Новини от СЕМ, 5 април 2006

Какво прави (и не прави) администрацията?
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 11 Апр 2006, 16:57

Айде стига с това село !!! Троян !!! каква реклама има там ве
crimson

Мнениеот crimson » 11 Апр 2006, 23:54

Троян беше даден за пример, като малък град със слаборазвит радиопазар. Това "село" би трябвало да звучи като обида ли? Мога само да отбележа, че манталитетът на обитателите в някои села е класи над някои "самозвани столичани". Но във всяко стадо си има и мърша! Тук ясно прозира аборигенският манталитет на тези които обиждат! Да се има предвид че нямам нищо общо с Троян и не съм пристрастен! Но се възмущавам от начина на изразяване на някои хора!
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 12 Апр 2006, 10:17

Ами явно в Троян има хора, кото ги вълнува този въпрос! И като има го дискутират! Аз пък бих казал: стига с това какво се приема в София, защото не ме касае! Е, как мислиш, прав ли ще съм!? :wink: Не мисля!
sewer
100+
100+

Троян

Мнениеот sewer » 12 Апр 2006, 14:42

Явно тук влизат и хора които са без работа и се чудят с кого да се закачат. Ако Троян беше село нямаше да има толкова кандидати за лицензии. Интересно тоя дечко дали е ходил в Троян и знае ли какви са хората там. И аз не съм от там , но много харесвам този край. Колкото до радиата там трябват поне още 4 , то не че сега има :wink:
UGLY_BOY

Re: Троян

Мнениеот UGLY_BOY » 12 Апр 2006, 16:48

[quote=""sewer""]Явно тук влизат и хора които са без работа и се чудят с кого да се закачат. Ако Троян беше село нямаше да има толкова кандидати за лицензии. Интересно тоя дечко дали е ходил в Троян и знае ли какви са хората там. И аз не съм от там , но много харесвам този край. Колкото до радиата там трябват поне още 4 , то не че сега има :wink:[/quote]
Дори Троян да беше село, а не град, пак няма нищо лошо да се прави или излъчва радио в туристически край, като този. Например в селата край морето (като Синеморец или Черноморец и др. подобни) през лятото има много туристи и следователно има кой да чуе рекламите, които се излъчват по съответните медии, които евентуални биха предавали там.
tapan

Мнениеот tapan » 17 Апр 2006, 15:58

Rabotata e takava. Ne si mislete, che radio Bella naprimer i se izlachva v Plevdiv primerno. Primerite sa mnogo takiva. Prosto se hvashtam za tiah zashtot v nachaloto na temata vidiah raziasnenieto na admina. Ideiata e da kanddatstvash do dupka i kadeto se izlajat ta ti dadat. Posle prodavash, jelaeshti vinagi bol. Mnogo hora napraviha dobri prai po tozi nachin. Hitro, a :) Imashe edin vic, egati i e**nata darjava... :)
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 18 Апр 2006, 13:02

[quote=""tapan""]Rabotata e takava. Ne si mislete, che radio Bella naprimer i se izlachva v Plevdiv primerno. Primerite sa mnogo takiva. Prosto se hvashtam za tiah zashtot v nachaloto na temata vidiah raziasnenieto na admina. Ideiata e da kanddatstvash do dupka i kadeto se izlajat ta ti dadat. Posle prodavash, jelaeshti vinagi bol. Mnogo hora napraviha dobri prai po tozi nachin. Hitro, a :) Imashe edin vic, egati i e**nata darjava... :)[/quote]
Абе, горе-долу си прав.
Аватар
a69
1000+
1000+

Мнениеот a69 » 18 Апр 2006, 21:58

Новината от тази вечер - дискусията проведена по четирите ТВ за лиц ензите е че В КРАЯ НА ТАЗИ СЕДМИЦА ЩЕ ОБЯВАТ ПЪРВИТЕ ЧЕСТОТИ - те ще бъдат за първите подали заявления :P:
Това е сайтът! http://www.linkbg.info
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 20 Апр 2006, 12:48

[quote=""a69""]Новината от тази вечер - дискусията проведена по четирите ТВ за лиц ензите е че В КРАЯ НА ТАЗИ СЕДМИЦА ЩЕ ОБЯВАТ ПЪРВИТЕ ЧЕСТОТИ - те ще бъдат за първите подали заявления :P:[/quote]
Най-накрая да се обявят частоти, разгеле!
WebAdmin
Нов
Нов

Мнениеот WebAdmin » 22 Апр 2006, 23:18

[quote=""deian""]Ох, при мен засега за щастие няма чалга!!! Нито местна, нито от национален мащаб. Остава да се надявам, че няма да вземе лиценз нито едно чалга радио за Русе :lol:[/quote]

Позволи ми да не се съглася. С ушите си слушах Азис по Темпо.
Е , освен ако допуснем, че Азис е типичен представител на фламенкото /примерно/.
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 09 Яну 2008, 07:55

Може да се е случило, не знам, не съм го чул... може да е било в някакъв поздравителен блок :D Казвам, че засега по принцип няма чалга в радиоефира на Русе, дано и занапред няма :lud:
Аватар
ogibo
1000+
1000+

Re: Новини от СЕМ, 5 април 2006

Мнениеот ogibo » 16 Яну 2008, 18:36

Anonymous написа:Може да се е случило, не знам, не съм го чул... може да е било в някакъв поздравителен блок :D Казвам, че засега по принцип няма чалга в радиоефира на Русе, дано и занапред няма :lud:

Едва ли помниш преди почети две години дали са пуснали Азис, ама ай де. :Cylon

Назад към