Радиостанции на Хайдушки поляни (Имаретдере)

Ефирът на България и съседните страни - за радиоприемането вкъщи и в колата, със сложни антени или с радиото на телефона, феноменални далечни приеми и изненадващи пробиви над Стара планина
Аватар
Bate_La4ko
Нов
Нов

Радиостанции на Хайдушки поляни (Имаретдере)

Мнениеот Bate_La4ko » 03 Дек 2007, 18:46

Това лято ходейки на Родопите един ден се качих на Хайдушки поляни и там с телефона хванах следните станции:
88.3 Mhz - HEAT RADIO 88.3FM - RDS-a изписва дата часът и името на изпълнителя и песента
99.8 Mhz - THRAKIFM
102.6 Mhz - POLIS
93.2 Mhz - DARIK KARDJALI FM 93.2
92.8 Mhz - ERARADIO
98.6 Mhz - LIVE FM
89.0 Mhz - TRT-FM
Останалите радиостанции са си за Смолянския регион
P.S. - Радиостанциите съм ги хванал с GSM модел Sony Ericsson W810i  Благодаря за търпението.Лека вечер
predavatel is my life
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Re: Радиостанции на Хайдушки поляни (Имаретдере)

Мнениеот georgi bancov » 15 Дек 2007, 13:53

А МОЖ ЛИ ДА МИ ДАДЕШ ПЪЛНИЯ СПИСЪК С РАДИОСТАНЦИИТЕ ПРИЕМАНИ В ХАЙДУШКИ ПОЛЯНИ?
Аватар
Bate_La4ko
Нов
Нов

Re: Радиостанции на Хайдушки поляни (Имаретдере)

Мнениеот Bate_La4ko » 16 Дек 2007, 02:55

Ами ако се качвам към Хайдушки поляни трябва да прерова с тунера на мобилния кои станции то4но се ловят,понеже лятото като имах ходене там и набарза ръка каквото намерих и си го записах в бележките на телефона и след тва го написах тук и нямах време да обърна внимание и на нашенските радиостанции.При първа възможност ще гледам да изкарам пълния списък от радиостанции ловящи се на Хайдушки поляни.Даже като се рових стигнах до честота 105.4 и там ми се изписа DARIK PLOVDIV 105.4 FM това забравих да го отбележа в списъка.Засега толкоз от мен .Желая весели коледни и новогодишни празници на всички български и чужди потребители в сайта.Да сте живи и здрави. :) ;) 8)

Назад към