Dancing Stars 2 -продуцент Трифонов

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
rainov
500+
500+

Dancing Stars 2 -продуцент Трифонов

Мнениеот rainov » 30 Юли 2009, 13:49

Dancing Stars 2 стартира през есeнта в ефира на bTV

От есента в ефира на bTV стартира вторият сезон на най-успешния танцувален формат Dancing Stars. След като миналата година звездите и професионалните танцьори предложиха всичко най-интересно от класическите и латино ритми, участниците в новото издание на шоуто ще трябва да се справят с free style танци. Сезонът на свободните танци ще предложи на зрителите на bTV всичко най-интересно от света на горещите ритми – от акробатични през еротични до ориенталски танци. Dancing Stars 2 ще заложи и на повече битки между звездните аматьори и професионалните танцьори

Предаването е по лиценз на световноизвестния формат на BBC Worldwide – Dancing With the Starts, една от най-популярните и най-успешните шоупрограми в света, в която звезди от различни области се представят в необичайно за тях амплоа – да танцуват заедно с професионалисти.
В шоуто на bTV ще участват известни личности от света на шоубизнеса, политиката, културния и обществения живот в България. Те се обучават на модерни танци от професионални танцьори. Изпълненията на участниците ще се оценяват от професионално жури, а победителят ще бъде отличен със специална титла – „Крал и кралица на бала“.

Продуцент на Dancing Stars е bTV, a изпълнителен продуцент – Слави Трифонов и продуцент ска компания “7/8”.

http://www.telemaniac.com/dancing-stars-2-300709
jorkata
100+
100+

Re: Dancing Stars 2 -продуцент Трифонов

Мнениеот jorkata » 30 Юли 2009, 17:06

Ами на мен първият сезон изобщо не ми хареса,а сега щом Слави ще е диригента значи всичко ще е още по изцапано.Не че нещо ама всичко до което той се докосне е обречено на провал.За пример давам Мюзик Айдъл 1.Под неговото продуцентство предаването беше повече от скучно.После Сървайвър 1.По глупост и нагласеност не може да се сравни с другите два сезона.Няма да коментирам Пей с мен защото за мен това е най-неуспешното"шоу"в бг.ефир.Светльо от Хиподил беше повече от зле като водещ.Мисля че Слави и екипа му вече се нуждаят от отпуска и то по дългосрочна защото предаванията и идеите им не стават.
Аватар
biggeorge
500+
500+

Мнениеот biggeorge » 30 Юли 2009, 19:28

jorkata написа:Ами на мен първият сезон изобщо не ми хареса,а сега щом Слави ще е диригента значи всичко ще е още по изцапано.Не че нещо ама всичко до което той се докосне е обречено на провал.За пример давам Мюзик Айдъл 1.Под неговото продуцентство предаването беше повече от скучно.После Сървайвър 1.По глупост и нагласеност не може да се сравни с другите два сезона.Няма да коментирам Пей с мен защото за мен това е най-неуспешното"шоу"в бг.ефир.Светльо от Хиподил беше повече от зле като водещ.Мисля че Слави и екипа му вече се нуждаят от отпуска и то по дългосрочна защото предаванията и идеите им не стават.

Не си прав! ???
Фактите показват точно обратното! :Hmmm
Всичко с което Слави Трифонов се захване е повече от успешно и затова в последствие му го измъкват от ръцете,за да може някой друг да обере лаврите! :Baby
Ако някой си спомня през 2003 година bTV и Слави Трифонов организираха Българската Коледа,а на следващата година беше вече в БНТ 1. :Beee
Само,че след края на благотворителната инициатива Слави Трифонов даде в ефир пълен и точен отчет къде и за какво са отишли парите,нещо което БНТ 1 нито една година от 2004 насам не направиха! :-\
Къде са отишли парите на хората от 2004 г. до 2008 г. никой не знае! :Blink
А и самата кампания по събиране на смс-и и дарения е супер скучна и не привчлича хората! :(
Докато 2003 година хората искаха да помогнат и даваха парите си,дори и да нямаха такива! :Horray
Дори и аз дадох пари тогава! :Clap
След това повече не съм участвал,защото БНТ 1 са като бъчва без дъно:"Куче влачи,диря няма!". ???
Затова като искам да помогна с нещо няма да давам пари по Коледа,а ще отида и ще си осиновя едно дете! :Baby
Ето това е истинска благотворителност! 8)
Та така ... :-\
За Слави Трифонов ми беше думата! :)
С каквото се захване ... всичко е повече от успешно! :Happy
Пожелавам му успехи и за напред! :Horray
rainov
500+
500+

Мнениеот rainov » 30 Юли 2009, 22:32

biggeorge написа:
С каквото се захване ... всичко е повече от успешно! :Happy

MI1, SurvivorBG, Пей с Мен, Кандидати за слава са успешни? :Rolf :Rolf :Rolf :Rolf :Rolf :Rolf :Rolf :Rolf
adolf
100+
100+

Мнениеот adolf » 31 Юли 2009, 08:11

Слави си има фенове, винаги ще го гледат, макар и не толкова масово, както преди 5-6 години. Но колкото и да се напъват сценаристите му, репликите са изтъркани, вицовете - банални, скечовете бездарни. Няма как да не е така, товая са хиляди предавания всеки ден. Пичовете имат нужда от дълга почивка, но се натискат докато съвсем опротивеят на аудиторията. :Baby
Аватар
biggeorge
500+
500+

Мнениеот biggeorge » 31 Юли 2009, 19:43

rainov написа:
biggeorge написа:С каквото се захване ... всичко е повече от успешно! :Happy

MI1, SurvivorBG, Пей с Мен, Кандидати за слава са успешни? :Rolf :Rolf :Rolf :Rolf :Rolf :Rolf :Rolf :Rolf

Ами на мен тези предавания ми харесаха! :)
Music Idol 1 беше много по - добър и по - качествен от 2 и 3,а другите изброени от теб предавания ми бяха забавни и интересни! :Horray
Може би моите критерии за успешно предаване са различни от твоите,кой знае! ;) :D
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 01 Авг 2009, 17:13

Все пак не забравяйте, че Сървайвър, и Мюзик Айдъл Трифонов ги прави за първи път в България и беше съвсем нормално да не са идеални и да ви се струват по-зле от следващите. Мен не ми харесва при него, че на места прекалено побългарява нещата и изглеждат много зле.
Изображение
Аватар
biggeorge
500+
500+

Мнениеот biggeorge » 01 Авг 2009, 18:40

borosport написа:Все пак не забравяйте, че Сървайвър, и Мюзик Айдъл Трифонов ги прави за първи път в България и беше съвсем нормално да не са идеални и да ви се струват по-зле от следващите. Мен не ми харесва при него, че на места прекалено побългарява нещата и изглеждат много зле.

На мен пък ми се стори,че следващите сезони на Сървайвър и Мюзик Айдъл бяха доста по - зле от първите! ???
Може би е субективно усещане! 8)
Ще видим през 2009/2010 година какво ще покажат! :-\
Аватар
simeon.bg
100+
100+

Мнениеот simeon.bg » 02 Авг 2009, 11:18

Аз до сега съм гледал само С1 и МИ1, ДС1 не съм го гледал ото не ми харесва, а сега няма да го гледам.Същото е ББ1,ВБ1 и т.н., но за мен последният най-успешен формат в БГ е Бягство към победата, дори и сървайвър обира пешкира, вече става тъпо да го излъчвато от съседните островчета на карибите. Спомням си, че Слави искаше да ги прати в Патагония, Аржентина, но ДТП им взе формата. МИ3 го гледах само, заради ония изроди 3-пъл М. Новият конкурс на слави, според мен ще е лигня, защото доста голяма част от образованото население по градовете няма да го гледат. Ще го гледат хората в кръчмите и тези на поредната чашка и бутилка. Също така по-добре е на мястото на ДС2 да сложат Танцувай с мен 3.
mr.bond
Нов
Нов

Мнениеот mr.bond » 02 Авг 2009, 21:00

biggeorge написа:
rainov написа:
biggeorge написа:С каквото се захване ... всичко е повече от успешно! :Happy

Ами на мен тези предавания ми харесаха! :)
Music Idol 1 беше много по - добър и по - качествен от 2 и 3,а другите изброени от теб предавания ми бяха забавни и интересни! :Horray
Може би моите критерии за успешно предаване са различни от твоите,кой знае! ;) :D

Действително, предавания като Мюзик Айдъл 1 , Сървайвър 1 и донякъде Кандидати за слава бяха доста успешни. Което не може да се каже същото за "Пей с мен", което беше боза.

А и Вие пишете, че на Слави му трябва по-дълга почивка от екрана. ??? :Hmmm :Blink. . И вероятно вече се намира в такава, тъй като от есента май ще наблюдаваме друг водещ. Защо ли ?... Защо ?...... Ето защо:
http://svejo.net/home/link_summary/151376-DJ-Damqn-smenq-Slavi-Trifonov
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 02 Авг 2009, 23:32

Дамян сменя Слави - от трън, та на глог.
Юнак
1000+
1000+

Мнениеот Юнак » 03 Авг 2009, 00:54

Нико Тупарев направи много силен старт на Dancing Stars, за мен е необяснимо защо се е отказал (или са го отказали) - може би е преценил, че е поел твърде много други ангажименти.

"Седем-осми" АД* със сигурност ще се справи, хората са доста свободни напоследък...

/ rainov да запомни, че Трифонов не е продуцент, както го е повишил в заглавието - не той, а бТВ е продуцент**! /
............................
* Telemaniac са допуснали досадна грешка, фирма "7/8" просто няма, но все пак се разбира за какво става въпрос :Baby
** Това важно обстоятелство показва кой е страна по договора с BBC Worldwide, респ. кой може да си сменя изпълнителния продуцент, когато си реши.

Извинявам се, че търся стриктност в подобни информации; правя го - с риск да съм досаден, - за да не се разпространяват неверни неща (и съответно да стигаме до неверни изводи).
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 03 Авг 2009, 15:58

Според мен това е поредната тъпа боза в ефира.
На мен ми ПИСНА от тези МАЛОУМНИ идиотщини.
Егати малоумщината стана ефира вече - то затова всички затъпяват прогресивно и в геометрична прогресия.

Мнението ми е лично - не искам да засяга когото и да е било !
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:

Назад към