Какво се приема в Перник (кв.Църква)

Ефирът на България и съседните страни - за радиоприемането вкъщи и в колата, със сложни антени или с радиото на телефона, феноменални далечни приеми и изненадващи пробиви над Стара планина
Аватар
m3gab0y
1000+
1000+

Re: Какво се приема в Перник (кв.Църква)

Мнениеот m3gab0y » 23 Сеп 2010, 16:06

elektrik написа:От доста време все се каня да демонстрирам великолепните качества на Sony-XDR. С клипчето --> http://vbox7.com/play:58d6c17c
В Перник - кв.Даскалово излиза радиомрежа Ултра - предавателите от Петрич (88,4), Симитли(88,3), Благоевград(92,6) и разбира се Перник(97.0). Също така и прием на радио Вега+ на 95,5 от Благоевград

Олеле ... чалгата на Петрич стига и до Перник ....
Иначе поздравления! Аз нямам такава антена, но на бас, че с такова нещо и аз ще изкарам Vega+, защото скоро излезна през деня и стана ултиматното мазало с радио 1 от Пловдив... :)

p.s. малко по-назад си писал, че се приема Дарик от Самоков на 89.7, аз мога да ти кажа, че се чува доста чисто на изхода на града, посока Брезник. В кв. Църква сигнала му го има, ама е доста ама наистина доста слаб (с телефон и с тунер от кола).

p.s. в Перник по някаква ирония/случайност излиза с доста чист сигнал на места радио Видин на 103.9, сигнала на Jazz FM явно е по-слаб, същото важи и за Дарик на 96.7 :o , там просто на малко места избива софийската Вероника докато например Fresh, Star FM и дори Energy излизат тук там чисто.
Аватар
elektrik
500+
500+

Re: Какво се приема в Перник (кв.Църква)

Мнениеот elektrik » 23 Сеп 2010, 19:14

Иначе поздравления! Аз нямам такава антена, но на бас, че с такова нещо и аз ще изкарам Vega+, защото скоро излезна през деня и стана ултиматното мазало с радио 1 от Пловдив...

p.s. малко по-назад си писал, че се приема Дарик от Самоков на 89.7, аз мога да ти кажа, че се чува доста чисто на изхода на града, посока Брезник. В кв. Църква сигнала му го има, ама е доста ама наистина доста слаб (с телефон и с тунер от кола).

Вега+ съм я изкарвал с РДС, но пръщи в повечето случай. Дарик от самоков излиза само ако съм в сянка от Сърбия, на неговата честота има сръбско радио, с по-силен сигнал. Иначе приемника отселектира и силен и слаб сигнал, но си трябва много елементна антена, за предпочитане логопериодична!

Назад към