Blizoo

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Re: Blizoo

Мнениеот UGLY_BOY » 20 Сеп 2011, 20:23

hrdm80 написа:За къде са добре.Само за там където няма как да се монтира сателитна антена или няма лан мрежа на булсатком и на хората остава да се прежалят с тая смешкаларка като няма нищо друго.А и се молят да няма цифрови ефирни мултиплекси защото тая смешна телевизийка ще го подуха по вода.А те вече са почнали защото сателитните оператори вече си ги газят по всички правила

Колко смешно изказване! Сателитният интернет съвсем не е бърз. Отделно, не във всички градове услугата на Bulsatcom е най-добра. Bulsatcom могат ли да ми осигурят 100 мегабита?
hrdm80
100+
100+

Мнениеот hrdm80 » 20 Сеп 2011, 21:49

Че кой е говорил за сателитен интернет аз споменавам за лан.А да не мислиш че смешкаларката шибу ли беше че не се сещам може нещо кой знае какво освен само да прибират пари и да са посредствена фирма
Аватар
plevel
100+
100+

Мнениеот plevel » 20 Сеп 2011, 22:32

Защо да са смешни, какво ти предлага Булсат повече от Близоо-- 56 канала към 130 в полза на близоо. Булсата даже не си направиха труда да пуснат Синемакс 2 и допълнителните канали към Дискавъри. Дано скоро се затрият тези от Булсат.
hrdm80
100+
100+

Мнениеот hrdm80 » 20 Сеп 2011, 22:47

А да си забелязал случайно колко от тия 100 и колко каза че си имал,та колко от тях са такджикистански узбекистански и какви ли не простотий.И как повечето дето ги имаш са свободни и безплатни ако си ги гледаш директно от сателит.И немски и италиански прочети и виж какво се гледа по сателита,така че събудете се иначе все ще сте надупени от тия
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 20 Сеп 2011, 22:51

hrdm80 написа:Че кой е говорил за сателитен интернет аз споменавам за лан.А да не мислиш че смешкаларката шибу ли беше че не се сещам може нещо кой знае какво освен само да прибират пари и да са посредствена фирма

Ако живея в Тутракан и изборът ми е между Blizoo и Bulsatcom - OK, ще избера интернета на една от двете компании (въпреки че и на двете нетът им е трагичен). Но в София просто забравям за Blizoo и Bulsatcom. Колкото и да се опитваш да ги оразличиш, за мен са еднакво зле (все още). Поне са тръгнали да си пооправят инфраструктурата и на места LAN кабелите на Bulsatcom не висят във въздуха, а интернетът на Blizoo вече може и да не ти идва по коаксиален кабел...
Аватар
tatarina
500+
500+

Мнениеот tatarina » 24 Сеп 2011, 21:25

Скоростта на мрежата на Булсатком е на високо ниво. Не съм в Тутракан, не че е лоши да си извън София, но Булсатком е наистина добър оператор. Бях абонат на Близуу и не бях доволен. Корестнет е по-добър от Близуу, но всеки сам взима решение чии услуги да ползва. ;D
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 24 Сеп 2011, 22:25

Не знам някой да се е похвалил от Близуу.
Аватар
dobrichkiq21
Нов
Нов

Мнениеот dobrichkiq21 » 25 Сеп 2011, 15:28

Има ли някои от Добрич който има кабелна към Blizoo и ако да може ли да напише кой канали влизат в аналоговата.Благодаря
pesh56
Нов
Нов

Мнениеот pesh56 » 26 Сеп 2011, 12:35

radiomanbg написа:Не знам някой да се е похвалил от Близуу.

Аз съм в София, в Бели брези, не мога да се оплача от Близу, засега.
Телевизията им я гледам отдавна, още като бяха Естнет, след това Кейбълтел.
Отскоро ползвам и интернета им.
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 26 Сеп 2011, 13:26

pesh56 написа:
radiomanbg написа:Не знам някой да се е похвалил от Близуу.

Аз съм в София, в Бели брези, не мога да се оплача от Близу, засега.
Телевизията им я гледам отдавна, още като бяха Естнет, след това Кейбълтел.
Отскоро ползвам и интернета им.

Честно казано и аз абсолютно никога не съм имал проблем с услугите им. Ползвам аналогова ТВ от ранните години на Евроком още. От няколко години съм с цифрова ТВ, а от тази и интернет. Нито една от трите услуги не ми е правила проблем никога, качеството е това, което е уговорено, а проблем със сметките също никога не съм имал.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Аватар
tatarina
500+
500+

Мнениеот tatarina » 26 Сеп 2011, 14:44

Много хубаво, но аз не бях доволен. Инак минах от София кабел, Евроком до Близуу. :D Дано са повишили качеството. 8)
Аватар
plevel
100+
100+

Мнениеот plevel » 26 Сеп 2011, 15:58

hrdm80 написа:А да си забелязал случайно колко от тия 100 и колко каза че си имал,та колко от тях са такджикистански узбекистански и какви ли не простотий.И как повечето дето ги имаш са свободни и безплатни ако си ги гледаш директно от сателит.И немски и италиански прочети и виж какво се гледа по сателита,така че събудете се иначе все ще сте надупени от тия

Прав си пълнеж има но всичките програми са събрани на едно място, а такджикистански узбекистански тв няма в пакета на Близоо. На 3 места ползавм тяхните услуги и на 3 съм доволен. Това за което ми трябва го получавам. А сателит повярвай ми ползвам от доста време.
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 26 Сеп 2011, 18:41

Хубаво е, че си увеличиха скоростите така, че наистина да конкурират другите интернет доставчици.
Аватар
Indifference
Нов
Нов

Мнениеот Indifference » 03 Юли 2012, 21:45

В момента по Discovery Channel тече непрекъснат скрол, който гласи: Blizoo изключи излъчването на TLC, Animal Planet, Discovery World, Discovery Science, ID:Investigation Discovery. По този начин бе нарушен договорът с Discovery Networks. Това се случва, въпреки че Discovery не е променяла условията по договора. :Blink
Изобщо не съм изненадан от поредното ла*но, изсрано от този помиярски "оператор", но това вече е върхът! Да им е честито на всички подлъгани абонати! Иначе да продължават да обикалят от врата на врата и да се молят някой да им се върже на простотиите! През уикенда дори се бяха пуснали из Борисовата градина да просят внимание в опит да подлъжат още някого. :-[ Покъртително!!! :D
So Far, So Bad! :-\
ssww
Нов
Нов

Мнениеот ssww » 04 Юли 2012, 22:46

Честито :Bounce Сега е на ред да изключат Евроспорт , а следващият месец Диема :D Това са го правили вече така че сменяите оператора и по-далече от близууу
Аватар
thebest
100+
100+

Мнениеот thebest » 05 Юли 2012, 00:41

ssww написа:Честито :Bounce Сега е на ред да изключат Евроспорт , а следващият месец Диема :D Това са го правили вече така че сменяите оператора и по-далече от близууу

Хммм, намирисва ми на 2 неща - или окрупняване, демек някоя банка (коя ли?) да сложи ръка и на умиращите кабеларки, или на фалит (без коментар умишлен или не...). Така или иначе, има нещо гнило... в България?
btw, пазете се от "колекторските" им партньори... въпреки, че не са непобедими:)))
Аватар
vt1bg
100+
100+

Мнениеот vt1bg » 06 Юли 2012, 15:53

ssww написа:Честито :Bounce Сега е на ред да изключат Евроспорт , а следващият месец Диема :D Това са го правили вече така че сменяите оператора и по-далече от близууу

Интересно, как само Евроком, а сега Близу от години имат проблеми с въпросните телевизии. Всички други оператори си ги излъчват без проблем и без да се налага увеличаване на таксата.
Изображение
Аватар
vt1bg
100+
100+

Мнениеот vt1bg » 06 Юли 2012, 18:09

Според Близу:
Уважаеми клиенти,
Бих искал да се обърна към Вас относно ограничаването на разпостранението на каналите на Discovery. blizoo предоставя 150 телевизионни програми и най-високите интернет скорости от 150 Mbps, в различни ценови пакети, които да удовлетворят нуждите на всеки един от Вас. Основен наш принцип е да предлагаме най-качествените и гледани канали на достъпна цена. Изключително неизгодните финансови условия наложени от Discovery третират blizoo неравностойно спрямо другите оператори на пазара и биха довели до увеличение на цените към Вас. Ние избрахме да останем верни на принципите си и твърдо отказваме да увеличим цените на пакети ни в тези трудни времена.

Очаквамe Discovery да оценят нуждата от равнопоставеност към всички оператори и цени съобразени с българския пазар, което ще позволи връщането на каналите без увеличение на крайните цени. В противен случай, предпочитаме да инвестираме милионите левове, които искат Discovery в нови и по-привлекателни канали, повече HD програми, нови услуги като Запис и Пауза и още по-бърз и качествен интернет. През последните месеци сме добавили много желани от Вас програми (Премиершип в HD, 14 HD канала включени впакети, ring.bg, btv Lady, СКАТ, повече от 30 чуждестранни програми) и занапред ще продължим да разширяваме програмната схема за да може вие да избирате, какво да гледате.

Бих искал да ви благодаря за разбирането в този труден момент, за вашата подкрепа и лоялност. Споделете мнението си във форумите на blizoo. Ще се опитаме да отговорим на всеки един от Вас.

С уважение,
Васил Щонов
Директор Стратегии и Маркетинг

И според Discovery:
На вниманието на абонатите на Blizoo:
Blizoo взе решение да прекрати излъчването на Discovery Channel, Animal Planet, TLC, Discovery Science, Discovery World и ID: Investigation Discovery и наруши настоящия си договор с Discovery Networks, въпреки че ние не сме правили никакви промени по споразумението и не сме изисквали по-високи такси. Discovery призовава Blizoo да спази договора. Ако искате да продължите да гледате тези канали, действайте сега! Свържете се с Blizoo и ги помолете да запазят семейството от канали на Discovery във Вашия телевизионен пакет!
Изображение
Аватар
nikitrz
100+
100+

Мнениеот nikitrz » 06 Юли 2012, 23:21

хахах blizoo са пълни нещасници!Толкова са смешни - даже не са си направили труда да измислят друго оправдание!!!Преди 1-2 години, когато абонатите им(включително и аз) мрънкаха, че само от blizoo не пускат прословутия канал bTV Cinema излязоха със същото обяснение - че едва ли не само на тях им искат пари за канала и че ако го добавят ще трябва да вдигнат таксите.Не ги ли е срам не зная >:( ?!Аз търпеливо изчаках да ми изтече договора и сега съм абонат на Нет1!Интересно ми е как от Нет1 успяват да плащат за всички канали, които blizoo не излъчва, при положение че таксата за кабелна телевизия на Нет1 е 15.90 лв. на месец, а таксата на blizoo е 24.90 лв.???!!Ама горките направо да ги ожали човек - прибират по 10 лева отгоре на всеки абонат и пак са бедни като църковни мишки и пак не могат да плащат за каналите, които излъчват!!!
Най-глупавото в случая е, че в цитираното по-горе приканват абонатите да пишат във форума на фирмата, а в същото време ако някой реши да си изкаже мнението в този форум, директно трият написаното и слагат бан на ip адреса, от който е писано - с мен се случи точно така!Ами съжалявам, но този форум не е само за хвалби - в него трябва да се дискутират и проблемите на blizoo!!!
Аз бях абонат още от времето на София Кабел, която след това стана Сити Кабел,Кейбъл България,Кейбъл Тел, а сега е blizoo.Докато не се обединиха с Евроком всичко беше ок - вярно пак плащахме най-високите такси, но имахме над 160 канала сред които присъстваха всички канали на Discovery,Viasat,NatGeo и прочее да не изброявам.След това махнаха тези канали, защото не било коректно след обединението бившите абонати на Евроком да имат по-малко канали от бившите абонати на КейбълТел - таксата обаче си остана същата.Отделно от това нахитряха и започнаха да заменят канали за които се плащат права, с техни бледи копия, които се излъчват свободно и могат да се хващат с обикновена сателитна чиния - за пример мога да дам сръбския канал Pink(за който те плащаха права за излъчване), който беше заменен с безплатния DMSat.Таксата разбира се пак остана непокътната.Като правят такива колаборации мисля, че поне трябва да намалят безбожно високите си такси!!!

Един съвет от мен - ако се колебаете, дали да станете абонат на blizoo, просто си го избийте от главата!Ако пък вече сте техен абонат ви пожелавам търпение докато ви изтече договора и след това бягайте колкото се може по-далече от тях - всеки друг оператор е по-добър като качество на услугите и на обслужването от тях, повярвайте ми!!!
Ааа и имайте на предвид, че ако договора ви изтича и им заявите, че искате да се откажете от техните услуги ще бъдете подложени на телефонен терор - ще ви предлагат всичко (уж) почти за без пари и в същото време ще плюят по всички други оператори(така се случи при мен - щом им казах, че се местя към Нет1 почнаха да ми обясняват колко лошо било качеството, че интернета им бил много зле и прочее неща, които сега като абонат на този оператор виждам че са били пълни лъжи) само и само за да ви вържат за още 18 месеца с договор - не се подлъгвайте, защото ще съжалявате!!!
извинявам се за дългия пост, но тук поне никой няма да изтрие написаното или да ме банне
kryten
Нов
Нов

Мнениеот kryten » 07 Юли 2012, 22:36

Като прочетох пасажа как удоволетворявали исканията на клиентите и пуснали, забележете RING.BG, щях да почина :o :D :D :D
След година като спрат Диема, Евроспорт и останалите не-пълнежи, ще кажат примерно, ето, пуснахме Дискавъри, удоволетворяваме изискванията ви :D :D :D
Разбира се не се мина без плача как имало преднамерена кампания с чужди интереси да ги злепоставят, бла, бла :D

Сериозно, този път ще останат без абонати, при това съвсем заслужено.

Назад към