TRANCE_RAVER, iliyan и т.н.

Predavatel.com / Predavatel.eu
Аватар
predavatel
1000+
1000+

Мнениеот predavatel » 30 Юни 2005, 16:37

[quote=""TRANCE_RAVER""]Е, не съм ли прав. Някъде видях че Админа бил пълен монарх тука, но невиждам да си спазва задълженията. Разбирам го че е зает с други дейности, но през това време форума на какво заприлича. Помолих го също така да изтрие тези две теми, защото са безсмислени и бяха в резултат на Знаеш кое.
Трябва да се преведе във вид форума, нарушителите да бъдат предупредени с ЛС да внимават (т.е да получат първи жълт картон, а при втори жълт е ясно какво следва)
След като ме повишиха в друг форум като "потребител+" ще наблюдавам и тук за реда и спазване на правилата.[/quote]
[quote=""TRANCE_RAVER""]Ами реших да направя няколко критики за тяхното радио във форума им, и той взе че ме банна. Баннът си беше за една седмица, а вече втори ден немога да вляза там. Дори и ме е банна от мИРК. Аз невиждам закакво му беше да направи целия този цирк, да се направи на мъж за една седмица ли? Ами то добре че Админите на Сити неправят така, с харата от фреш! никой неги банва дори и като плюят радио сити.[/quote]
Изображение
[quote=""TRANCE_RAVER""]Имате проблем с форума или сайта?! Разрешете го тук!
е как да го разреша като неме пуска да вляза вътре. Жоро не удържа на думата си. Подлец[/quote]
[quote=""iliyan""]Жоро - лъжец и подлец!
Който го намери и го насили да каже истината, награда. [/quote]

С горните цитати се затвърждава моето мнение, а именно: потребителят TRANCE_RAVER има проблеми с модератор от друг радио форум. Оттам са го изгонили, незнам защо, но решава да се оплаква тук и да нарича някой си Жоро както си иска. Същите проблеми има и iliyan, доколкото разбирам. Наричате човека лъжец и подлец, което е недопустимо по моите критерии за добър език и толерантно отношение и смятам да направя поправки в правилата в това отношение. Какви задължения не си изпълнявам? Какво мислите, че ви дължа? Незнам на какво е заприличал, но от показаната графика ясно личи, благодарение на кого изглежда така - основната част от мненията са именно на тези, на които не им харесва :!: :?: Ако не ви харесва моя форум, дистанционното е във вашите ръце, както се казва. И още нещо - ще го повторя за пореден път - Моля обмисляйте нещата, преди да ги напишете, и пишете само когато имате какво да кажете, а не просто да отговорите на някой друг, така не става дискусия - а нещо доста по-балканско, което няма да допусна.

- - - - - - - - - -
Това, че някой не разбира какво казва царя, си е проблем на неразбиращия.
Последна промяна 1 на predavatel, променена общо 11 пъти
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 30 Юни 2005, 19:18

Пак ще кажа. ТОВА СА МИНАЛИ НЕЩА.
Съвсем заслужено бях наказан от Жоро за моето държание. За което съжалявам че постъпих така. Надявам се че нещата са изяснени.
А за думите на Администратора (и на 106) няма да коментирам. Щам го казват, ще си взема бележка.
И 'predavatel' не е първият днеска който ми казва това нещо. Още един Админ ми го каза това същото. Споко. Все още съм приятелски настроен. Да не обръщаме нещата.
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 30 Юни 2005, 19:28

И ония думи които съм ги казал по адрес на Жоро, бяха в резултата на банването ми и тогава наистина бях бесен.
Ако се чувства обиден - Изинявам му се. Просто емоция. Такива емоции не се здържат.
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 10 Юли 2005, 18:25

Ква е тая тема? Еба си. Специално за нас. Мисля че ще се пише в нея, защото оставихме Леш и започваме Гонг :lol: :lol: :lol: :lol:
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 10 Юли 2005, 19:46

Е, това трябваше да бъде нещо като сигнална лампа за мен (или за нас, както искаш го разбирай). Бъди по-разумен, не се оставяй на емоцията. Не те разбирам какви ги вършиш, заради Брислав какви ги стори. Казах вече, бъди по-умен. защо се оставяш на някои хора да те контролират. Така те печелят, не ти. и така нямаш оправдание. не се прави така. на мен колкото и да ми е неприятен някой се старая да го търпя въпреки че вътре в мене не съм съгласен с него, но си трая. Трябва да подхождаш малко по-професионално към нещата, а не веднага да се хвърляш без да мислиш за последствията. Помисли добре, пак помисли и чак тогава действай. А ти се хвърли веднага на провокациите им.
А и за Фреш, все ми е тая. Гледам там да не споря и да не се заяждам с никого, защото.... знаеш какво става. въпреки че имаше на няколко пъти опити за провокация, но се правя че невиждам. Що трябва да отговарям на простотията с простатия? Кат ги виждаш че са таквиз, казваш им хубаво и толкоз.
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 10 Юли 2005, 20:07

[quote=""TRANCE_RAVER""]Не те разбирам какви ги вършиш, заради Брислав какви ги стори. Казах вече, бъди по-умен. защо се оставяш на някои хора да те контролират.[/quote]

Борслав не ме контролира! А онези от гонг да не мислят, че са Господ. Ще им покажа мястото, ама трябва да се озоря.
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 10 Юли 2005, 20:37

Е, непостигнаха ли целта си. Изнервиха те до червено. Ама тан някои хора наистина се мислят за Господ. Но немога да им кажа нищо, щото ще ми теглят чертата. Имат постове дето като ги видя и толкоз се вбесявам, че ако тия господа са пред мен, откъсвам им главичките на момента. Ама айде че някои са Модератори там. Още от оня тъпа тема за "Атака". Мамич*** им да ***.
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 10 Юли 2005, 21:19

[quote=""TRANCE_RAVER""]Но немога да им кажа нищо, щото ще ми теглят чертата.[/quote]

И един бсм ли те притеснява? Олеееейййй. Аз им казвам и затова ме мразят. А ако ме баннат, само ще затвърдят думите ми. Всички са смешковци - от Дондуков не ебават никого.
106FM

Мнениеот 106FM » 11 Юли 2005, 07:37

Илияне, Рейвърът те попита... Сега и аз, но вече много сериозно - всичко наред ли е? Да не откачи? Какви са тези драми?
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 11 Юли 2005, 09:37

Че ти да не си единствения човек, който ме мисли за луд? В гонг процентът е значителен. Нищо ново не каза, аре със здраве.
Аватар
iliyan
500+
500+

Re: TRANCE_RAVER, iliyan и т.н.

Мнениеот iliyan » 11 Юли 2005, 09:40

[quote=""predavatel""]Ако не ви харесва моя форум, дистанционното е във вашите ръце, както се казва.[/quote]

:shock: :shock: :shock: Че кой е казал, че не ни харесва? Мен ме кефи.
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 11 Юли 2005, 17:55

Илияне, нали ти казах. Сега вече си баннат от форума на "Гонг". ХакунецА ми се похвали. (защо ми се струва че след тебе и адаша ми "embata" ще изхърчи. Тръгна по твоите стъпки. Заплашва хората със смърт)
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 11 Юли 2005, 18:29

Стига бе. Излагаш се. Вярваш на някакво лапе. Кой мислиш, че е Ромето? :twisted: Нали съм баннат? Аййй, как вярваш..... Мен не ме интересува ника. Важното е, че сега ще им направя мизериите :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 11 Юли 2005, 18:33

Ама какво ти стана. Стига глупости. Да не мислиш че Мичо няма да разбере.
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 11 Юли 2005, 18:42

Стига ме занимава с тази подлога. Мичо та мичо. Всички за него ревнали - той че е курвата на форума им, ми е ясно, но да има толкова почитатели :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 11 Юли 2005, 18:47

Кво става тука. Чета постовете на онзи "Гост" дето се опитва да ме провокира. Ооо да не мисли че ще му се вържа на идиотските постове.
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 11 Юли 2005, 18:48

Добре отклоняваш темата, кефиш ме. :lol:
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 11 Юли 2005, 18:55

[quote=""iliyan""]Добре отклоняваш темата, кефиш ме. :lol:[/quote]
финт наляво, финт надясно. тия хора ги знам аз, завистливи, цял живот съм ги срещал и ги срещам. Пуу да им е*а майката, завистлива. Много лесно се оправям с такива. Ако си мисли някой че ме познава от това което съм написъл ЖЕСТОКО ГРЕШИ.
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 11 Юли 2005, 19:14

Като си отворко, защо не го напишеш това във форумеца им? Тук за кого го правиш? Аз съм мъж и казвам нещата, където трябва. И затова ме баннаха (опитаха се :lol: :lol: - много анемично от тяхна страна).
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 11 Юли 2005, 19:30

[quote=""iliyan""]Като си отворко, защо не го напишеш това във форумеца им? Тук за кого го правиш? Аз съм мъж и казвам нещата, където трябва. И затова ме баннаха (опитаха се :lol: :lol: - много анемично от тяхна страна).[/quote]
явно не си ме разбрал. Аз там засега нямам проблеми с никого. И не възнамерявам да споря излишно. Защото са твърдоглавци и трудно ще изляза на глава с НЯКОЙ от тях.
[quote=""iliyan""] Аз съм мъж и казвам нещата, където трябва. [/quote]
Е, аз да не би да съм жена? Просто подхождам по професионално и по-културно. Палех се едно време, но времето минавааа и заминава и вече ми е все тая. Нямам търкания засега там. Преди имах, ама както казах преди се палех доста лесно. Виж, те не са те баннали, нали. Все още можеш да влизаш, макар и с друга регистрация. Твоето е все едно да правиш "Скрита камера" ама да не скриеш камерите.

Назад към