Търся си лаптоп за онлайн телевизия!

Predavatel.com / Predavatel.eu
lifemax
Нов
Нов

Търся си лаптоп за онлайн телевизия!

Мнениеот lifemax » 22 Май 2013, 04:54

Здравейте!
Търся си лаптоп специално за гледане на онлайн телевизия! Зна мче там има изисквания за HD и така нататъка! Бюджета ми е 1000 лева и искам нещо качествено! Значи аз ще съм в една барака без кабелна телевизия и телевизор лаптопа трябва да има 3G за да мога да вхащам интернет и в тази парака в която ще се намирам. Да не забиват телевизиите като ги пусна примерно малко с по добро качество. Не разбирам много от техника за това ви моля да ме посаветвате за модел или марка която е добра!

Благодаря ви предварително момчета! Не намерих друго подхдоящо място за да си задам въпроса, и се извинявам ако не съм писал в правилната секция! Препоръчайте някой лаптоп от тук примерно http://toplaptop.bg/

Поздрави!
simeon128
Нов
Нов

Re: Търся си лаптоп за онлайн телевизия!

Мнениеот simeon128 » 03 Сеп 2013, 11:37

Значи правиш си реклама на сайта. :Horray Иначе със 3Г трудно ще гледаш онлейн HD телевизия...
...всъщност, като си помисля, нищо лошо човек да си прави реклама на фирмата, в която работи. Аз примерно работих в доста фирми за врати, но последната година се задържах в една фирма за обзавеждане и за вътрешни и външни врати, мога да кажа че се отнасят с персонала повече от добре, продават и качествени врати и почти всички от клиентите им са доволни от това, което са си купили.
Магазина за врати, е на фирма за врати в София която предлага, врати София на ниски цени, интериорни врати софия от Полша, и входни врати софия от Турция и Румъния
tanto
Нов
Нов

Мнениеот tanto » 21 Юли 2016, 09:04

Според мен почти всеки лаптоп от среден клас ще ти свърши работа. Аз съм фен на леново продуктите и препоръчвам този модел, ако още не си се насочил http://www.premiummobile.bg/laptop-leno ... bm-2y.html
е, не е от магазина, за който говориш, но и тук има добри попадения на изплащане. :)
pllb
Нов
Нов

Мнениеот pllb » 23 Ное 2017, 11:03

Според мен за качествено гледане на онлайн телевизия трябва и дисплея да е възможно по-добър.

Назад към