RE Tv Спира

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
simeon.bg
100+
100+

Re: RE Tv Спира

Мнениеот simeon.bg » 29 Ное 2009, 03:35

Жалко за целият екип на Ре:ТВ, който беше кадърен, първата телевизия в България/ на български в европейски стандарт 16:9. Според мен Ре:TV просто трябваше да увеличи операторите, които да я излъчват. Също така третата ни изцяло излъчваща в 16:9 телевизия скоро започна, заедно с РИНГ БГ, която също излъчва нон стоп в 16:9 от скоро. РЕТВ, беше началото, ако беше се запазила. Сега щяхме да имаме 3 тематични канала - новинарски - РЕТВ, спорнтен - РИНГ БГ и музикален ПОП КОРЕ ТВ.
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 29 Ное 2009, 09:25

Ето как изглеждат нещата от "първа ръка":
http://www.dnevnik.bg/intervju/2009/11/ ... im_retv_v/
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.
denibgbg
Нов
Нов

Мнениеот denibgbg » 29 Ное 2009, 18:47

to qsno 4e spira ama koga dnes ili v ponedelnik
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 29 Ное 2009, 21:17

denibgbg написа:to qsno 4e spira ama koga dnes ili v ponedelnik

Вторник.
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 30 Ное 2009, 05:24

Абе ,момчета,какво е това "граждански проект". Това философска категория ли е,журналистическа ли ,публицистична ли,какво е все пак това животно. И освен ":граждански проекти",има ли някакви други,които не са граждански. И все пак,кои са другите граждански проекти в България??? Но употребата на друга идиотска фраза "политически елит" (в България), подклажда въпроси на съмнение. Журналисти,коментатори ,анализатори,публицисти и др.,да наричат такива корумпирани и безпардонни личности като "политически елит",е ,това е вече симптом,не знам на какво,но има нещо гнило. Може ли в такава пропаднала страна да се говори за елит,при това политически. Ами ако нашите политици( разб.-мафиози) са елитни,значи политиката им ще е елитна. Може ли един елитен политик да води неелитна политика???? Ами не може ,разбира се. Е,щом като политиката им е елитна,държавата ни също трябва да е елитна и ние,обикновените хорица да живеем ,ако не елитен,то поне приличен живот. Единственото вярно нещо би могло да бъде,че политическия елит в Комунистическата кочина България ,си е осигурил елитен стандарт за себе си,но не и за нормалните хора.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 30 Ное 2009, 05:41

РадиоФън,всички изказали се, дадоха свое мнение,което малко ,ил и много отговаря на реалността. Ти ,обаче с твоята комуноидна душица надмина всички. Телевизията била трибуна на "десни партии". Кои са тези "десни" партии бе комунистическа жертво,дай ги,тези десняци,покажи какво е дясното им.... И какво е това дясно,какво е това ляво. В България няма нищо десно и нищо лево,всичко е левашко,толкова ли е трудно д аго разбереш. Ялова държавица е България,тя е палач на собствения си народ.
Юнак
1000+
1000+

Мнениеот Юнак » 30 Ное 2009, 18:41

Бареков днес пише в блога си, http://www.barekov.com/?p=2635:
"При нас дойдоха и много млади имена от фалиралите проекти на олигарсите от кръга „Капитал“. Прочетох с изумление, че хората от този кръг са прахосали девет милиона само за една година и половина да правят телевизия, която също фалира и изхвърлиха на улицата /май без предупреждение!/ посред зима десетки колеги журналисти, чиито семейства вече са в бедствено положение заради глупостта и самозабравянето на едни новоизпечени капиталисти от Комсомола."
Аватар
a69
1000+
1000+

Мнениеот a69 » 30 Ное 2009, 20:18

Ха, телевизията май се ...завръща, преди малко започна някакъв документален филм.
Според мен решението за спирането бе прибързано. Моето мнение е че Асен Григоров не е от най-добрите и още от самото начало се съмнявах за добър завършек на телевизията....Мисля, че има хора които могат да вдигнат телевизията на крака! :Icecream
SKY_FM
Нов
Нов

Мнениеот SKY_FM » 02 Дек 2009, 11:47

Днес 02.12.09г телевизията работи, дано да са намерили някакво решение на проблема и да продължи излъчването.От два дни съм абонат на Булсатком и виждам ,че RE TV не се излъчва от Булсатком.Ако така е било и преди ,това е една от причините за ниския рейтинг. По кабеларките излъчва ли се телевизията или само в интернет? Аз я гледам само от iptv.
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 02 Дек 2009, 11:52

SKY_FM написа:Днес 02.12.09г телевизията работи, дано да са намерили някакво решение на проблема и да продължи излъчването.От два дни съм абонат на Булсатком и виждам ,че RE TV не се излъчва от Булсатком.Ако така е било и преди ,това е една от причините за ниския рейтинг. По кабеларките излъчва ли се телевизията или само в интернет? Аз я гледам само от iptv.

и по кабеларките е.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Аватар
deian
100+
100+

Мнениеот deian » 02 Дек 2009, 14:46

И какво излъчва - нищо общо с преди!
Freedom
Нов
Нов

Мнениеот Freedom » 02 Дек 2009, 15:11

Телевизията ще излъчва най-доброто от програмата си до Коледа. За повече информация - има цяла група Ре:публика във Фейсбук...Това е...
Екип няма - разпуснат е....
Аватар
joro78
100+
100+

Мнениеот joro78 » 03 Дек 2009, 19:21

За жалост изгубихме една добра телевизия. Но това не бива да ни учудва, на народа не му се гледа сериозна продукция. На него му дай брадъри, денсове, чалга и пр. риалити помия! >:(
То тука е така!
Аватар
GeMGeorgiev
Нов
Нов

Мнениеот GeMGeorgiev » 03 Дек 2009, 20:05

Пропуснал си най-важните предавания - сапунките. :) :) :)
Изображение
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 03 Дек 2009, 20:59

SKY_FM написа:Днес 02.12.09г телевизията работи, дано да са намерили някакво решение на проблема и да продължи излъчването.От два дни съм абонат на Булсатком и виждам ,че RE TV не се излъчва от Булсатком.Ако така е било и преди ,това е една от причините за ниския рейтинг. По кабеларките излъчва ли се телевизията или само в интернет? Аз я гледам само от iptv.

Напротив, излъчва се от Булсатком, просто нямаш съответния приемник. Явно разполагаш със стандартен СТБ. Когато си вземеш такъв за mpeg4 транспондера, тогава ще ти излезе РеТВ, както и някои други.
adolf
100+
100+

Мнениеот adolf » 15 Дек 2009, 16:12

Новините бяха О.К., но някои предавания си бяха абсолютно негледаеми и въобще не става въпрос за "елитарност" , а за пълна дилетантщина. Иначе, "Булевард България" го гледах често :)
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 15 Дек 2009, 23:10

adolf написа:Новините бяха О.К., но някои предавания си бяха абсолютно негледаеми и въобще не става въпрос за "елитарност" , а за пълна дилетантщина. Иначе, "Булевард България" го гледах често :)

Кое точно предаване имаш в предвид като "дилетанщина"?
adolf
100+
100+

Мнениеот adolf » 16 Дек 2009, 00:36

Lupus написа:
adolf написа:Новините бяха О.К., но някои предавания си бяха абсолютно негледаеми и въобще не става въпрос за "елитарност" , а за пълна дилетантщина. Иначе, "Булевард България" го гледах често :)

Кое точно предаване имаш в предвид като "дилетанщина"?

Не им познавам програмната схема в детайли, просто защото не ми е било интересно да ги гледам по цял ден, но съм засичал откъси от предавания, които нормалният средностатистически човек трудно би издържал, дори по принцип да се кефи много на Нешънъл Джиографик и Би Би Си. Според мен е "дилетантско" да напълниш програмата с шедьоври, достойни за национална обществена телевизия, финансирана от данъкоплатците и после да се сърдиш защо няма реклами. Обяснението е просто - замисълът по начало е бил друг - да се изпълняват определени политически поръчки, докато е изгодно /в което няма лошо, щото знаем какво се случва по всички медии у нас/, другото е за замазване на очите - стюардеси и пилоти, които четат книги; попове и професори по богословие, които обсъждат хамлетовски въпроси, от които ти се доспива от досада; микрофони и мишки, които в радио-ефира бяха занимателни и напредничави като прохождаха, но в Ре-тв-то изглеждаха нелепо и скучно... Айде, Бедров поне канеше отвреме-навреме интересни гости - пак същата схема като в "Панорама" и БТВ, но поне се опитваше да се прави на вечен опозиционер и с това беше симпатичен; Другото какво е - телевизия "Европа" в нова опаковка, то това беше и най-гледаемата част от програмата, новините на всеки половин час - ако си изпуснал нещо или си стоиш вкъщи, гледаш, все пак за предпочитане е пред дебилните сапунени сериали по другите телевизии.... Такива ми ти работи. ;)
Но човек се учи докато е жив. Чорбаджиите не ги мислете, да му мислят пиленцата, които се подлъгаха.
Аватар
deian
100+
100+

Мнениеот deian » 23 Дек 2009, 11:45

Re:TV май вече я няма на сателит никъде. Остана някакво интернет излъчване...
Аватар
a69
1000+
1000+

Мнениеот a69 » 23 Дек 2009, 16:46

Да вече на честотата в Ай Ти Ви Партнер върви бТВ Синема.

Назад към