РАЗНИ (тема за разговори извън тематичния план на форума)

Predavatel.com / Predavatel.eu
Аватар
avanteex
100+
100+

Чалга и поп-фолк таланти ама друг път...

Мнениеот avanteex » 06 Дек 2020, 14:17

Извинявам се че пиша в тема не по предназнчение тоест раздел, но няма подобен тук в който да изкажа възмущението си .

в някакво предване вероятно по Фен тв ми казаха че , давали предване за подрастващи певци които много бързо се издигнали с талант и какво ли не предимство имали. и та там казали че синът на известната Софи Маринова , а именно Лоренцо бил много даровит талантлив и какво ли не в музиката. ее да смея ли да плача ли ? аз по принцип слушам много фолк чалга и т.н обаче с това твърдение не мога да се съглася.

ето моите доказателства то е само едно всъщност.песента на Лоренцо инстаграм, не ви ли прави впчетление че тоя е пълен неграмотник, не знае Български език както трябва и пее грешно, в припева той пее " музиката на макс ОСИЛИ. нарочно пиша с големи букви грешната дума
ама бива бива да ни излага така тоя некадърник ,че и го пуснали по тв да пее ,е да добре пее но като греши думите излага и себе си и нас че го слушаме.само аз ли си мисля че думата е Усили идва от Усилвател. ама ако греша аз извинявам се!!!!

Забелязвам следният проблем.

като гледам примерно сериала Васко да гама от село Рупча ,както и клипове на разни ютубъри Български предимно.
на цели моменти прескача записа,на какво може да се дължи с windows 10 съм?
Аватар
Stani
1000+
1000+

Re: Проблем с youtube

Мнениеот Stani » 07 Дек 2020, 20:26

При мен няма такова нещо.
Аватар
Meloman № 1
500+
500+

Re: РАЗНИ (тема за разговори извън тематичния план на форума)

Мнениеот Meloman № 1 » 10 Дек 2020, 21:00

Top 10 - 10.12.2020
10. Eleni Foureira - Light It Up
9. Wilson, ManyFew & Kelli-Leigh - No More Chances (If You Really Love Somebody)
8. KHEA, Natti Natasha, Prince Royce, Lenny Santos - Ayer Me Llamó Mi Ex
7. Da Funk Junkies - It Lifts Me Up
6. Liviu Guta, Theo Rose & What's Up! - De Ce Ma Minti (2)
5. Crazibiza - My Lips (House of Prayers Deeper Mix)
4. Format:B - Istanbul (Dank.L Bootleg)
3. Matt Caseli & Dave Goode - Break the Dawn (Andrey Exx & Wayward Brothers Remix)
2. DJ Hasan - Baby It's You
1. Jake Tarry ft. Tongue N Cheek - Nobody (Can Love Me)
Изображение
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 26 Дек 2020, 15:40

Малко хумор от самоковско:

- 112 слушаме ви?
- Улете айдук дома!!! Бръже!
- Моля!?
- Айдук, айдук се улете, дождайте!
- Успокойте се, не се разбира нищо какво казвате!
- Ама я съм спокоен, бръже дождайте додека е увреме! Обикаля и крадне!
- Как се казвате и на каква възраст сте? От къде се обаждате? ...Не разбираме проблема!
- Дидиии, Пешо на 30 от самоков! Ти!?
- Аз съм диспечерка, няма значение възрастта ми и как се казвам! Обяснете сега спокойно какъв е проблема?
- Ке откàчим след малко! Оу, д-о-м-а у-л-е-т-е а-й-д-у-к и к-р-а-д-н-е! Я г-о в-и-д-и-м п-р-е-з д-ж-а-м-о!!! С'а разбра ли?
- Ама нищо не Ви се разбира! Има ли някой с опасност за живота?
- Да бе, да, има!
- Кой? Вие ли?
- Не, Я! Айдуко! Освен да го питам как му е името, от дека е и на колко е, а?
- Не сте застрашен Вие, така ли?
- Нема, нема, заеби. Влàзам с копачо, прашчай линейка да го прибира, види ми се с Ковид.
Аватар
Meloman № 1
500+
500+

Мнениеот Meloman № 1 » 02 Яну 2021, 21:26

Мараба и ЧНГ! Много хора се упражняват и им плащат за това, аз пък реших да се поупражня безплатно. Отне ми час за този плейлист, утре може и още песни да сложа. Защо няма БГ музика - щото тези плейлисти ги пращам и на чужденци да си слушат и ще се бере срам :D Като я пооправят малко, тогава ще си я включвам пак насам-натам из моите си плейлисти. И така, наздраве!
Изображение
Аватар
avanteex
100+
100+

Мнениеот avanteex » 16 Яну 2021, 19:09

тук в тема разни , може ли да питам , някой моля да ми даде насоки, как става сваляне на аудио видео файлове от сателит така нареченият

сателитен лов, какво ми е нужно и на кои сателити специално на изток има този сателитен лов ?

благодаря

Назад към