Проблеми във форума и сайта на Predavatel

Predavatel.com / Predavatel.eu
Аватар
alex2510
100+
100+

Re: Проблеми във форума и сайта на Predavatel

Мнениеот alex2510 » 23 Юли 2020, 20:37

Джорджи™ написа:Протестирайте за БЪДЕЩЕТО си !

Изображение

Как се развиват Европейските градове:

Изображение

Изображение

Изображение

Как изглежда София:

Изображение

Изображение

Изображение

Тиква ли бе да я опишеш...... ::)

МОЛЯ, УВАЖАЕМИТЕ АДМИНИСТРАТОРИ И МОДЕРАТОРИ НА ТОЗИ ФОРУМ ДА ПРЕМЕСТЯТ ВСИЧКИ ПОСТОВЕ, КОИТО СА С ПОЛИТИЧЕСКА НАСОЧЕНОСТ КАТО ТОЗИ, КОЙТО ЦИТИРАМ И ВЪОБЩЕ ВСИЧКО ЩО Е :Offtopic , В ТОЗИ РАЗДЕЛ -> -> -> viewtopic.php?f=3&t=8674&start=260
ТВ Новините
My YouTube Channel
#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи :o
:bg:
Радиото у дома: JVC TH-S11 с антена жица.
Радиото в колата: Ford CD 5000 RDS EON
Радиото на телефона: Samsung SM-A500FU (Galaxy A5 2015)
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 23 Юли 2020, 23:44

alex2510 написа:
Джорджи™ написа:Протестирайте за БЪДЕЩЕТО си !

Изображение

Как се развиват Европейските градове:

Изображение

Изображение

Изображение

Как изглежда София:

Изображение

Изображение

Изображение

Тиква ли бе да я опишеш...... ::)

МОЛЯ, УВАЖАЕМИТЕ АДМИНИСТРАТОРИ И МОДЕРАТОРИ НА ТОЗИ ФОРУМ ДА ПРЕМЕСТЯТ ВСИЧКИ ПОСТОВЕ, КОИТО СА С ПОЛИТИЧЕСКА НАСОЧЕНОСТ КАТО ТОЗИ, КОЙТО ЦИТИРАМ И ВЪОБЩЕ ВСИЧКО ЩО Е :Offtopic , В ТОЗИ РАЗДЕЛ -> -> -> http://forum.predavatel.com/viewtopic.p ... &start=260

Изображение
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 24 Юли 2020, 13:41

Моля тези постове да се преместят в тема "Липса на модерация"
Изображение
Изтегли Авторадио стрийм (.m3u файл)
Изображение
YouTube
Изображение
Тази година слушах Авторадио повече ефирно, отколкото онлайн!
Изображение
Аватар
alex2510
100+
100+

Мнениеот alex2510 » 24 Юли 2020, 23:12

MCKristiyanPro написа:Моля тези постове да се преместят в тема "Липса на модерация"

Прав си. :) Аз отначало се чудех дали да си остане в темата, в която беше горецитирания пост, или да бъде в някоя от темите в тоя раздел. Сега като се замисля наистина трябваше да пусна моя пост в "Липса на модерация". Но все пак се надявам администраторите и модераторите да вземат отношение по тия въпроси.
ТВ Новините
My YouTube Channel
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 25 Юли 2020, 10:55

alex2510 написа:Но все пак се надявам администраторите и модераторите да вземат отношение по тия въпроси.

Нека, нека!!!
Изображение
Изтегли Авторадио стрийм (.m3u файл)
Изображение
YouTube
Изображение
Тази година слушах Авторадио повече ефирно, отколкото онлайн!
Изображение
Аватар
Джорджи™
1000+
1000+

Мнениеот Джорджи™ » 25 Юли 2020, 12:39

alex2510 написа:Моля, уважаемите администратори и модератори на този форум да преместят всички постове, които са с политическа насоченост като този, който цитирам и въобще всичко що е offtopic

Постът е коментар по съдържанието на Нова телевизия, която излъчва с политическа насоченост през цялото време.
По радио Нова нюз вървят предавания от Народното събрание.

Как си личи, че си подлога на Герб и не ти изнася да се говори истината.

:Rolf :Rolf :Rolf
#StopFMBulgaria
Страни в Европа с DAB+ покритие: SR, NM, GR, RO, HU, CZ, SVK, UKR, CRO, SLO, PL, AUS, DEU, SUI, NOR, SWE, DK, FR, BE, NL, LUX, UK, IRL, IT, ESP, MLT, TU...
Изображение
Аватар
alex2510
100+
100+

Мнениеот alex2510 » 26 Юли 2020, 16:40

Джорджи™ написа:
alex2510 написа:Моля, уважаемите администратори и модератори на този форум да преместят всички постове, които са с политическа насоченост като този, който цитирам и въобще всичко що е offtopic

Постът е коментар по съдържанието на Нова телевизия, която излъчва с политическа насоченост през цялото време.
По радио Нова нюз вървят предавания от Народното събрание.

Как си личи, че си подлога на Герб и не ти изнася да се говори истината.

:Rolf :Rolf :Rolf

Тоя пост дето си го публикувал в темата за Нова аз го третирам като поредното сравнение между България и другите държави. Лично аз не виждам каква е връзката със съдържанието на Нова ТВ, което по мое скромно мнение, не се състои САМО от новини и публицистика. Аз я гледам единствено когато има някакъв интересен филм/сериал/риалити предаване.

Другото което е, кой си ти, че да ме определяш като "подлога на ГЕРБ" и на база на какво го правиш?!?! Няма абсолютно нищо лошо да говориш истината. Даже напротив, подкрепям това. Но не може да публикуваш разни неща, в които никой не вижда връзка с темата. Ако постовете ти нямат абсолютно нищо общо с радиото и телевизията, техническите въпроси, свързани с тях и тяхната законова регулация, неколкократно съм слагал в постовете си линк към темата "РАЗНИ - тема за разговори извън тематичния план на форума", публикувай ги ТАМ! Ако обаче смяташ, че има връзка всичко това с гореизброените неща, смятам че си длъжен да ПОКАЖЕШ каква е точно връзката, иначе се третира като офтопик.

Не искам да изземвам нечии администраторски или модераторски права! Това е моето мнение по въпроса. Нека всеки го възприеме както намери за добре. Приятен ден и успешна седмица!
ТВ Новините
My YouTube Channel
Аватар
Джорджи™
1000+
1000+

Мнениеот Джорджи™ » 26 Юли 2020, 23:32

alex2510 написа:Тоя пост дето си го публикувал в темата за Нова аз го третирам като поредното сравнение между България и другите държави. Лично аз не виждам каква е връзката със съдържанието на Нова ТВ, което по мое скромно мнение, не се състои САМО от новини и публицистика. Аз я гледам единствено когато има някакъв интересен филм/сериал/риалити предаване.

Другото което е, кой си ти, че да ме определяш като "подлога на ГЕРБ" и на база на какво го правиш?!?! Няма абсолютно нищо лошо да говориш истината. Даже напротив, подкрепям това. Но не може да публикуваш разни неща, в които никой не вижда връзка с темата. Ако постовете ти нямат абсолютно нищо общо с радиото и телевизията, техническите въпроси, свързани с тях и тяхната законова регулация, неколкократно съм слагал в постовете си линк към темата "РАЗНИ - тема за разговори извън тематичния план на форума", публикувай ги ТАМ! Ако обаче смяташ, че има връзка всичко това с гореизброените неща, смятам че си длъжен да ПОКАЖЕШ каква е точно връзката, иначе се третира като офтопик.

Не искам да изземвам нечии администраторски или модераторски права! Това е моето мнение по въпроса. Нека всеки го възприеме както намери за добре. Приятен ден и успешна седмица!

Предната неделя или две-три недели назад във времето имаше предаване, в което Нова беше написала: "КАКВО ИСКАТ БЪЛГАРИТЕ?"
Ако не си гледал, гледай го и ще разбереш.

Аз давам само отговори на поставения им въпрос.

Моля да спреш да се заяждаш.
#StopFMBulgaria
Страни в Европа с DAB+ покритие: SR, NM, GR, RO, HU, CZ, SVK, UKR, CRO, SLO, PL, AUS, DEU, SUI, NOR, SWE, DK, FR, BE, NL, LUX, UK, IRL, IT, ESP, MLT, TU...
Изображение

Назад към