ПОТРЕБИТЕЛИ СИСТЕМНО НАРУШАВАЩИ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА

Predavatel.com / Predavatel.eu
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Re: ПОТРЕБИТЕЛИ СИСТЕМНО НАРУШАВАЩИ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА

Мнениеот MCKristiyanPro » 02 Май 2020, 13:40

Джорджи™ написа:Защо още се търпи:

ЖОРО написа:ХАХАХАХАХАХ не ти наистина си идиот ! Путлер ако барне и един сателит и ексресите с Ямала ще изпопадат над тиквата ти ! хахахахах съвсем сериозно мисля да те локализирам по ИП и да видя кой олигофрен стои зад този профил . :Happy :Happy :Happy :Icecream :Icecream :Icecream

Защото ЖОРО си чака доживотния бан, ето защо.
Изтегли Авторадио стрийм (.m3u файл)

Моите машини за радиоприемане:
Sony CMT-FX205 - мини домашна аудиосистема
Philips Radiosat 6010 - авторадио
Huawei Y5 2019 - моят скромен телефон има също радио

YouTube канал
Аватар
Джорджи™
1000+
1000+

Мнениеот Джорджи™ » 16 Май 2020, 18:06

Тези определено не спазват добрия тон на форума, а само тролят и спамят, правят се на отворковци, а реално с нищо не допринасят за форума:

ogibo написа:То както си я подкарал ще си пишеш сам. Напомняш ми за един юзер който от много време не е влизал, а сутрин се сърдеше на себе си, след обяд на останалият свят.

az написа:Защото пишеш за неща от които не разбираш. 8)
#StopFMBulgaria
Страни в Европа с DAB+ покритие: SR, NM, GR, RO, HU, CZ, SVK, UKR, CRO, SLO, PL, AUS, DEU, SUI, NOR, SWE, DK, FR, BE, NL, LUX, UK, IRL, IT, ESP, MLT, TU...
Изображение
Аватар
ogibo
1000+
1000+

Мнениеот ogibo » 16 Май 2020, 20:42

По добре си помисли защо все на теб ти правят забележки. Когато те опровергай някой ти веднага го превръщаш във враг номер 1. Относно кой с какво е допринесъл за развитието на форума и сайта - до сега не съм прочел да си качил схема на антена или снимки, ти с какво точно допринасяш за развитието на форума и сайта като цяло.
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 17 Май 2020, 14:05

Апелирам админите или някой модератор да разчисти спамът в темите и съответно да наложи необходимите санкции към потребителите! :Drunk
Аватар
Джорджи™
1000+
1000+

Мнениеот Джорджи™ » 17 Май 2020, 15:04

ogibo написа:По добре си помисли защо все на теб ти правят забележки.

На мен никой не ми прави забележки освен троловете, сред които си и ти. Защо апелираш за цензура, а не говориш свободно ?

Следващият път когато потребител az попита за нещо:
az написа:Някой има ли представа дали в скоро време ще стартира тестово излъчване на DAB? Диапазона вече е свободен от аналоговата телвизия.

отговорът, който ще получи, ще бъде:
az написа:Защото пишеш за неща от които не разбираш. 8)

Снимки на моя система няма никога да видиш, защото това не е специализиран форум за техници, а е свободен за всички, които ги интересува радиото и телевизията като общо.
#StopFMBulgaria
Страни в Европа с DAB+ покритие: SR, NM, GR, RO, HU, CZ, SVK, UKR, CRO, SLO, PL, AUS, DEU, SUI, NOR, SWE, DK, FR, BE, NL, LUX, UK, IRL, IT, ESP, MLT, TU...
Изображение
Аватар
ogibo
1000+
1000+

Мнениеот ogibo » 17 Май 2020, 17:35

Аз ако не говорех свободно нямаше да те нарича недоносче. Я казах го. Сега бягай да ревеш на админите. Те и без това оставиха форума на самотек, пък знам ли, може и да си спечеля бан, та да ни ти виждам глупостите. Те свестните юзери с които започнахме този форум отдавна го напуснаха. В по-голямата си част.
Аватар
Джорджи™
1000+
1000+

Мнениеот Джорджи™ » 17 Май 2020, 17:54

ogibo написа:Аз ако не говорех свободно нямаше да те нарича недоносче. Я казах го. Сега бягай да ревеш на админите. Те и без това оставиха форума на самотек, пък знам ли, може и да си спечеля бан, та да ни ти виждам глупостите. Те свестните юзери с които започнахме този форум отдавна го напуснаха. В по-голямата си част.

Поне си призна, че си от несвестните, които още стоят тука.
Сигурно ти е неприятно, ама си на службица при герберската шайка и се опитваш да цензурираш форума.

А той не е оставен на самотек, всъщност радиостанциите в България, фм покритието и радиоразпръскването са оставени на самотек.
А този форум е свободен и честен.

Май ти си недоносчето с празни приказки.
#StopFMBulgaria
Изображение
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 17 Май 2020, 18:34

ogibo написа:Те свестните юзери с които започнахме този форум отдавна го напуснаха. В по-голямата си част.

Като се поразровя във стари теми, откривам колко много интересни неща са коментирани, приеми, антени, чужди станции, пиратски, прием на ефирни наши и чужди телевизии, проблем със предаватели и много други, съжалявам, че тогава не съм бил регистриран, а сега само караници, простотии и нищо съществено, следя и другия форум, но там повече се набляга на dxing-а и по малко се коментира и набляга на дискусията, жалко за упадъка на този форум. Не искам да съм лош пророк, но най вероятно ще го сполети съдбата на другият подобен и изоставен Slucham.com, който е спрян.
Аватар
Джорджи™
1000+
1000+

Мнениеот Джорджи™ » 17 Май 2020, 21:31

Stani написа:
ogibo написа:Те свестните юзери с които започнахме този форум отдавна го напуснаха. В по-голямата си част.

Като се поразровя във стари теми, откривам колко много интересни неща са коментирани, приеми, антени, чужди станции, пиратски, прием на ефирни наши и чужди телевизии, проблем със предаватели и много други, съжалявам, че тогава не съм бил регистриран, а сега само караници, простотии и нищо съществено, следя и другия форум, но там повече се набляга на dxing-а и по малко се коментира и набляга на дискусията, жалко за упадъка на този форум. Не искам да съм лош пророк, но най вероятно ще го сполети съдбата на другият подобен и изоставен Slucham.com, който е спрян.

Според мен хората естествено изгубиха интерес от фм, а DAB+ така или иначе няма.
Цифрови ефирни телевизии и тях ги няма.
Т.е няма за какво толкова да се коментира.

Караниците са естествено продължение на герберската консервативна анти-прогрес политика.
ГЕРБ са консерватори, а за България това е пагубно.

И още нещо - форумите не се посещават от определени възрастови групи.
#StopFMBulgaria
Изображение
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 19 Май 2020, 08:44

АРЕ ОЩЕ ЕДНА СВЯСТНА ТЕМА ТРЪГНА КЪМ :Offtopic !

YouTube канал
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 19 Май 2020, 15:46

MCKristiyanPro написа:АРЕ ОЩЕ ЕДНА СВЯСТНА ТЕМА ТРЪГНА КЪМ :Offtopic !

Нека пишат, че малко им остана, от есента форумът ще прекрати съществуването си!
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 19 Май 2020, 16:51

Stani написа:Нека пишат, че малко им остана, от есента форумът ще прекрати съществуването си!

мечти... Дано добавят и/или събудят модераторите.

YouTube канал
Аватар
Джорджи™
1000+
1000+

Мнениеот Джорджи™ » 22 Май 2020, 17:47

Докладвах потребител Стани за тролене на форума:

Stani написа:FM scan Samokov 22.05.2020г.
Сравнение на силата на сигнала на приеманите станции.

Трие си мнението и го репоства постоянно.
Не разбирам каква му е целта.

Моля да се модерира.
Стани е трол.
#StopFMBulgaria
Изображение
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 22 Май 2020, 17:51

Джорджи™ написа:Докладвах потребител Стани за тролене на форума:

Stani написа:FM scan Samokov 22.05.2020г.
Сравнение на силата на сигнала на приеманите станции.

Трие си мнението и го репоства постоянно.
Не разбирам каква му е целта.

Моля да се модерира.
Стани е трол.

Трол си ти, видя, че съм публикувал мнение и направи същото за да се види твоя пост в цитат на коментар от 2006г. Мислиш ли, че този потребител влиза вече тук?
Аватар
Джорджи™
1000+
1000+

Мнениеот Джорджи™ » 22 Май 2020, 17:53

Stani написа:Трол си ти, видя, че съм публикувал мнение и направи същото за да се види твоя пост в цитат на коментар от 2006г. Мислиш ли, че този потребител влиза вече тук?

Защо аз да съм трол след като ти нарушаваш правилата на форума?
Ти си гнусен палячо. Няма тема Какво се приема в София и искам да има такава тема.

Мислиш ли, че на някого му пука дали твоята тема е най-горе?
#StopFMBulgaria
Изображение
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 22 Май 2020, 18:01

Джорджи™ написа:
Stani написа:Трол си ти, видя, че съм публикувал мнение и направи същото за да се види твоя пост в цитат на коментар от 2006г. Мислиш ли, че този потребител влиза вече тук?

Ти си гнусен палячо. Няма тема Какво се приема в София и искам да има такава тема.

До сега се държах с теб прилично, ти постоянно се заяждаш с потребителите във форума, от както ти се извиних за лошото си държание преди, не съм те обидил с нищо и въпреки това ти продължаваш да го правиш, мога да направя така, че да ти сложат БАН, но няма да го направя, Това са твой думи:
"Ти си гнусен палячо"
Аватар
Джорджи™
1000+
1000+

Мнениеот Джорджи™ » 22 Май 2020, 18:02

Stani написа:До сега се държах с теб прилично, ти постоянно се заяждаш с потребителите във форума, от както ти се извиних за лошото си държание преди, не съм те обидил с нищо и въпреки това ти продължаваш да го правиш, мога да направя така, че да ти сложат БАН, но няма да го направя, Това са твой думи:
"Ти си гнусен палячо"

Хайде направи. На мен не ми пука и не желая да съм в един форум с теб.
С никого не съм се заял, ти се заяждаш винаги.

И да, казах ти какъв точно си.
#StopFMBulgaria
Изображение
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 22 Май 2020, 18:06

Джорджи™ написа:
Stani написа:До сега се държах с теб прилично, ти постоянно се заяждаш с потребителите във форума, от както ти се извиних за лошото си държание преди, не съм те обидил с нищо и въпреки това ти продължаваш да го правиш, мога да направя така, че да ти сложат БАН, но няма да го направя, Това са твой думи:
"Ти си гнусен палячо"

Хайде направи. На мен не ми пука и не желая да съм в един форум с теб.
С никого не съм се заял, ти се заяждаш винаги.

И да, казах ти какъв точно си.

Нека модераторите преценят кой е крив и кой е прав. Ако преценят, че аз съм виновен, нека ми сложат БАН, нямам нищо против!
Аватар
Джорджи™
1000+
1000+

Мнениеот Джорджи™ » 22 Май 2020, 18:07

Stani написа:Нека модераторите преценят кой е крив и кой е прав. Ако преценят, че аз съм виновен, нека ми сложат БАН, нямам нищо против!

Най-малкото да не се правиш на модератор, какъвто НЕ СИ!
#StopFMBulgaria
Изображение
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 22 Май 2020, 18:22

Джорджи™ написа:
Stani написа:Нека модераторите преценят кой е крив и кой е прав. Ако преценят, че аз съм виновен, нека ми сложат БАН, нямам нищо против!

Най-малкото да не се правиш на модератор, какъвто НЕ СИ!

Не съм се правил на модератор и не искам, мога да стана, но не ми се занимава. Жалко, че имахме общи теми и влизах тук за да коментирам, но всичко спира до тук. Ако съм те засегнал отново се извинявам, всичко добро на теб и останалите потребители пожелвам, моето участие във форума спира до тук!

Назад към