bTV с нова опаковка

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
batmiro24
Нов
Нов

Re: bTV с нова опаковка

Мнениеот batmiro24 » 16 Дек 2009, 11:21

новото лого на бтв много ми прилича на това на канал1, само дето 2 ръба за заоблени и вместо 1-ца е b
:)
Юнак
1000+
1000+

Мнениеот Юнак » 17 Дек 2009, 19:58

интересно, на това ли ти прилича? Изображение
Аватар
Xemyc
100+
100+

Мнениеот Xemyc » 20 Яну 2010, 22:26

Към Stewie_Griffin
Не си струва да се бориш за темите за Станислав Трифонов. Аз отворих първо темата, като цитирах думи на човек с доста висок рейтинг в момента, но - темата била политическа и изчезна. И твоята е затворена по същата причина сигурно. А темите за новите собственици на ТВ7 не са политически или за това кой член на СЕМ как се избира например или за Красимир Гергов? Очевидно има интерес към това защо Трифонов усмива някого и дали е съвсем случайно, но очевидно на админа това не му харесва и бърза да ги затваря тези теми.

В този форум има твърде много хора които не одобряват лошо мнение на тема "ьТВ" или тяхно предаване. Аз изразих мнение, че новата опаковка на "ьТВ" е по-слаба от старата и че новия символ си е почти буквата "ер малък" и хоп - това било "антиконкурентен ход". После чак и правописните грешки тръгнаха да ми търсят.

Скоро очаквам и тази тема да заключи админа, защото пак критикувам. А както е тръгнало май и моя акаунт може да изтрие. Очевидно в този форум "ьТВ" е като забранена тема, ако се критикува някой друг може, но "ьТВ" - НЕ!
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 20 Яну 2010, 23:10

Xemyc написа:Към Stewie_Griffin
Не си струва да се бориш за темите за Станислав Трифонов. Аз отворих първо темата, като цитирах думи на човек с доста висок рейтинг в момента, но - темата била политическа и изчезна. И твоята е затворена по същата причина сигурно. А темите за новите собственици на ТВ7 не са политически или за това кой член на СЕМ как се избира например или за Красимир Гергов? Очевидно има интерес към това защо Трифонов усмива някого и дали е съвсем случайно, но очевидно на админа това не му харесва и бърза да ги затваря тези теми.

В този форум има твърде много хора които не одобряват лошо мнение на тема "ьТВ" или тяхно предаване. Аз изразих мнение, че новата опаковка на "ьТВ" е по-слаба от старата и че новия символ си е почти буквата "ер малък" и хоп - това било "антиконкурентен ход". После чак и правописните грешки тръгнаха да ми търсят.

Скоро очаквам и тази тема да заключи админа, защото пак критикувам. А както е тръгнало май и моя акаунт може да изтрие. Очевидно в този форум "ьТВ" е като забранена тема, ако се критикува някой друг може, но "ьТВ" - НЕ!

Aз като член на екипа на сайта, категорично заявявам (за пореден път), че темите бяха заключени (не съм ги изтривал, а само заключих), защото не са свързани с тематиката на сайта - РАДИО, ТЕЛЕВИЗИЯ И ТЕХНИЧЕСКИ ВЪПРОСИ СВЪРЗАНИ С ТЯХ !. Всеки има правото да си изрази мнението, но както автора на заключената тема каза: "само се губи доверието на редовните посетители като мен, които ако не могат да намерят това, което търсят тук". Редовните посетители на сайта не са влезли в него, за да търсят теми свързани с правителството и Слави Трифонов, ами търсят теми за радио, ТВ и всичко свързано с тях. Все ми е едно какво мислите за бТВ (защото я спомена), радио Х, Y или Z - това е ваше мнение, което е свързано с тематиката на форума и мястото му е тук. Но мнения свързани с политиката не са за този форум. Има много форуми с такава насоченост. Идете в тях и им пишете за цифрова телевизия или DRM, например и вижте колко време ще остане темата ви там. За нещата случващи се в СЕМ или КРС пишете - та това е по темата, да! Но личните проблеми на Б.Б и С.Т. нямат нищо общо с този форум, с радиото, телевизията, КРС, СЕМ и т.н.
По другите форуми потребителите се санкционират за най-малките нарушения, докато тук това не се случва, защото за мен, за нас, вашето мнение е важно и се цени, но моля ви разберете ме, аз като влизам тук не ме интересува нито премиера, нито Слави, нито който и да е от правителството. Аз лично тук влизам с идеята да се образовам и да науча нови неща от техническа гледна точка. Политическите си възгледи и мнения не дискутирам тук, защото не е това мястото. Така че нека не се създава излишно напрежение, защото от това губят само хората заинтересовани от тематиката на сайта.

Благодаря за отделеното време, да прочетете мислите ми.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Аватар
dhamitak
500+
500+

Мнениеот dhamitak » 20 Яну 2010, 23:13

Каквото е логото,такова,ще свикнем! ;)
Последна промяна 2 на dhamitak, променена общо 21 пъти
Юнак
1000+
1000+

Мнениеот Юнак » 20 Яну 2010, 23:29

Хеmусе, отново пробутваш офтопик, аман.
Аватар
h7d8
100+
100+

Мнениеот h7d8 » 29 Юни 2010, 23:36

Кое на кое прилича? http://www.btv.mn/
Днес имаш сигнал,утре нямаш!
Аватар
Xemyc
100+
100+

Мнениеот Xemyc » 30 Юни 2010, 00:23

h7d8 написа:Кое на кое прилича? http://www.btv.mn/

Чудесно попадение! Браво! :Clap
Аватар
zap_lv
100+
100+

Мнениеот zap_lv » 30 Юни 2010, 00:50

:D :D :D Чак да не повярваш ,че не са откраднали логото. :D :D :D .
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 30 Юни 2010, 10:45

Явно са достатъчно некадърни,за да не могат да измислят собствено.
Аватар
Puflet
500+
500+

Мнениеот Puflet » 30 Юни 2010, 13:00

Наглеците и името даже са откраднали :D
Аватар
Frankie
Нов
Нов