Re: Браво на predavatel.com

Predavatel.com / Predavatel.eu
voda

Мнениеот voda » 28 Мар 2007, 19:43

Словенскиот македонски и бугарскиот формираат еден дијасистем на бугарскиот јазик.
voda

Мнениеот voda » 28 Мар 2007, 19:45

Република Македонија је вештачка комунистичка творевина која нема никакво историјско оправдање. Македонска нација не постоји.
Аватар
R R П
1000+
1000+

Мнениеот R R П » 28 Мар 2007, 20:44

Македонците не желаят да станат българи. Те учат тук и кандидатстват за гражданство само за да могат да емигрират на Запад, защото не им дават визи.
Защо им е да стават българи - че е много хубаво тук ли?
Младите хора там и тези на средна възраст не се чувстват българи и няма да се почувстват такива. Всичко е заличено и не съществува вече. Нова нация може да възникне и чрез промяна на съзнанието във времето под влияние на различни фактори. Това сега е факт.
А и тези, които се правят на "патриоти" трябва да признаят, че с това някой да се признае за българин няма да се промени начина им на живот и да заживеят по-добре. А всеки само едно иска - да живее по-добре. Другото са измислици и история.
Последна промяна 1 на R R П, променена общо 28 пъти
Атанас Атанасов Спасов

Мнениеот Атанас Атанасов Спасов » 28 Мар 2007, 21:00

Абе индианец, не всичко е пари. Повечето, които взимат български паспорти не заминават в чужбина а си остават във Фиромия.
Да си БЪЛГАРИН, е свещено чувство и не се измерва в пари, ако за тебе не е така тогава се махай от България.
Аватар
R R П
1000+
1000+

Мнениеот R R П » 28 Мар 2007, 21:13

Името Македония те засяга лично или имаш някакви други проблеми?
Помисли си!
Петар

Мнениеот Петар » 28 Мар 2007, 22:51

enravotta: "македонски"-такъв език няма, не е имало и няма да има

Така ли ти се иска а? Още ли съществуват хегемонисти и националшовинисти в България? Жалко!

enravotta, по-първо не ще да те има тебе и онези като теб отколкото македонския език ;)
Атанас Атанасов Спасов

Мнениеот Атанас Атанасов Спасов » 28 Мар 2007, 22:52

РРП, Ами ако на тебе некой ти каже че не си българин а си наследник на педераски народ, как ще реагираш? Или си от тия, дето и на псувни не реагират?
voda

Мнениеот voda » 28 Мар 2007, 23:58

Целата полемика околу „Бугарскиот" или „небугарскиот" карактер на словенското население во Македонија докажува, дека колку и долго да постои една лага, накру вистината излегува најаве.
А вистината е дека „Македонската нација" беше провозгласена од Тито и неговите Скопски помагачи и со тоа се целеше постепено да се србизира кореното Бугарско население во Македонија. До 1944 година мнозинството од денешните „Македоници" се чуствуваа и нарекуваа само и единствено Бугари.
Благоевград

Само български!

Мнениеот Благоевград » 29 Мар 2007, 00:36

Никакъв македонски!

Картите да са залепени.

Това е!
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 29 Мар 2007, 19:14

voda написа:Целата полемика околу „Бугарскиот" или „небугарскиот" карактер на словенското население во Македонија докажува, дека колку и долго да постои една лага, накру вистината излегува најаве.
А вистината е дека „Македонската нација" беше провозгласена од Тито и неговите Скопски помагачи и со тоа се целеше постепено да се србизира кореното Бугарско население во Македонија. До 1944 година мнозинството од денешните „Македоници" се чуствуваа и нарекуваа само и единствено Бугари.

Смятам, че няма нужда от повече коментар.
Изображение
Българинъ

Re: Браво на predatel.com

Мнениеот Българинъ » 29 Мар 2007, 21:19

Надежда_

Мнениеот Надежда_ » 30 Мар 2007, 04:56

Красив сайт! Браво!
Те които разширват национализъм трябва да се трият. Това не е политически сайт. Поздрави до всички Македонци! :Love
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 30 Мар 2007, 15:20

Както не е политически сайт какви са тия поздрави?!
Изображение
Аватар
R R П
1000+
1000+

Мнениеот R R П » 31 Мар 2007, 17:55

Всеки има право да се самоопределя какъв се чувства по народност.
Република Македония е призната и суверенна държава и само гражданите й могат да се определят какви са по народност и каква е по произход държавата им. Нямаме право да налагаме на никого нашите възгледи по тази тема.
Мненията относно това се отклоняват от тематиката на сайта и нарушават правилата и затова предлагам на администратора да заключи тази тема.
Атанас Атанасов Спасов

Мнениеот Атанас Атанасов Спасов » 31 Мар 2007, 23:45

Абе ръ ръ пъ, ти нормален ли си? Не чете ли шо ти написах?
Знаеш ли колко ме боли **** мене какви ке се чувстват зомбираните еничари от Фиромистан? Всеки може да се чувства какъвто иска, аз също, нали така? Аз съм българин и се чувствам българин, а руснако-предател точка ком ми казва на мене че не съм българин. Тука не виждаш ли дискриминация бе пън, или виждаш дискриминация само когато фиромците биват наричани българи? ***** и г*золизецо смотан си ти. Значи на нас пиринските македонци може да ни казват какви сме а на п*****сите-фироми не може, така ли? Македонската музика на кой е бе келеш? Само на фиромите ли е тая музика, че заради некакви фироми тя да бъде определяна като не-българска? Ето ние пиринските македонци казваме че македонската музика е българска, за чий *** предатело.ком требва да я определя като НЕ-българска? Македонския диалект само на фиромите ли е бе? Ние пиринските македонци казваме че тоя диалект е част от българския език, за чий *** предатело го определя като не-български? Това не е ли дискриминация бе *****? Маменцето ке ви *** и на тебе и на руската бляд къде е тръгнал да ми вика че аз не съм българин, мамицата му руска ке *** аз на него!
Последна промяна 1 на predavatel, променена общо 1 пъти
На мегдана

Мнениеот На мегдана » 01 Апр 2007, 01:43

Абе ти си като некоа свекърва - само пустосваш и редиш кво ке стане.
Ама сино ти веке не е твой - он си има булка да го командва. Стига реваа.  >:D
Аватар
R R П
1000+
1000+

Мнениеот R R П » 01 Апр 2007, 01:48

:lol:  :Wave
Аватар
predavatel
1000+
1000+

Мнениеот predavatel » 01 Апр 2007, 10:00

Потребител Спасов е лишен от право на достъп до Форумите на Предавател.com поради нарушение на т.2.2 от Правилата.
Последна промяна 1 на predavatel, променена общо 1 пъти
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 01 Апр 2007, 13:33

Разгеле :Clap И му наблюдавай ip-тата от неговата мрежа ;)
Изображение
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 01 Апр 2007, 15:27

Да определено си от на Сидеров лумпените и много ми се иска наживо да ми паднеш, защото тия смешници като теб много знаят да дръкат зад монитора, но на живо пълнят гащите.Предавател може ли да ми кажеш ip-то на този отворко да проверя кой му е доставчик за да видя дали мога да го издиря, че е много голям отворко :Chair
Изображение

Назад към