Живка Гичева загина при катастрофа! R.I.P

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
bubic
1000+
1000+

Re: Живка Гичева загина при катастрофа! R.I.P

Мнениеот bubic » 10 Авг 2009, 01:00

Боби,и тук няма дървета около магистралите,а разделителната ивица между двте еднопосочни платна (медианата) е трева,рядко бетон,но е вдлъбната. Действително дърветата не са добра ограда за пътуващите ,въпреки,че е по-красиво.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 18 Авг 2009, 16:17

Радиаторе аз не отричам простотията у нас. Просто е глупаво да кажеш, че българите са идиоти и скапани шофьори по простата причина, че не всички са такива. Дразни ме обощението. По тази логика и ти си идиот, защото си българин или се мислиш за някакъв друг. И трябва да има едно уточнение - важен е контрола и прилагането на законите. От там ще дойде и спазването. Вчера ме задмина един идиот с 220 по Тракия и за малко да сгазя една фуражка, която вместо да предаде на следващия пост тръгна да подскача по платната да го спира. След 30 км тариката беше на аварийки и го сурвакаха, но това е изключение, а трябва да е масово.
Изображение
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 18 Авг 2009, 19:11

borosport написа:Радиаторе аз не отричам простотията у нас. Просто е глупаво да кажеш, че българите са идиоти и скапани шофьори по простата причина, че не всички са такива. Дразни ме обощението. По тази логика и ти си идиот, защото си българин или се мислиш за някакъв друг. И трябва да има едно уточнение - важен е контрола и прилагането на законите. От там ще дойде и спазването. Вчера ме задмина един идиот с 220 по Тракия и за малко да сгазя една фуражка, която вместо да предаде на следващия пост тръгна да подскача по платната да го спира. След 30 км тариката беше на аварийки и го сурвакаха, но това е изключение, а трябва да е масово.

Много котрол и без компромиси - само това може да ни оправи.
Иначе Радиатор е прав и не му се сърди - по-голямата част от бъларите, които са шофьори, карат без да спазват правилника и се състезават за титлата "Най-голЕм джигид". >:(
аз бях 3 години и половина куриер в София - всеки ден от сутрин до вечер в най-голямата лудница в БГ, и спокойно мога да се съглася с Радиатора, но аз си спазвах правилника и искам другите около мен да го спазват!!!
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 19 Авг 2009, 00:55

borosport написа:Радиаторе аз не отричам простотията у нас. Просто е глупаво да кажеш, че българите са идиоти и скапани шофьори по простата причина, че не всички са такива. Дразни ме обощението. По тази логика и ти си идиот, защото си българин или се мислиш за някакъв друг. И трябва да има едно уточнение - важен е контрола и прилагането на законите. От там ще дойде и спазването. Вчера ме задмина един идиот с 220 по Тракия и за малко да сгазя една фуражка, която вместо да предаде на следващия пост тръгна да подскача по платната да го спира. След 30 км тариката беше на аварийки и го сурвакаха, но това е изключение, а трябва да е масово.

Боро, ами идиоти са българите. Аз имам 65% българско в мен и не се срамувам да кажа, че по тази логика съм 65% идиот. Нещата трябва да се казват в очите, за да бъдат осъзнати. Такава е истината според мен. Човек ако знае какъв е, тогава започва да се замисля как да спре да бъде това, което не харесва...
Не е само до прилагането, а и до хората най-вече. В момента съм на 1200 км от България, днес карах около 800 км, че имах работа... трябва да ти кажа, че на натоварените магистрали тук няма грам напрежение, няма и нито един полицай, камерите са само преди и след тунелите. Това не пречи хората да карат с макс 150, да не използват дълги на магистрала и т.н.
Изобщо тоя филм със "сурвакането" и другите локални феномени - мускули на пътя, полицаи да дебнат, щото ще се изтрепят иначе . мноооого кофти тръпка и доста селска концепция. Но дет се вика, на който му харесва ...
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 20 Авг 2009, 20:04

Ами не знам лично някой ако ми каже, че съм идиот като съди по другите бих казал същото и за него независимо какъв е и в каква пропорциш. И пак идиотите по пътищата са много по-малко от колкото си мислите иначе ншмаше загиналите да са 1000 на година. Иначе с всичко друго съм съгласен с вас.
Изображение

Назад към