TRANCE_RAVER, iliyan и т.н.

Predavatel.com / Predavatel.eu
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 11 Юли 2005, 20:10

Те са ми баннали само двата ника. Сека си направих нов рег и както казах, въобще не ме интересува, с кой ник ще им направя мизериите. КРАЙНО ВРЕМЕ Е ДА СИ НАМЕРЯТ МЯСТОТО!
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
мичо
Нов
Нов

Мнениеот мичо » 13 Юли 2005, 10:56

Илияне,къде ходиш,бе?
Бате огправям ти последно предупреждение.Още веднъж опиташ ли се да се регнеш във форума на Радио Гонг,намирам те и ще те смачкам,разбра ли,бе,цървул?Искаш ли да дойда някъде,където не очакваш,а?такава случка ще ти се случи,че ти е бедна фантазията направо.....

Сега за другите потребители,да не се чудят за какво говоря.Аз съм Администратор на форума на Радио Гонг.Илиян е с БАН лично от поддържащия сайта за системно флудене и мърсене на форума.молбата за БАН на идиота е лично от журналистите на Гонг...направете си сметка.....Само че нашия се прави на хитър...но нека,ще си понесе последствията съвсем скоро селянина прост.....

този пост пуснах в темата за Гонг,тук само ще повторя.още един рег,Илияне,още един само ти остава..... :wink:
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 13 Юли 2005, 13:56

Стига си пействал това недомисленото "мнение". И на едно място да е, пак ще видим, че не ти достига акъла.
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
мичо
Нов
Нов

Мнениеот мичо » 13 Юли 2005, 15:25

прав си,прав си...Много скоро ще видиш. :wink: на живо.

Назад към