Обновление на форума

Predavatel.com / Predavatel.eu
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Re: Обновление на форума

Мнениеот georgi bancov » 26 Дек 2007, 18:19

DX-er написа:Ето още две чисто технически забележки от моя страна :

1. При получаване на лични съобщения, аватарът на изпращащия потребител покрива част от полученото съобщение.

2. В частта "Predavatel Europa" има немалко правописни и граматически грешки, които не биха направили особено добро впечатление на евентуалните чуждестранни посетители на форума :
- В частта за Франция - не е правилно да се напише "Radio ? France", а по-скоро "La radio en France"
- В немския раздел би трябвало да пише "H?rfunksender Deutschlands", а не "Deutschalnd H?rfunksender", което не звучи добре.
- В сръбския раздел е порпуснато едно "ј" в "Радио и телевизија у Србији".
- В швейцарската част има най-много грешки. Ето как би било правилно да се напише "Радио в Швейцария" на всеки един от езиците : H?rfunksender in der Schweiz / La radio en Suisse / Radio in Svizzera.

Това са грешките, които аз откривам в езиците, които владея - възможно е да има такива и на други езици. :NewRuss

АМИ така е !
Може да има и други грешки. :D
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 26 Дек 2007, 18:49

DX-er написа:Ето още две чисто технически забележки от моя страна :

1. При получаване на лични съобщения, аватарът на изпращащия потребител покрива част от полученото съобщение.

2. В частта "Predavatel Europa" има немалко правописни и граматически грешки, които не биха направили особено добро впечатление на евентуалните чуждестранни посетители на форума :
- В частта за Франция - не е правилно да се напише "Radio ? France", а по-скоро "La radio en France"
- В немския раздел би трябвало да пише "H?rfunksender Deutschlands", а не "Deutschalnd H?rfunksender", което не звучи добре.
- В сръбския раздел е порпуснато едно "ј" в "Радио и телевизија у Србији".
- В швейцарската част има най-много грешки. Ето как би било правилно да се напише "Радио в Швейцария" на всеки един от езиците : H?rfunksender in der Schweiz / La radio en Suisse / Radio in Svizzera.

Това са грешките, които аз откривам в езиците, които владея - възможно е да има такива и на други езици. :NewRuss

Освен, че си DX-er си и голям полиглот!!!
Браво !!! :Clap :Clap
Гост

Мнениеот Гост » 28 Дек 2007, 23:54

Цитатите на старите теми са прецакани, излиза

Код за потвърждение: Избери целия код

[quote] bla bla [/qoute]
вместо
bla bla
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 30 Дек 2007, 15:59

Вече писах, че това е грешка, която не може да бъде оправена глобално и автоматично... Цветовите гами ще са готови след нова година, то покрай тия празници не може да се работи просто. Весело посрещане на новата година на всички !
zynth

Мнениеот zynth » 30 Дек 2007, 16:13

Като цяло, аз нито мога да си влезна в акаунта, нито да получа "забравена парола", нито да се регистрирам (Information
Creating a new account is currently not possible.) :(
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 30 Дек 2007, 16:19

Вече може да се регистрират нови потребители, някаква грешка беше станала, за което се извинявам.
zynth

Мнениеот zynth » 30 Дек 2007, 16:26

а някаква идея защо паролата на акаунта ми нестава и не иодва мейла с пасс-а, макар че този път стана и изписа, че трябва да дойде... и една моя грешка, пиотребителското ми име е dice, просто на предната система се логвах с едно, а се изписваше друго... ама паролата ми неще да стане :(
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 30 Дек 2007, 17:55

zynth написа:а някаква идея защо паролата на акаунта ми нестава и не иодва мейла с пасс-а, макар че този път стана и изписа, че трябва да дойде... и една моя грешка, пиотребителското ми име е dice, просто на предната система се логвах с едно, а се изписваше друго... ама паролата ми неще да стане :(

Въведете името, което се е изписвало преди. При прехода към новата версия на форума именно това се приема като username ;) ако продължава да има промени ми пишете на лични какъв е user-a и ще го оправим 8)
dice(unregistered)

Мнениеот dice(unregistered) » 31 Дек 2007, 13:02

Малко ми е трудно да пиша лично съобщение, защото, както вечер казах не мога да си влезна в акаунта. наистина се оказа, че потребителското име не е zynth, а е dice, защото последно това е било името, което ми се изписваше в стария форум. та, молбата ми е следната, да видите с кой и-мейл върви потребителското име, да смените паролата на служебна, примерно и да пратите на въпросния мейл каква е тя, а след това ще си я сменя, благодаря!
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 31 Дек 2007, 14:54

dice(unregistered) написа:Малко ми е трудно да пиша лично съобщение, защото, както вечер казах не мога да си влезна в акаунта. наистина се оказа, че потребителското име не е zynth, а е dice, защото последно това е било името, което ми се изписваше в стария форум. та, молбата ми е следната, да видите с кой и-мейл върви потребителското име, да смените паролата на служебна, примерно и да пратите на въпросния мейл каква е тя, а след това ще си я сменя, благодаря!

Имате поща :D
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 02 Яну 2008, 08:56

стана най-накрая :)
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 07 Яну 2008, 23:32

1-2 Бота минаха антиспам защитата. В резултат на което усложних визуалната конфирмация при регистрация :Rozy
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 07 Яну 2008, 23:39

Pandjarov написа:1-2 Бота минаха антиспам защитата. В резултат на което усложних визуалната конфирмация при регистрация :Rozy

Това добре, но каква е ползата, като може да се спами и без регистрация?
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 07 Яну 2008, 23:47

Нерегистрираните потребители трябва да въвеждат същия код преди всеки пост, което гарантира защита от ботове в случея. Дали ще се спират реалните хора да не могат да пишат преди да се регистрира ще стане ясно в петък от резултатите в анкетата по-долу сред потребителите 8)
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 08 Яну 2008, 21:57

В процес на разработка са. Разбирам, че ги чакате като наследство, но още няма измислен културен начин да се сменят така, че чакаме.
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 09 Яну 2008, 13:19

Ще може ли да се направи нещо по въпроса със "Черновите".
Исках да си запазя едно мнение, и да го публикувам на по-късен етап но... не мога нито да го изпратя до себе си (чрез ЛС), нито да го съхраня. :Ne
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 09 Яну 2008, 22:29

Черновите са супер неудобни за 99% от хората за това бяха премахнати като функционалност. Въщам ги обратно само след побой или директна заповед от батко ви Мишо :)
трмрк

Мнениеот трмрк » 10 Яну 2008, 20:48

Не знам защо този форум през 2-3 месеца си сменя системата, която ползва. Не мога да разбера и защо се прави и постоянно се маже по него, но е факт, че с всяка промяна освен един куп проблеми, форума става все по-отвратителен откъм оформление. След поредната гавра с форума, върха на сладоледа е, че по никакъв начин не мога да си влезна в акаунта. Някаква идея какво да правя? Потребителското ми име е trmkr
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 10 Яну 2008, 23:38

На 10 000 потребителя все един може да се омаже. Изпращам ви новата парола на: [email protected] Промените ги правим за по-добро, явно понякога не се получава, но поне се стараем та откликваме на всички потребителски проблеми и желания.
trmkr
100+
100+

Мнениеот trmkr » 11 Яну 2008, 02:57

Pandjarov написа:На 10 000 потребителя все един може да се омаже. Изпращам ви новата парола на: [email protected] Промените ги правим за по-добро, явно понякога не се получава, но поне се стараем та откликваме на всички потребителски проблеми и желания.

Благодаря за бързата реакция. :) :Clap

Назад към