Шегичка

Predavatel.com / Predavatel.eu
106FM

Шегичка

Мнениеот 106FM » 15 Юли 2005, 09:52

Искам да споделя нещо забавно, но не по-малко и сериозно.

ОТново във връзка с тъпата кирилица - ако приемем, че е толкова голям зор да се пише на кирилица, нека заедно помолим Огибо да си махне аватара, защото в него пише - Бъди ПИЧ - нека припомним, че пич е не каква да е, е турска дума. Т.е. този който е правил аватара е толкова привърженик на кирилицата, колкото и аз :D :D :D

Да не се обиди сега Огибо, това е малка шегичка :)
Аватар
iliyan
500+
500+

Шегичка

Мнениеот iliyan » 15 Юли 2005, 13:25

По-добре на латиница и да има нещо написано, отколкото нищо. Това го обмислих и видях, че е така.

Обаче за гостите няма да си променя мнението.
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
Аватар
ogibo
1000+
1000+

Шегичка

Мнениеот ogibo » 15 Юли 2005, 18:51

Казано честно не знаех, че е Турска дума. Няма проблем махам веднага. И не се безпокой нося майтап. Само ще те помоля да не наричаш кирилицата тъпа.И между другото съм си качил софт, който обръща латинска в кирилица така че както желаеш така пиши. :D
Аватар
Puflet
500+
500+

Шегичка

Мнениеот Puflet » 17 Юли 2005, 00:57

И аз не знаех че 'пич' е турка дума...
Относно кирилицата мисля че не е никак тъпа. Ако Кирил и Методий ни чуят, и видят на каква maiminuca pi6em ще се самоубичт 3 пъти подред и саморъчно ще изядат папирусите с азбуката ни,,.,, позволих си малко да се полигавя...
LZ1PUF
Jicata

Шегичка

Мнениеот Jicata » 17 Юли 2005, 16:51

Чакай сега, пак отиваме в спорове! Кирилицата не е ТЪПА, но и латиницата НЕ Е МАЙМУНИЦА!

Айде стига
Аватар
iliyan
500+
500+

Шегичка

Мнениеот iliyan » 17 Юли 2005, 19:04

Ето маймуница - точен превод от български на арабски на фразата"Кирилицата не е ТЪПА, но и латиницата НЕ Е МАЙМУНИЦА!"
??????? ??? ???? ?? ???? ?????
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение

Назад към