Петиция против спирането на "Часът на Милен Цветков"

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
radiator
1000+
1000+

Re: Петиция против спирането на "Часът на Милен Цветков"

Мнениеот radiator » 02 Юни 2009, 13:22

Никой не говори за CV-та тук. Напомняш ми на един човек от радио-бизнеса - Виктор Костов. Никой в тази тема не се интересува от твоето CV, а и не помня да съм питал за него. Попитах, понеже нали си квалифициран, според думите ти, как би задал въпрос. Това попитах, прочети отново.
По темата - математиката не ти е силната страна, явно. Ако приемем, че населението на ЕС е 500 милиона, българите са около 7 милиона, излиза че в България умират средно с по 400 човека повече от нормалното (при твоята база от 60 000 за Европа). Цифрите не са съвсем прецизни, но горе долу такива са порядъците.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 02 Юни 2009, 14:35

Ne Юнак,в никакъв случай,аз съм върл противник на всякакви видове изтривания,цензурата ми е едно от най-отвратителните неща. Да,може материала да не е излъчван,но явно не е космически далечен от реално излъчваните,просто е отправна точка за размисъл. И ако така се върви,един ден,тези пасажи може да са си напълно реални и влезли в употреба. Дори може някой водещ да прочете написаното и да му вдъхне кураж и да го цитира,няма да е много учудващо за публиката. Цинизма и жаргона у нас не стоят на едно ниво,всяко нещо се развива.Навремето беше само един-единствен Слави,може ли някой да каже,че броят им е намалял,точно пбатното,Славовци колкото щеш,буквално навсякъде.
Иначе,прородно,Милен не е създаден за простак,но явно общите стереотипи и "цености" го бутат и той да е на "ниво". Всички се държат арогантно и кресливо,а Милен един тихичък,толерантен,непрекъсващ зрители,гости и пр. ,със спокоен и вежлив тон,не в никакъв случай,ще му се изсемят.
Поне за пети път припомням само няколко думи на един от най-големите комунистически функционери в съвременна България-бивш спикер пт тлевеизията,мисля че първото й име е Илиана,ако греша поправете ме. Тя заяви в студиото на Г-н Коритаров,в качеството си на гост-интервюиран,че "мястото му може да изтине". И действително изтина ,след няколко месеца. Кой протестира на това мръснишко нещо. Вълчо,ти помниш ли това,за нормално ли го намираш,плюс това виждам,че Г-н Коритаров го цениш като водеш,аз също донякъде. Той има недостатъци,но мекия и толерантен тон ги прикриват,хитър е,нищо че свива бръчки и демонстрира наивни погледи.
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 02 Юни 2009, 18:04

Изтчетох 3 страници с дълги постове и в крайна сметка останах с впечатлението, че говорите за едни и същи неща и не ми е ясно за какво спорите.
Всички признавате, че няма такъв простак в ефир като Милен. Само че Радиатор казва, че това било поза, а Юнак, че той си е такъв. Между двете реално няма разлика, защото какво ни интересува какъв е Цветков вкъщи, когато всеки ден всички го виждат като простак? С толкова труд си е създал имиджът, защо е нужно да му го разваляте на човека? А като се обърне назад след някоя и друга годинка да не се окаже, че всъщност е станал като героя си. Така Въргала играеше в началото на промените на шега и за малко чейнджеджия от Магурата и накрая, вече 20 години по-късно, си е все в тоя остарял неадекватен на времето образ.
Изводът: Милен е простак. Дали е такъв наистина или само наужким на кой му пука? Децата (и слабите духом) ще попият от него простотията и грубите маниери и ще станат на свой ред простаци и грубияни. После иди им разправяй, че не трябва така и че хората не били такива всъщност. Затова Милен трябва да се разкара asap от ефир и да вдигнат малко нивото медиите, за да се вдигне нивото и на масата в тази страна, за да не скандираме Румъния ueber alles по форумите.
Изображение

Изображение
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 02 Юни 2009, 18:50

След коментара на АДВ,смятам,че спорът може да бъде приключен,аз изразявам пълно съгласие с мнението му...
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 03 Юни 2009, 11:42

Амин adv, амин!
Изображение

Назад към