Честит Национален Празник

Predavatel.com / Predavatel.eu
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Честит Национален Празник

Мнениеот georgi bancov » 03 Мар 2008, 15:45

Честит Национален Празник на всички българи!
Призовавам всички форумци да спрат споровете и най-важното никога да не забравят, че сме българи!
:bg: :bg: :bg: :bg: :bg:
bubic
1000+
1000+

Re: Честит Национален Празник

Мнениеот bubic » 03 Мар 2008, 18:17

А,кой би могъл да забрави,че е Българин,това не може да се забрави,това е непознато нещо,някой да забрави националната си принадлежност,аз досега не съм срещал такова явление и такива хора.Георги,прочети ако можеш статията на Българина от Арменски произход Хайгашот,не си спомням фамилното му име от днешен вестник,ще е интересна за теб,а също комуниста Божидар Димитров има добра статия по този повод-Освобождението на Българския народ и целите на Русия в това отношение.
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 03 Мар 2008, 22:10

bubic написа:А,кой би могъл да забрави,че е Българин,това не може да се забрави,това е непознато нещо,някой да забрави националната си принадлежност,аз досега не съм срещал такова явление и такива хора.Георги,прочети ако можеш статията на Българина от Арменски произход Хайгашот,не си спомням фамилното му име от днешен вестник,ще е интересна за теб,а също комуниста Божидар Димитров има добра статия по този повод-Освобождението на Българския народ и целите на Русия в това отношение.

За кой вестник става дума?
Мисля че го разказваха по Канал1 сутринта!
Аз исках да наблегна на това , че трябва да изгладим отношенията си във форума , точно на Националния празник! :Bounce
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 03 Мар 2008, 22:49

Георги,ето още една екзотична информация от днес,свързана с Националния празник.Президентът на Република България,комунистът Г.Първанов е изразил признателност към Руските войници ,пожертвали живота си в Руско-Турската война 1977-78г.довела до освобождение на Българския народ от турците.Без да спомене Руските офицери,генерали,Главнокомандващия Руската армия,Н.В.Руския император Цар Александър Втори,когото Българският народ е нарекъл ЦАР-ОСВОБОДИТЕЛ,вдигнал е в негова чест, паметник,булевард и др. Милиони са Българските граждани,изговаряли неговото име с чувство на преклонение,единствено българските комунисти не го тачат както трябва,защото е цар,а техните наставници са ги научили да мразят царете.Един приятел ми казва,че, те, българските болшевики не изпитват никакъв респект към царете от Третото Българско Царство,та ще признават Руския император,ай холан... И нека някои пак да ми кажат,че България е скъсала с комунизма,скъсала ,ама друг път...скоро няма да скъса.
За да не останеш с впечатление ,че само това е единствения пример на......,не знам каква дума да употребя,ако можеш,измисли ти нещо.На една телевизия,също днес,в публицистично предаване ,участник каза категорично,че Българските цигани(роми) не са съставна част от Българската нация!!!!!!!!!!!! И водещият предаването не протестира,а на коя ли нация са съставна част,на Лапландската ли??? Както казваше един колега по-рано тежко,тежко,пък после и мъка.Ама такива са реалностите в България,засега не могат да се променят,впрочем може би това са нормални неща,но аз ги считам за ненормални,абе ,всеки греши,нали така...
Аватар
dhamitak
500+
500+

Мнениеот dhamitak » 03 Мар 2008, 23:13

;)

:bg: :bg: :bg: :bg: :bg: :bg: :bg: :bg:
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 07 Мар 2008, 15:35

Вече май страстите поотихнаха! :) :Icecream :bg: :da:
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 09 Юни 2008, 09:59

bubic написа:Президентът на Република България,комунистът Г.Първанов е изразил признателност към Руските войници ,пожертвали живота си в Руско-Турската война 1977-78г.довела до освобождение на Българския народ от турците.Без да спомене Руските офицери,генерали,Главнокомандващия Руската армия,Н.В.Руския император Цар Александър Втори,когото Българският народ е нарекъл ЦАР-ОСВОБОДИТЕЛ,вдигнал е в негова чест, паметник,булевард и др.

Бубик, това е от мухата слон. Можеш да си сигурен, че тези неща са отработени реплики и са конксултирани с протокола. Самата дума войник или войн включва в себе си и офицерите и останалите длъжности. Неслучайно има паметник на незнайния войн, а не на не незнайните войници, офицери, генерали и т.н. Още повече, че генералите и императора не са загинали във тази война и ти знаеш това по-добре от мен. Ако имаш претенции към речта те може да са, че не е включил финладнските доброволци, за които сигурен съм знаеш, че са вторите по численост в освободителната армия.

Аз искам да питам друго - на 2 Юни стоите ли прави на сирените и спирате ли ако сте на улицата. Аз го правя винаги, но уви - виждам голямо движение около мен. Срамота!

Назад към