Популизъм по СКАТ

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
7
Нов
Нов

Популизъм по СКАТ

Мнениеот 7 » 29 Юли 2009, 14:21

:) Едно на ръка, че телевизията е смешна, всички водещи приличат на клоуни. Ама человечецът Енчев направо ми е фаворит. Радвам се, че има телевизии, които държат на хумористичните си предавания. Препоръчвам на всички, които са в кофти настриение, предаването "Дискусионно студио", всеки ден от 19.30. Та там ще видите и за популизма, няма какво да ви преразказвам.
7
Нов
Нов

Re: Популизъм по СКАТ

Мнениеот 7 » 29 Юли 2009, 16:53

nnnnn75 написа:Говвориш за телевизия Атака нали :D :D :D , предаванята и водещите в СКАТ са номер едно ;)

A баш! Големи патриоти! Смех!!! И скачат като пале пред майка си да критикарстват. От 2-3 седмици Бойко им е мушката. Човекът още не е поел кабинета (не му симпатизирам, да не бъда разбран погрешно).
Shaker
100+
100+

Мнениеот Shaker » 29 Юли 2009, 20:35

Какво и е на телевизията ? Че казват истината ли а ? Любимото ми предаване в тази телевизия ми е Безкомпромисно, защото яко се псуват и плюват комунистите.
Предпочитам да гледам тази телевизия, отколкото БНТ. Според мен СКАТ е една от най-свободните медии в България и няма цензура, а на БНТ цензурата не искам и да я коментирам...

/offtopic Не съм фен на АТАКА !
jorkata
100+
100+

Мнениеот jorkata » 29 Юли 2009, 20:43

Shaker написа:Какво и е на телевизията ? Че казват истината ли а ? Любимото ми предаване в тази телевизия ми е Безкомпромисно, защото яко се псуват и плюват комунистите.
Предпочитам да гледам тази телевизия, отколкото БНТ. Според мен СКАТ е една от най-свободните медии в България и няма цензура, а на БНТ цензурата не искам и да я коментирам...

/offtopic Не съм фен на АТАКА !

Скат не казват истината.Те казват истината според Атака.Не ги гледам изобщо защото само промиват мозъците на хората.Телевизийката им изобщо не е обективна,нито пък обществена защото тя не работи за обществото а само за партията.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 29 Юли 2009, 21:34

СКАТ казвали истината ли? За шараните всичко по СКАТ е 100% истина само дето това никога не е вярно. Иначе те сега могат да плюят по Бойко, но затова пък вождът им му се слага, а му беше от най-големите критици. Ама нека шараните припадат по СКАТ. Бойко да му мисли с толкова доброжелатели. Аз лично не искам да съм на негово място.
Изображение
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 29 Юли 2009, 21:45

borosport написа:СКАТ казвали истината ли? За шараните всичко по СКАТ е 100% истина само дето това никога не е вярно. Иначе те сега могат да плюят по Бойко, но затова пък вождът им му се слага, а му беше от най-големите критици. Ама нека шараните припадат по СКАТ. Бойко да му мисли с толкова доброжелатели. Аз лично не искам да съм на негово място.

Аз искам да съм на мястото на ББ. Вижте каква хубава и богата жена има.
На криви зрители Скат им пречи. Нека да си излъчват. Имат си зрители. Имат си парички. Имат си Партия и като дявола започнали да си ....
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 29 Юли 2009, 23:02

Ако беше лошо да си имаш телевизия, ДПС нямаше да си напазарува няколко.... Че и вестници в добавка!
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.
lui
Нов
Нов

Мнениеот lui » 30 Юли 2009, 01:36

Да не забравяме че бившата водеща на сутпрешният блок на Скат стана най-младата депутатка в парламента - тъй че и Скат е дала полезни на обществото кадри. Но трябва да има опозиционна телевизия и Скат си има място в "кабелната мрежа". Не може Доган с две телевизии и няколко вестника, а Атака, милите само с по-един - не, не справедливо - нали?
7
Нов
Нов

Мнениеот 7 » 30 Юли 2009, 16:34

lui написа:Да не забравяме че бившата водеща на сутпрешният блок на Скат стана най-младата депутатка в парламента - тъй че и Скат е дала полезни на обществото кадри. Но трябва да има опозиционна телевизия и Скат си има място в "кабелната мрежа". Не може Доган с две телевизии и няколко вестника, а Атака, милите само с по-един - не, не справедливо - нали?

Кои са двете телевизии на Доган?
jorkata
100+
100+

Мнениеот jorkata » 30 Юли 2009, 17:10

lui написа:Да не забравяме че бившата водеща на сутпрешният блок на Скат стана най-младата депутатка в парламента - тъй че и Скат е дала полезни на обществото кадри. Но трябва да има опозиционна телевизия и Скат си има място в "кабелната мрежа". Не може Доган с две телевизии и няколко вестника, а Атака, милите само с по-един - не, не справедливо - нали?

Мисля че е груба грешка да се каже че Калинка от сутрешният блок на С(ъ)кат е полезен за обществото кадър.Тя все пак е доста по популярна от Господари на ефира от колкото от предаването на което е била водеща.От това момиче лъха ограниченост и елементаризъм.Такива са младите надежди на Атака.Също като старите-да им се подиграваш на воля.
Shaker
100+
100+

Мнениеот Shaker » 30 Юли 2009, 19:24

nnnnn75 че какво лошо има да говорят срещу ДПС ? ДПС да не е за българите случайно ? Коя друга медия говори против ДПС ?
Ето ви едно клипче, което ясно показва, че ДПС са антиконституционна партия - http://vbox7.com/play:e8aa522b
Аватар
biggeorge
500+
500+

Мнениеот biggeorge » 30 Юли 2009, 19:57

Shaker написа:nnnnn75 че какво лошо има да говорят срещу ДПС ? ДПС да не е за българите случайно ? Коя друга медия говори против ДПС ?

Аз ще се изкажа малко извън темата! :)
Съжалявам за отклонението и се надявам,че няма да ми изтриете постинга! :) :D
Не съм за ДПС(или за която и да е друга партия!),но трябва да се намеся в този разговор! 8)
Атака и телевизия СКАТ нищо не разбират,а само дрънкат глупости,най - вече защото са плод на "генното инженерство" на Държавна сигурност! :Beee
Първото ДПС(Движение за права и свободи) е създадено в зората на комунизма(1945 г. -1955 г.) и не е било за турците или за циганите,или за марсианците,или за Доган ,а за свободомислещите хора! :Horray
ДПС е организирано и основано от българи за България. :Excl
А след това в началото на инсценирания "преход" БКП и Държавна сигурност поставиха Доган начело на ДПС,за да си осигурят подчинение на още една "опозиционна" партия! ???
Голямата и главна цел на Държавна сигурност е да се спрат :( за още 45 години демократичните промени,така бленувани от всички истински дисиденти (сред които не са Доган и Жельо Желев,едни иначе толкова симпатични хорица! :Baby ) !
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 30 Юли 2009, 20:30

По коя телевизия няма популизъм ?
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 30 Юли 2009, 21:18

biggeorge написа:
Shaker написа:nnnnn75 че какво лошо има да говорят срещу ДПС ? ДПС да не е за българите случайно ? Коя друга медия говори против ДПС ?

Аз ще се изкажа малко извън темата! :)
Съжалявам за отклонението и се надявам,че няма да ми изтриете постинга! :) :D
Не съм за ДПС(или за която и да е друга партия!),но трябва да се намеся в този разговор! 8)
Атака и телевизия СКАТ нищо не разбират,а само дрънкат глупости,най - вече защото са плод на "генното инженерство" на Държавна сигурност! :Beee
Първото ДПС(Движение за права и свободи) е създадено в зората на комунизма(1945 г. -1955 г.) и не е било за турците или за циганите,или за марсианците,или за Доган ,а за свободомислещите хора! :Horray
ДПС е организирано и основано от българи за България. :Excl
А след това в началото на инсценирания "преход" БКП и Държавна сигурност поставиха Доган начело на ДПС,за да си осигурят подчинение на още една "опозиционна" партия! ???
Голямата и главна цел на Държавна сигурност е да се спрат :( за още 45 години демократичните промени,така бленувани от всички истински дисиденти (сред които не са Доган и Жельо Желев,едни иначе толкова симпатични хорица! :Baby ) !

Той постинга ти не е за триене, а за смях....
По помпозност с тия емотикони ми прилича на някои от предаванията на Скат....
И би ли ми изброил няколко "бленували" по времето на соца истински дисиденти в България? Че аз нещо не ги откривам вече 20 години.
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
lui
Нов
Нов

Мнениеот lui » 30 Юли 2009, 22:19

biggeorge - много си зле, според световната конспирация може би тайни агенти на държавна сигурност пръплят из Предавател и доносничат ли, доносничат ........ а може би и аз съм един от тях .............. ауууууу ....... страхххххххххххх
Аватар
luboj
100+
100+

Мнениеот luboj » 31 Юли 2009, 11:35

с име като скат... хъхъ :D

нека си живеят кво им е, като не се натякват и не е задължително да ги гледаш...
който не сика да не гледа има достатъчно избор на тв канали вкл и интернет
Аватар
vt1bg
100+
100+

Мнениеот vt1bg » 31 Юли 2009, 12:01

Всички медии изпълняват политически поръчки. Всяка телевизия или вестник са свързани по някакъв начин с определена партия. Просто са взаимно свързани и имат взаимна полза. Разликата е, че по СКАТ го правят по-открито.
Аватар
biggeorge
500+
500+

Мнениеот biggeorge » 31 Юли 2009, 19:46

Lupus написа:И би ли ми изброил няколко "бленували" по времето на соца истински дисиденти в България? Че аз нещо не ги откривам вече 20 години.

Съжалявам много,но не мога да ти изброя нито един,защото тези,които знам са вече мъртви! :(
А по темата! ::)
Популизъм винаги ще има,след като една телевизия(радио) има пряка или косвена връзка с политическа партия или организация. :-\
Логично е,че политиците ще използват зависещата от тях медия за свои си цели! :Baby
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 31 Юли 2009, 23:41

biggeorge написа:
Lupus написа:И би ли ми изброил няколко "бленували" по времето на соца истински дисиденти в България? Че аз нещо не ги откривам вече 20 години.

Съжалявам много,но не мога да ти изброя нито един,защото тези,които знам са вече мъртви! :(
.....

Нищо, изброй даже мъртвите. Те по трудно се развенчават. Всъщност какво трябва да се разбира под дисидент?
Аватар
biggeorge
500+
500+

Мнениеот biggeorge » 01 Авг 2009, 18:28

Lupus написа:Всъщност какво трябва да се разбира под дисидент?

Дисидент
:Offtopic

Назад към