към Администратора

Predavatel.com / Predavatel.eu
мичо
Нов
Нов

към Администратора

Мнениеот мичо » 13 Юли 2005, 10:59

Един съвет,колега(аз съм Администратор във форума на Гонг) :wink:
Разкарай Илиян докато е време.Това уникално тъпо същество е цар на мърсенето и флуденето,от личен опит ти го казвам.....
Аватар
iliyan
500+
500+

към Администратора

Мнениеот iliyan » 13 Юли 2005, 13:55

Ти си бил много прост, бе. Къв си ти, че тук ще казваш, какво ще става. Олееей, дано Админа ти види "мнението".
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
мичо
Нов
Нов

към Администратора

Мнениеот мичо » 13 Юли 2005, 15:46

дано,дано... :wink:
Аватар
Enchev
1000+
1000+

към Администратора

Мнениеот Enchev » 13 Юли 2005, 16:04

Вече докладвах на Администеатора (Михаил Щ.)
Знаете ли кой липсва в момента? Жорката. Ако и той почне да пише за Илиян, тотален флууд ще става.

Излизам в летен отпуск
Няколо седмици няма да ме има. И опеделено няма да липсвам на някои "гости"
Thanks for reading this.
С респект: Емил ( aka Trance_Raver)
Аватар
Joro
Нов
Нов

към Администратора

Мнениеот Joro » 15 Юли 2005, 19:42

Въпроса е - кой е следващият форум? :)
ico_pol
1000+
1000+

към Администратора

Мнениеот ico_pol » 18 Юли 2005, 23:38

Все си мислех, че форумите са за обмен на мисли и мнения! Май не е така... или е!? Ако е защо са тези тъпи флудвания и офтопици!? Не разбирам!? Вместо да коментираме радиопроблеми, се караме. Тъпото в случая е, че когато почнем някоя смислена тема, някой ще цъфне и ще почне да вика, че с нас нищо няма да се промени, някой пък няма да го изтърпи и ще почне голямото флудване. И да не промением нещо, не може ли да коментираме...!? Тъпа работа! Този форум би могъл да е безкрайно интересен ( и мисля, че е с някои забележки ), ако по някакъв начин се отблъснат хората които се чудят с кой да се карат, или поне по някакъв начин да ги накараме да говорят по темата. Нищо против Илиан, ако се разпозанва. В известен смисъл става дума за него, но не само, а и за разните му там гости, които също провокират и на които той им отвръща (явно е по - темпераментен дори от мен). Та... аз съм на мнение, че няма да е никак зле и недемократично, ако всякакви изказвания извън радио-телевизионната тематика се прекъсват в зародиш. Колкото и недемократично да звучи все пак нека да не забравяме, че целта на този форум не е караницата и избиването на комплекси. Така, че...!? Честно казано, почва да ми писва, когато отворя някоя интересна тема и всместо да видя смислени постове по нея да гледам тъпи дразги. Не е зле да помисли малко по въпроса господин Модератора. От спестяването на такива междуличностни борби може само да се спечели. :)
Поздрави! :)

Назад към