Нов сайт на Новините на ТВ2

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Stewie_Griffin
Нов
Нов

Нов сайт на Новините на ТВ2

Мнениеот Stewie_Griffin » 03 Апр 2009, 16:19

Новият сайт на Новините на ТВ2 ме кефи максимално отвсякъде! novinitetv2.bg

Спомням си, че бездарниците от Календар на Нова ТВ се опитаха да направят нещо подобно в края на миналата година, но Нова винаги са били много зле представени в интернет пространството, още от самото създаване на телевизията.

За bTV да не говорим - от пожълтелите декори и десетки повторения на евтини филми е видно, че това е телевизия със затихващи функции. Сайта им е просто отражение на фотосинтезиращото им състояние в момента.

БНТ (изненадващо!) също имат добър сайт.

Но за този момент, като визия, качество и съдържание фаворит определено е novinitetv2.bg :Horray

Нека някой да се опита да ме убеди в обратното.
Аватар
Adv
1000+
1000+

Re: Нов сайт на Новините на ТВ2

Мнениеот Adv » 05 Апр 2009, 18:29

Stewie_Griffin написа:
За bTV ... Сайта им е просто отражение на фотосинтезиращото им състояние в момента.

На БТВ сайта е един от малкото сайтове на медии (радио и ТВ става въпрос), които се измерват с официална метрика и има много добри резултати. Затова са го пуснали на пазара и продават рекламата в него, а не го дават като безплатен бонус към ефирната.

Иначе наистина сайта на ТВ 2 ми харесва. Добре е направен, четивен и информативен. Естествено има какво да се добави, но с времето и това ще стане предполагам.
Изображение

Изображение
Аватар
a69
1000+
1000+

Мнениеот a69 » 05 Апр 2009, 22:55

Той сайта, новините и водещите са добри, но какво стана с увеличаване броя на емисиите, трябваше да има в 11 и 17 часа...? :Icecream
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 06 Апр 2009, 18:25

a69 написа:Той сайта, новините и водещите са добри, но какво стана с увеличаване броя на емисиите, трябваше да има в 11 и 17 часа...? :Icecream

Предполагам, че чак през август ще правят каквото и да било.
Аватар
tv maniaka
Нов
Нов

Мнениеот tv maniaka » 07 Апр 2009, 11:02

Tрябва им поне още една емисия новини да имат в 12.00 както го правят всички телевизий, и пускане на сутрешен блок интересно ми е защо бавят тези неща защото ТВ2 е национална телевизия или поне се имат за такава.

Назад към