Защо го няма Радио Лиани в Карлово?

Ефирът на България и съседните страни - за радиоприемането вкъщи и в колата, със сложни антени или с радиото на телефона, феноменални далечни приеми и изненадващи пробиви над Стара планина
doc

Мнениеот doc » 23 Мар 2005, 19:40

Zdraveite dnes puskam i radio Liani go nqma na 4estotata koqto e opredelena za tqh 107.8 za Karlovo.Kakva e pri4inata da gi nqma tuk?
Blagodarq predvaritelno.
doc

radioto e tuk

Мнениеот doc » 24 Мар 2005, 09:32

Radio Liani otnovo go ima v Karlovo qvno sa imali problem nesto i gi e nqmalo no otnovo sa si tuk :))
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 24 Мар 2005, 09:55

А ти сам се питаш, и после - сам си отговаряш?!?
Аватар
Nick
100+
100+

Мнениеот Nick » 24 Мар 2005, 10:37

хахаха! не, просто докато напише темата
и радиото се е върнало,...за това така
img]http://img90.imageshack.us/img90/825/citybar57di.png[/img]
doc

Мнениеот doc » 24 Мар 2005, 11:05

Ami to taka stana 4e v4era go nqmashe i dnes go ima zatova taka se e polu4ilo.Haide sas zdrave:)
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 30 Мар 2005, 19:02

Аз се питам защо го няма в Добрич! Радио Лиани е хубаво радио.
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 31 Мар 2005, 22:01

[quote=""iliyan""]Аз се питам защо го няма в Добрич! Радио Лиани е хубаво радио.[/quote]

Колко се чува в Карлово не знам, но един ден чух едни дечица и нещо ми направиха УЖАСНО впечатление.
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 08 Апр 2005, 17:49

Свиквайте с това да ви липсва Лиани от скалата! Ако съдя по Троян, това е нормално явление. Тук доста често липсваше (поне през лятото) и това спря да ми прави впечатление. Е, прави ми, защото само то е частно в Троян. Другите ми алтернативи са Хоризонт и Христо Ботев, но все още не съм се пенсионирал, че да ги слушам. :) е, от време на време им давам ухо да се порадвам на хубав стерео сигнал (защото на Лиани само показва че е стерео, а дефакто е си е моно). Колкото до това, че Лиани е хубаво радио...единствено факта, че са първото (и единствено!) частно радио, което дръзна да стъпи в Троян ме спира да ги нахуля едно хубаво. Само едно ще кажа едно: ако имах средства и знания за да оборудвам стаята си, мисля, че щях да направя по - хубаво радио. :)
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 09 Апр 2005, 02:36

[quote=""ico_pol""]Свиквайте с това да ви липсва Лиани от скалата! Ако съдя по Троян, това е нормално явление. Тук доста често липсваше (поне през лятото) и това спря да ми прави впечатление. Е, прави ми, защото само то е частно в Троян. Другите ми алтернативи са Хоризонт и Христо Ботев, но все още не съм се пенсионирал, че да ги слушам. :) е, от време на време им давам ухо да се порадвам на хубав стерео сигнал (защото на Лиани само показва че е стерео, а дефакто е си е моно). Колкото до това, че Лиани е хубаво радио...единствено факта, че са първото (и единствено!) частно радио, което дръзна да стъпи в Троян ме спира да ги нахуля едно хубаво. Само едно ще кажа едно: ако имах средства и знания за да оборудвам стаята си, мисля, че щях да направя по - хубаво радио. :)[/quote]

Човече, имам възможност да слушам по 2 часа Лиани в Карнобат на ЖП гарата и съм убеден, че ако имаш средства, дори и с Winamp да работиш, ще имаш по-голям успех! :lol:
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 09 Апр 2005, 20:41

[quote=""ico_pol""]Колкото до това, че Лиани е хубаво радио...[/quote]

Абе ако дойде Лиани в Добрич ще е добре. Тъкмо като се върна от София да има какво да слушам. То е ясно, че качествени софийски радиа няма да наминат в култовата област Добруджа. Ице, казваш, че Лиани е готино? И аз така си мисля, въпреки че не съм го слушал. само мярнах сайта им.
Последна промяна 1 на iliyan, променена общо 12 пъти
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 09 Апр 2005, 20:55

Emi, kakto kazah, hareswa mi, za6toto e pyrwoto i edinstweno 4astno radio w Troyan, no si e super amatiorsko i...mislq, 4e e dosta slabo osobeno ot strana na wode6ti. Prosto po4ti ws4iki tam sa deca, a towa...rqdko e garanciq za ne6to swqstno, kakto e i w Liani. Ni6to protiw, pozdrawi za towa, 4e pokriwat malkite gradowe, no zwu4at mnogo...kak da se izrazq, slabo! :]
UGLY_BOY

А?

Мнениеот UGLY_BOY » 12 Апр 2005, 11:48

Те, всъщност, имат ли си регионално програми или излъчват една навсякъде и, ако излъчват една навсякъде, откъде я излъчват - от кой град?
Аватар
iliyan
500+
500+

Re: А?

Мнениеот iliyan » 12 Апр 2005, 11:57

[quote=""UGLY_BOY""]Те, всъщност, имат ли си регионално програми или излъчват една навсякъде и, ако излъчват една навсякъде, откъде я излъчват - от кой град?[/quote]

От Ловеч!
UGLY_BOY

Аха!

Мнениеот UGLY_BOY » 12 Апр 2005, 12:06

Иха! Представям си каква им е програмата!
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 12 Апр 2005, 20:28

Програмата им е от Ловеч, но си имат местни кореспондети, до колкото знам. Поне така беше за Троян, Търговище и...незнам още къде. :) Но като цяло не струва, според мен. И музикалния им подбор е повече от банален.
Аватар
iliyan
500+
500+

Re: Аха!

Мнениеот iliyan » 12 Апр 2005, 22:51

[quote=""UGLY_BOY""]Иха! Представям си каква им е програмата![/quote]

Програмата по замисъл е добра, но иначе...
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 14 Апр 2005, 20:42

Е, да но реализацията е под всякаква критика! 8)
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 14 Апр 2005, 20:52

Каква е феноменалната, различна и така добра концепция на това радио???
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 14 Апр 2005, 22:18

Ами, доколкото знам е да покрива градовете с население по 50 000 души. Нещо такова беше. Бе, хубава идея, ама много непрофесионално звучат и предавателят им в Троян е пълн мъка. Качеството е отврат, а стереото на практика е моно, защото двата канала са едни и същи. Каот си пусна Хоризонт и все едно слушам от диск.:) Конетара е излишен.
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 15 Апр 2005, 11:42

[quote=""ico_pol""]Качеството е отврат, а стереото на практика е моно, защото двата канала са едни и същи. Каот си пусна Хоризонт и все едно слушам от диск.:) Конетара е излишен.[/quote]

Пуснах си го малко онлайн и си пишеше моно.

Назад към