НЯМАМЕ НОРМАЛЕН РАДИО СИГНАЛ

Какво прави (и не прави) администрацията?
Аватар
Джорджи™
1000+
1000+

Re: НЯМАМЕ НОРМАЛЕН РАДИО СИГНАЛ

Мнениеот Джорджи™ » 27 Юли 2020, 22:38

Жоре, някой каза, че ако Борисов го няма, Герб директно ще се разпадне.

avanteex написа:темата е за радиата даб+ вие пак на политика я обърнахте , не може ли да има една тема в която не се споменават политически партии и тем подобни мерси....

Преминаването на DAB+ зависи изцяло от политическата воля на управляващите България. Дали е Герб, дали е Живков от оня свят, дали е ДС или ДАНС, няма значение.
#StopFMBulgaria
Страни в Европа с DAB+ покритие: SR, NM, GR, RO, HU, CZ, SVK, UKR, CRO, SLO, PL, AUS, DEU, SUI, NOR, SWE, DK, FR, BE, NL, LUX, UK, IRL, IT, ESP, MLT, TU...
Изображение
avanteex
Нов
Нов

Мнениеот avanteex » 28 Юли 2020, 00:10

добре зависи ,обаче аз си харесвам ФМ банда на радиото , аи ако го спрат на радиото само турски станции ли трябва да слушам

щото лятото само това се лови , ако дойде някой в БГ от чужбина и чуе само турски радия , ще си каже да не съм объркал страната...
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 28 Юли 2020, 08:55

avanteex написа:добре зависи ,обаче аз си харесвам ФМ банда на радиото , аи ако го спрат на радиото само турски станции ли трябва да слушам

щото лятото само това се лови , ако дойде някой в БГ от чужбина и чуе само турски радия , ще си каже да не съм объркал страната...

Спокойно, турците ще го изключат преди нас, ние още дълго ще си кретаме с аналога.

Назад към