Актуални теми

Predavatel.com / Predavatel.eu
Дачо
Нов
Нов

Актуални теми

Мнениеот Дачо » 19 Дек 2006, 11:58

Като се логна, все ми излизат над 170 "актуални" теми. Предложението ми е - ако е възможно това да стане - след всеки log-out непрочетените теми да "изчезват" от акаунта ми и при следващ log-in да виждам като "актуални" само темите с нови мнения в тях.

Ако не ги отворя, при log-out тези теми пак да са по default прочетени и отново при следващ log-in да не ми излизат като актуални.

(или може би има такава ръчна възможност?)
Аватар
chebaev
500+
500+

Актуални теми

Мнениеот chebaev » 19 Дек 2006, 13:41

Когато влезеш във всеки форум има един бутон "Маркирай като прочетени" или нещо такова беше. Когато кликнеш на него ще са ти като прочетени всички теми в дадения фору. И след това като се log-неш пак ако там където си маркирал всички като прочетени има нови постове то ще ти ги дава като не прочетени.
ico_pol
1000+
1000+

Актуални теми

Мнениеот ico_pol » 19 Дек 2006, 18:59

Само не молете това, моля ви! :) Супер ми е удобно сега, като нямам много време да прегледам нещо набързо, а след това да се разлагам из форума. Преди, както беше, беше ад. Затворя форума и след това всичко, което не съм прегледал...айде на майната му. Пък и нали си има линк за маркирване, както е предложил потребителя по-горе.
biliana petkova
Нов
Нов

Актуални теми

Мнениеот biliana petkova » 22 Дек 2006, 09:13

Zdravei te radioN-JOY vieste nai gotinoto radio,az sum vi goljama fenka i vipogelavam veseli praznici.A po vuprosa za djado koleda iskam da mu blagodarja za vsi4ko koeto su si pogelala :lol:
Дачо
Нов
Нов

Актуални теми

Мнениеот Дачо » 27 Дек 2006, 13:39

[quote=""chebaev""]всеки форум има един бутон "Маркирай като прочетени"[/quote]
О мерси, сега го видях!
ОК съм с това (предполагах, че е общ бутон за всички форуми едновременно, но разбирам, че се маркира поотделно форум по форум. Не е страшно, само 18 са + 1 за архива).
Anonymous

Актуални теми

Мнениеот Anonymous » 27 Дек 2006, 16:16

ZDRAVEITE PREDAVATEL.COM.VIESTE NAI INTERESNIA FORUM I NAU4AVAM MNOGO INTERESNI NEHTA.ISKAS NEHNIJA 27.12.06 4ESTITJA NA VSI4KI IMENICI DAE IM BUDE ZDRAVO IMETO. :lol:

Назад към