Какво се приема в Троян

Ефирът на България и съседните страни - за радиоприемането вкъщи и в колата, със сложни антени или с радиото на телефона, феноменални далечни приеми и изненадващи пробиви над Стара планина
ShukiBG
100+
100+

Re: Какво се приема в Троян

Мнениеот ShukiBG » 03 Юни 2019, 20:50

qwerty1 написа:Не знам, но според мен е най-добре да пише NJOY и името на песента.

На доста малко места го има това с песните. Виждам, че си от Пловдив. Там съм засичал няколко станции, които изкарват актуалните имена на песните и актуален час (сега се сещам за Витоша, The Voice, за който не съм много сигурен и Катра). Има, ли и други, които също изкарват актуални данни ?
qwerty1
500+
500+

Re: Какво се приема в Троян

Мнениеот qwerty1 » 03 Юни 2019, 22:05

ShukiBG написа:
qwerty1 написа:Не знам, но според мен е най-добре да пише NJOY и името на песента.

На доста малко места го има това с песните. Виждам, че си от Пловдив. Там съм засичал няколко станции, които изкарват актуалните имена на песните и актуален час (сега се сещам за Витоша, The Voice, за който не съм много сигурен и Катра). Има, ли и други, които също изкарват актуални данни ?

Май и Magic FM също, освен Катра, Витоша и The Voice . Обаче редовно се случва RDS да забие на някоя предишна песен, особено при The Voice .

Назад към