Какво се приема в Ихтиман

Ефирът на България и съседните страни - за радиоприемането вкъщи и в колата, със сложни антени или с радиото на телефона, феноменални далечни приеми и изненадващи пробиви над Стара планина
Аватар
минстрел
100+
100+

Re: Какво се приема в Ихтиман

Мнениеот минстрел » 14 Май 2020, 20:24

Верно има доста цигани, но и първата голф алея у нас е в Ихтиман. Има и условия за уиндсърф и риболов - Веринско, язовир Искър. Трябва просто да го оцениш.
Робът се бори за свобода, свободният за съвършенство.
Shaker
100+
100+

Мнениеот Shaker » 08 Юни 2020, 08:02

През почивните дни се отбих в Ихтиман и няма нищо на 95.0 MHz (Авторадио), но странно защо ми излезе "105.6 Новините сега". Приемът беше със стерео, но без RDS и нямаше грам шум. До сега не се "ловеше" там. То и в София RDS на тази радиостанция не ми излиза на повечето места. Всички радиостанции от Самоков/Боровец (БОЕ липсваше). се хващаха със стерео и RDS. Някои радиостанции от Пловдив не се приемаха, както преди и единствено ми излезе RDS на Веселина и Magic FM. На доста честоти (вече не ги помня) се появявяха БНР Хоризонт и БНР Христо Ботев. Единственото чуждестранно радио, което се хващаше, беше Белами на 104.8, но сигналът беше много слаб. Гръцките радиостанции липсваха :)
Общо взето от софийските се хващаха, тези които се излъчват от Копитото, а от ТВ кулата - не. Приемите от София и Пловдив са много колебливи от местоположението в града. Единствено приемите от Самоков/Боровец са стабилни (без БОЕ) :D
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 08 Юни 2020, 10:01

Shaker написа:Единствено приемите от Самоков/Боровец са стабилни (без БОЕ) :D

То БОЕ и в Самоков пръщи, това да вземат да го изключат и без това никой не го слуша!

Назад към