Administration and Moderation

Predavatel.com / Predavatel.eu
Makedonec
Нов
Нов

Re: Administration and Moderation

Мнениеот Makedonec » 25 Юли 2008, 20:40

Ова се факти и докази а не фотошоп
Што вие можете кога политиката и вашите учебници се такви

Makedonec написа:Сите се македонци, сакаш доказ?
Јане СанданСКИ има МАКЕДОНСКО ПРЕЗИМЕ и се борел за Македонија а не за бугарија
Гоце Делчев се родил во Македонија и се борел за неа......
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 25 Юли 2008, 21:51

Едно си баба знае, едно си баба бае. Човек му казва да го докаже с чуждестранен и признат източник той ми посочва някакви си македонски простотии. Я у лево.
Радиаторе прав си, но спорът с този индивид е принципен относно отношението на тази дребна държавица спрямо своите съседи, тяхната история и техните граждани. Или гърците не са прави като ги режат? Ние отдавна трябваше да ги смачкаме.
Изображение
Makedonec
Нов
Нов

Мнениеот Makedonec » 26 Юли 2008, 19:02

borosport написа: Или гърците не са прави като ги режат? Ние отдавна трябваше да ги смачкаме.

Грците се фашисти а националистите кои се против нас да ги смачка еден тег од дизалица
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 26 Юли 2008, 20:12

Официално предупреждавам всички, които подклаждат вражда на тема "Македонски въпрос", че при следващи подобни остри изказвания ще има ограничения за достъпа.

Спазвайте нормалния тон.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 26 Юли 2008, 20:29

Всмисъл?
Makedonec
Нов
Нов

Мнениеот Makedonec » 26 Юли 2008, 22:37

radiator написа:Официално предупреждавам всички, които подклаждат вражда на тема "Македонски въпрос", че при следващи подобни остри изказвания ще има ограничения за достъпа.

Спазвайте нормалния тон.

БРАВООООО :) :) :) :) Тоа искам

Не искам политика
Не искам историја

Искам предаватели
Искам Приемници
Аватар
DX-er
500+
500+

Мнениеот DX-er » 26 Юли 2008, 22:54

Следейки отблизо "дискусията" аз само ще си позволя да отправя един въпрос към администраторите на форума - докога ще се налага да търпим тук гаврата и открито обидното и предизвикателно отношение на провокатора от Бившата Югославска Република с два никнейма (МР1 и Makedonec - видно е от IP-то на потребителя), което той демонстрира към България и останалите потребители на този форум!? Аз лично останах с впечатление, че му е наложен бан...
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 27 Юли 2008, 00:20

@Makedonec,
Трябва да приемеш една простичка истина: И Македония и България имат един корен и една история! Няма как да си я поделим, тя просто е обща! И двете държави сме малки и имаме нужда от приятелства, а не от противопоставяне. Вие сте срещу всички - срещу българи, сърби, гърци, албанци. Как си представяте да живеете? Добрия съсед е понякога повече от брат, помисли върху това! И спри да раздаваш квалификации за християнски държави, защото скоро, когато Албания смели Косово пак ще огладнее и тогава вие сте на ред. Кога ще прогледнете и ще разберете кои са ви истинските братя?
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 27 Юли 2008, 11:38

Радиаторе като ще прилагаш правилата със запетайките викам на македончето да ми издадеш един двупосочен билет за Македония, заедно с бан по никнейм и ip адрес за следното високо достижение на македонския му ум:
Makedonec написа:abe kopile gadno sto seres protiv makedonija idi ebi se so crnec peder
i ne mi spamiraj na forumot i na licni poraki oti STO E OD TEBE NE CITAM TUKU BRISAM

Интелигентен е нали :D
Изображение
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 27 Юли 2008, 12:09

Така нареченият македонец е хубаво да започне да пише на БЪЛГАРСКИ език! Да пише на каквато си ще азбука, аз самият не съм кой знае какъв фен на кирилицата, но за българския - няма да се разберем. Това е български форум - пише се на български език.

Ако иска да си пише на така наречения македонски език - да си пише в македонския форум. На мен лично ми писна всякакви - руснаци, македонци и сърби да ми говорят на техните си езици с идеята, че ги разбираме. Това показва крайно неуважение към събеседника. Ако не се владее локалния език - има универсални езици - в ЕС това са английски, немски или френски.
Аватар
DX-er
500+
500+

Мнениеот DX-er » 27 Юли 2008, 12:41

borosport написа:Радиаторе като ще прилагаш правилата със запетайките викам на македончето да ми издадеш един двупосочен билет за Македония, заедно с бан по никнейм и ip адрес за следното високо достижение на македонския му ум:
Makedonec написа:abe kopile gadno sto seres protiv makedonija idi ebi se so crnec peder
i ne mi spamiraj na forumot i na licni poraki oti STO E OD TEBE NE CITAM TUKU BRISAM

Аз ако знаеш колко такива съобщения съм получил - включително с любезна покана да отида на гости у потребителя в Скопие, че да видя какво ще ми се случи там... :psycho Radiator обаче ни мсля, че може да направи нещо в случая - право да банват тук имат само администраторите (поне доколкото на мен ми е известно).
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 27 Юли 2008, 17:43

Знам, просто той апелираше към спазване на тона. А който трябва ще види поста и ще се заеме със случая. А иначе на мен нито ми е първото такова съобщение, нито ще е последното. Всякакви промити мозъци винаги ще има. Всякакви тарикати и биячи зад клавиатурата - също. Аз не знам като е толкова смел защо не мине отсам границата да каже нещо. Я колко негови съграждани има тук.И колко добре ще си прекараме. :D
Изображение
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 27 Юли 2008, 19:39

Офф какво беше хубаво на моретоооо :)
|BG|

Мнениеот |BG| » 27 Юли 2008, 20:54

borosport "Интелигентен" е нали :D
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 27 Юли 2008, 21:14

|BG| написа:borosport "Интелигентен" е нали :D

Ти като мина на български и обърка правописа. Пише се "ЕнтИлигентен". :D
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 28 Юли 2008, 20:11

Моля, колегите модератори ако забележат пуснати нелегални апликации (кракове, хакове, генератори на серийни номера и тн.) веднага да трият мненията и да ми пишат лично съобщение за да бъде сложен бан на потребителя. В личното съобщение моля прилагайте копие на пуснатия пост.
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 05 Авг 2008, 00:34

Бан на ан мари тонколонкова за множество обиди към много от потребителите на форума.
Makedonec
Нов
Нов

Мнениеот Makedonec » 17 Авг 2008, 15:39

Добив лична порака која имаше наслов Re: Administration and Moderation
беше пратена од некој: morkov Posts: 1 Joined: Wed Apr 25, 2007 8:06 pm
тоа што ми го прати беше антимакедонски спам па ме интересира кој е тој
идиот што се регистрирал на форумот за да прака анти македонски спам
под друг ник и така да си го сокрие својор срамен ретардиран идентитет.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 17 Авг 2008, 15:50

Призовавам на горния индивид най-накрая да му се подвият крилата и да бъде накаран да пише на български език във форума или да си пише на "македонски" в съответната секция във форума. Докога ще си развява коня ?!
Изображение
Makedonec
Нов
Нов

Мнениеот Makedonec » 17 Авг 2008, 16:34

borosport написа:Призовавам на горния индивид най-накрая да му се подвият крилата и да бъде накаран да пише на български език във форума или да си пише на "македонски" в съответната секция във форума. Докога ще си развява коня ?!

Dali ti si toj antimakedonecot morkov koj spamira?

Назад към