Да си купя ли нов смартфон или не?

Predavatel.com / Predavatel.eu
Аватар
минстрел
100+
100+

Re: Да си купя ли нов смартфон или не?

Мнениеот минстрел » 28 Сеп 2019, 12:37

Очкваме 5G поколение. Който си е купил скъп 4G модел най-много ще съжалява. От високо лошо се пада.
Робът се бори за свобода, свободният за съвършенство.
Аватар
rafen
Нов
Нов

Мнениеот rafen » 06 Фев 2020, 20:43

минстрел написа:Очкваме 5G поколение. Който си е купил скъп 4G модел най-много ще съжалява. От високо лошо се пада.

Абе човек, гледам че си от София и би следвало да си малко по модерно мислене. Ти като си купиш телефон колко години караш с него? Аз лично си купувам точно скъп модел и го продавам след една година и пак взимам следващия и така, а ти явно караш по 4-5 години с една машина. Не сериозно това, има търсене, всичко се продава, всичко се купува, така че няма как от "високо да се падне". Ако на такива като теб разчитаха компаниите за смартфони, дори китайските, то отдавна да са приключили. Препоръчвам за теб, да не се качваш "високо" и да действаш със сериите на huawei от по 100 лв. втора употреба, така никога няма да те е яд, че си на загуба. Нали? То по-добре да си направиш една регистрация в уинбет и да пробваш да спечелиш нещо от бонуса, че да купиш някой свястна машина, дето няма да те е срам да го извадиш в метрото :) разбираш ме нали :)
Аватар
rafen
Нов
Нов

Мнениеот rafen » 06 Фев 2020, 21:18

Малко прекаляват, чак пък стерилитет? Вярвате ли в това?
Аватар
rafen
Нов
Нов

Мнениеот rafen » 06 Фев 2020, 21:37

Да, чел съм ги тия статии с паднали птици, хора с главоболие и т.н., но все ми се струва една конспирация както за всичко ново. Аз лично не вярвам, че ще има подобен проблем, най-малкото това ще застраши глобално Света, как ще го пуснат така .. не знам.

Назад към