Логване

Predavatel.com / Predavatel.eu
Пръдльо
Нов
Нов

Логване

Мнениеот Пръдльо » 29 Май 2008, 11:25

Само да ви споделя, че логването не е много наред (после не се чудете за теми като "Кде са хората от форума?"). Аре, че използвам някакви vpn-и, чудесии, за да съм хем от "добър" IP, хем да не съм с MS Windows Vista и т.н.
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Re: Логване

Мнениеот Lupus » 29 Май 2008, 15:05

Пръдльо написа:Само да ви споделя, че логването не е много наред (после не се чудете за теми като "Кде са хората от форума?"). Аре, че използвам някакви vpn-и, чудесии, за да съм хем от "добър" IP, хем да не съм с MS Windows Vista и т.н.

Я опитай пак!
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 29 Май 2008, 16:25

Влизането във форума работи перфектно. Имате проблем най-вероятно с браузъра, който не може да си запише кукитата.
Пръдльо
Нов
Нов

Мнениеот Пръдльо » 30 Май 2008, 14:54

Перфектно е с други ОS, но не и с нещастната Vista. Ще седна аз да си губя времето и да ви пиша bug report-и... 8) На криво логване браузърът му пречел, айде, така казаха оня ден и от Райфайзен - а после писаха цяла инструкция...

Fuck Vista, но и вие може да се изтествате малко. Що мнения не съм написал, здраве да е (не че има нужда от тях)
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 30 Май 2008, 16:29

Е, бастисване от подобен род също не е много "като хората".
Ако питаш мен, да беше написал в началото ясно - както сега го направи: "колеги, имам проблем с логването с такъв и такъв браузър, под еди си каква операционна система. Къде може да е проблемът"... прочети си само репорта, аз лично нищо не разбирам от него, Лупус също изрази мнение, че е абсолютно неясен.

Като цяло, обаче, проблемите с логването са свързани главно с кукитата. Така, че най-добре е да видиш настройките на самия браузър във Вистата. Там по подразбиране са наблъскали адски много ненужни секюрити и други простотии.
Аз ще тествам на Виста по-късно и ще споделя опита.
Аватар
martintzvetomirov
1000+
1000+

Мнениеот martintzvetomirov » 30 Май 2008, 16:47

Когато бях на Виста нямах проблеми, но съм влизал с Mozilla, не с IE. Вистата е хубава, но с нищо не превъзхожда ХР. Бях принуден да се върна на XP, когато си купих ТВ тунер, за който се оказа, че няма драйвери за Вистата :-[
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 30 Май 2008, 20:04

Пръдльо,

Всекидневната ми работа е свързана с оправянето на десетки WEB 2.0 приложения включително и голям брой форуми. vBulletin, phpBB2 и 3, SMF и който и да е друг форум под небето за който се сетите. Този форум е тестван с да не кажа голяма дума почти всички браузъри, включително Opera, Konqueror, Safari, IE, Firefox, мога да се логна и да пиша дори и с текстови браузъри като links и тн. Проблем с логването във форума няма. Имате проблем вие с вашия браузър. Било то настройки за сигурност, вирусче или настройки на cookies. Така, че моля погледнете си телевизора, проблема е там.
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 30 Май 2008, 21:46

Пръдльо написа:Перфектно е с други ОS, но не и с нещастната Vista. Ще седна аз да си губя времето и да ви пиша bug report-и... 8) На криво логване браузърът му пречел, айде, така казаха оня ден и от Райфайзен - а после писаха цяла инструкция...

Fuck Vista, но и вие може да се изтествате малко. Що мнения не съм написал, здраве да е (не че има нужда от тях)

Ами като не можеш да се справиш с Vista, от какъв зор я ползваш? Сигурен ли си, че ти трябва? Той с пушка не може да стреля, а си взел топ! Върни се към 98SE или XP SP2 и няма да имаш проблеми. Или се вслушай поне в гласа на знаещите....
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 31 Май 2008, 11:10

Ами не знам аз подкарвам форума без проблем на виртуална Виста върху Убунту и няма грешка. Е вярно от виртуалния хардуер на VMware скапаната Виста няма лиготийки , но върви добре, а който иска лигни Убунту-то слага Глистата в малкия си джоб, че е безплтно на всичкото отгоре. Извода е един- ако искате наистина добра ОС - XP-то е идеален избор. Ако искате лиготийки - Убунту, а Глистата не струва.
Изображение
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 31 Май 2008, 13:44

Работи си под Виста.

Назад към