Re: Харесвате ли Предавател.ком и желаете ли нещо да се промени?

Predavatel.com / Predavatel.eu

Харесвате ли Предавател.ком и желаете ли нещо да се промени?

Анкетата свършва на 20 Мар 2005, 01:48

Харесва ми
11
73%
Не ми харесва
0
Няма гласували
Искам промени
4
27%
Безразлично ми е
0
Няма гласували

Общо гласове: 15
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 13 Яну 2008, 23:08

georgi bancov написа:
Pandjarov написа:Не.

КАКТО ИСКАТЕ
Уважаеми господин Pandjarov

Да не го програмирам аз това phpBB3 че да става всичко както искам ?

Впрочем прекалено се заиграваш с цветовете и фамилията ми. Не прекалявай с доброто ми отношение и търпение.
Аватар
R R П
1000+
1000+

Мнениеот R R П » 16 Яну 2008, 14:13

Още по-хубаво ще е, ако е възможно, Предавател Европа да има вариант и на български, защото някои езици са доста непознати.
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 19 Яну 2008, 22:51

R R П написа:Още по-хубаво ще е, ако е възможно, Предавател Европа да има вариант и на български, защото някои езици са доста непознати.

:da: :da:
ТАКА Е!
Ще бъде много хубавО!!! :Clap
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 26 Яну 2008, 20:05

Защо в последно време във форума се навъдиха толкова БОТОВЕ:
Google [Bot] :D
Google Adsense [Bot] :D
Yahoo [Bot] :D
Май имаше още няколко. ???
Аватар
just listen
100+
100+

Мнениеот just listen » 27 Яну 2008, 00:23

за разлика от теб, те не постват, а само теглят инфо за търсачките си, колкото по често ги виждаш, толкова по актуална е информацията която намираш през тях :tooth
Изображение
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 27 Яну 2008, 11:42

Имам предложение всяко прикачено изображение да се показва с намалени мащаби и когато се кликне да се отваря в нов прозорец в реални размери, защото както се показва в реален размер, но в малък прозорец е много неудобно. Ако не се изразявам правилно за пример мога да дам IPB там има възможност за показване на прикачените изображения. :)
Изображение
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 30 Яну 2008, 19:49

dhamitak написа:Харесвате ли Предавател.ком и желаете ли нещо да се промени?

Би ли се приело едно предложение при изразяване на мисли и коментари да не се ползват човешки органи,псувни,обиди,подигравки и пр. Да съществува нещо като :съгласен съм или не,разбирам или не,прав си ,или не ,чул съм,или не и пр.Защото има такива бисери,които не съм намирал във форуми на други страни,даже и подобие няма...,но като имам предвид,че в страната се налага такъв стил на общуване дори по медиите,особено по НОВА ТВ,смятам,че това предложение е е обречено на неуспех,дори е обидно наивно.Аз имам "честта" да съм обект на най-силния коментар до този момент.
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 30 Яну 2008, 21:01

bubic написа:
dhamitak написа:Харесвате ли Предавател.ком и желаете ли нещо да се промени?

Би ли се приело едно предложение при изразяване на мисли и коментари да не се ползват човешки органи,псувни,обиди,подигравки и пр. Да съществува нещо като :съгласен съм или не,разбирам или не,прав си ,или не ,чул съм,или не и пр.Защото има такива бисери,които не съм намирал във форуми на други страни,даже и подобие няма...,но като имам предвид,че в страната се налага такъв стил на общуване дори по медиите,особено по НОВА ТВ,смятам,че това предложение е е обречено на неуспех,дори е обидно наивно.Аз имам "честта" да съм обект на най-силния коментар до този момент.

Аз съм съгласен с това ,ама не решавам аз какво да става във Форума! :D
Това се е превърмнало в начин на общуване :'( :(
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 31 Яну 2008, 01:46

borosport написа:Имам предложение всяко прикачено изображение да се показва с намалени мащаби и когато се кликне да се отваря в нов прозорец в реални размери, защото както се показва в реален размер, но в малък прозорец е много неудобно. Ако не се изразявам правилно за пример мога да дам IPB там има възможност за показване на прикачените изображения. :)

IPB както може би знаете е платен форум и разполага с ОГРОМНО количество опции за модифициране. Ние ползваме за сега phpBB3 и сме доволни от форума.

Това, което споменавате е нещо, което ще направя част от форума веднага, щом намеря съответната му модификация, т.е веднага щом някой я изпрограмира.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 31 Яну 2008, 21:36

Мерси за отговора и моля нека минем на "ти" . Иначе за IPB ми е ясно, също и за phpbb. Питам просто, защото нямам представа за опциите на phpbb-то :)
Изображение
Аватар
RADIOTO
500+
500+

Re: Харесвате ли Предавател.ком и желаете ли нещо да се пром

Мнениеот RADIOTO » 18 Яну 2012, 15:47

"Съживих" една отдавна забравена тема, но не намерих по-подходяща в която да споделя желанието си за промяна в форума.

Възможно ли е да се отварят в нов подпрозорец всички линкове, които постваме в мненията си?
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 18 Яну 2012, 17:48

RADIOTO написа:"Съживих" една отдавна забравена тема, но не намерих по-подходяща в която да споделя желанието си за промяна в форума.

Възможно ли е да се отварят в нов подпрозорец всички линкове, които постваме в мненията си?

А какво пречи, просто да натиснеш средния бутон/скрола на мишката и да постигнеш същия ефект?
Иначе адмирации, че си възродил темата. Ще е хубаво повече хора, да дадат мнения и препоръки, пък дано могат да се реализират желанията.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Аватар
Halfdead
1000+
1000+

Мнениеот Halfdead » 18 Яну 2012, 19:55

Playbob написа:
RADIOTO написа:"Съживих" една отдавна забравена тема, но не намерих по-подходяща в която да споделя желанието си за промяна в форума.

А какво пречи, просто да натиснеш средния бутон/скрола на мишката и да постигнеш същия ефект?
Иначе адмирации, че си възродил темата. Ще е хубаво повече хора, да дадат мнения и препоръки, пък дано могат да се реализират желанията.

Това и мен ме дразни от край време, но не съм се сетил да се оплача. Ами на лаптопите къде е ''средния'' бутон/скролл ? ;)
Everybody has a radio. To listen to a radio is normal. To listen to a radio, that is far away from you is a DARE!

www.dxing.org - Форумът на България за DX-маниаци!
Meloman № 1
500+
500+

Мнениеот Meloman № 1 » 18 Яну 2012, 20:10

Всичко е в ред и ако ползвате функцията "Отвори в нов подпрозорец", която притежава всеки браузър и принадлежи към падащо меню. То се активира се с помощта на десния бутон на мишката или от дясното копче на навигационната част при преносимите компютри.
Аватар
Halfdead
1000+
1000+

Мнениеот Halfdead » 18 Яну 2012, 20:52

Meloman № 1 написа:Всичко е в ред и ако ползвате функцията "Отвори в нов подпрозорец", която притежава всеки браузър и принадлежи към падащо меню. То се активира се с помощта на десния бутон на мишката или от дясното копче на навигационната част при преносимите компютри.

Да де, колега.. Това е ясно. Въпросът е улеснението и свикването спрямо останалите сайтове/форуми.. Иначе аз ползвам плъгин, наречен snap links plus за Mozilla, с който е по-бързо и лесно.
Everybody has a radio. To listen to a radio is normal. To listen to a radio, that is far away from you is a DARE!

www.dxing.org - Форумът на България за DX-маниаци!
Аватар
lunar_light
100+
100+

Мнениеот lunar_light » 28 Яну 2012, 15:38

След като стана факт старта на bTV Lady и запазването на Ринг.БГ мисля, че е редно информацията тук да се коригира.
Изображение
Денят и месецът са правилни, но годината обаче... :D
Аватар
LZ2GPB
1000+
1000+

Мнениеот LZ2GPB » 29 Яну 2012, 01:14

Meloman № 1 написа:Всичко е в ред и ако ползвате функцията "Отвори в нов подпрозорец", която притежава всеки браузър и принадлежи към падащо меню. То се активира се с помощта на десния бутон на мишката или от дясното копче на навигационната част при преносимите компютри.

Евала за обяснението, дори баба ми би го разбрала. :)
Meloman № 1
500+
500+

Мнениеот Meloman № 1 » 29 Яну 2012, 11:34

Нали? :D
lunar_light написа:Денят и месецът са правилни, но годината обаче... :D

Случва се понякога спомени да налегнат човека... :D

Назад към