сформирах във фейсбук против тази глупост:
http://www.facebook.com/group.php?gid=58819457676&ref=nf

Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 19 Мар 2009, 14:45

Оле-мале. При другите ми приятели...
Аватар
joro78
100+
100+

Мнениеот joro78 » 19 Мар 2009, 19:28

Подкрепям идеята на Боби и вече се присъединих към създадената от него група, а вие...? ;) ;) ;)
То тука е така!
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 19 Мар 2009, 19:30

Не, благодаря - не ползвам Фейсбуук. Иначе подкрепям виртуално идеята!

Назад към