Грешна информация

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Стоян
Нов
Нов

Грешна информация

Мнениеот Стоян » 05 Яну 2006, 23:26

Абе, кой ги насъчини тия мощности на TV предавателите? /виж bTV, в.Ботев-1MW :shock: / Това да не са ви къси вълни, бе любители?
Аватар
borosport
1000+
1000+

Грешна информация

Мнениеот borosport » 06 Яну 2006, 00:18

Айде пак се почва :evil:
Със един друг умник спорих пак на тема мощности.Админа ясно си го каза.Ако някой смята, че информацита на сайта е грешна да се свърже с него и да обясни.Ако има по-достоверна информация да му я съобщи!
Изображение
Аватар
predavatel
1000+
1000+

Грешна информация

Мнениеот predavatel » 06 Яну 2006, 01:44

Канал 1 - 200 KW и то прилича на къси вълни, нали?
Наистина, ако смяташ, че не са верни мощностите, пиши какви са според теб, и може би да си сравним източниците?
Аватар
Sigma FM
100+
100+

Грешна информация

Мнениеот Sigma FM » 06 Яну 2006, 10:14

*** **** ДА СИ ЧУВАЛ ЧЕ ВРЪХ БОТЕВ Е ЦЕНТРАЛНА ТОЧКА НА ИЗЛЪЧВАНЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ !!!!!!!!!!!!!!

покрива над 45% от страната !!!!!!

вземи и се разрови малко да по научиш повечко и след тва се праи на радио любител !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

даже и тези мощности са слаби кат влезем в ЕС
мислят Хоризонт от там да е 50КВ което е хубаво !!!

От администратора на форума: знаеш, че е неприемливо тук да използваш обидни думи, а писането с главни букви също не е признак на висока култура. За втори път ти препоръчвам да смегчиш езика, третия ще е молба да си търсиш друг форум.
е на сръбските боклуци !!!!!!!!!!
Аватар
radiator
1000+
1000+

Грешна информация

Мнениеот radiator » 06 Яну 2006, 10:30

Бих искал да взема отношение във връзка с езика, който използва Сигма. Не мисля, че е подходящ, а и не го използва за първи път...

Кой е тъпак и кой не, едва ли е от компетенцията на някой от нас да преценя... Да не говорим, че едва ли Сигма е най-информиряния по медийните въпроси, част от нещата които поства са, бих казал смешно несериозни, но не мисля, че това е повод да го наречем глупак, тъпак или да пишем изречения със 100 удивителни накрая

А за влизането в ЕС и мощностите там - всяка държава си има собствена политика по въпроса. Не казвам, че нашата е правилната, напротив, но има и много по-плачевни случаи. Понякога не само мощността е важна. Някои от държавите са с толкова спечен регулаторен режим, че тук ще ви се види оазис.

Въпросният Стоян наистина се е изказал неподготвен, но не е това начинът да се говори с някого, а мисля че и предавател достатъчно ясно си е дал мнението, като автор на сайта и съответно отговарящ за поместването на информация в него.
UGLY_BOY

Грешна информация

Мнениеот UGLY_BOY » 06 Яну 2006, 17:05

[quote=""radiator""]Бих искал да взема отношение във връзка с езика, който използва Сигма. Не мисля, че е подходящ, а и не го използва за първи път...

Кой е тъпак и кой не, едва ли е от компетенцията на някой от нас да преценя... Да не говорим, че едва ли Сигма е най-информиряния по медийните въпроси, част от нещата които поства са, бих казал смешно несериозни, но не мисля, че това е повод да го наречем глупак, тъпак или да пишем изречения със 100 удивителни накрая

А за влизането в ЕС и мощностите там - всяка държава си има собствена политика по въпроса. Не казвам, че нашата е правилната, напротив, но има и много по-плачевни случаи. Понякога не само мощността е важна. Някои от държавите са с толкова спечен регулаторен режим, че тук ще ви се види оазис.

Въпросният Стоян наистина се е изказал неподготвен, но не е това начинът да се говори с някого, а мисля че и предавател достатъчно ясно си е дал мнението, като автор на сайта и съответно отговарящ за поместването на информация в него.[/quote]
Интересно ми е кои са съответните държави, защото досега си мислех, че в БГ нещата са най-зле.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Грешна информация

Мнениеот borosport » 06 Яну 2006, 18:21

Е, че не сме цвете за мирисане е вярно,но и да се каже, че сме най-зле е малко пресилено. :)
Изображение

Назад към