Проблем с маркирането на теми като прочетени

Predavatel.com / Predavatel.eu
Аватар
borosport
1000+
1000+

Re: Проблем с маркирането на теми като прочетени

Мнениеот borosport » 21 Фев 2007, 16:39

Аз проблеми с маркирането нямам никакви.
Изображение
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 21 Фев 2007, 21:36

Ето един добър пример - преди да постна това съобщение, твоето беше най-новото, откакто съм посещавал форума последно, но само по датата мога да го позная. В стария форум имаше едни маркери, подобни на тези, за самите форуми, които показваха кой са непрочетените мнения в дадена тема, след последното ми посещение. Тук тези маекри не работят. Показват всички съобщения, като прочетени. Ако въобще това са маркери. Говоря за малките, бели листчета, които седят до заглавната антетка на всяко мнение във тема.
Аватар
the_heaven
500+
500+

Мнениеот the_heaven » 21 Фев 2007, 22:01

ico_pol написа:Ето един добър пример - преди да постна това съобщение, твоето беше най-новото, откакто съм посещавал форума последно, но само по датата мога да го позная. В стария форум имаше едни маркери, подобни на тези, за самите форуми, които показваха кой са непрочетените мнения в дадена тема, след последното ми посещение. Тук тези маекри не работят. Показват всички съобщения, като прочетени. Ако въобще това са маркери. Говоря за малките, бели листчета, които седят до заглавната антетка на всяко мнение във тема.

Има нещо такова, затова аз лично си ползвам линка Непрочетени публикации  :-X
Кой както си го направи живота! На който не му харесва - да се изнася!

Назад към