Administration and Moderation

Predavatel.com / Predavatel.eu
MattParkman
100+
100+

Re: Administration and Moderation

Мнениеот MattParkman » 03 Юли 2009, 00:13

Не съм сигурен дали точно тук му е мястото, но проблема ми е следният: при опит за влизане в Предавател.ком и двата ми интернет браузера / Internet Explorer и SlimBrowser / дават грешка:

Изображение
Изображение

След 2-3 презареждания на страница, успявам да вляза в сайта. Но все пак, къде може да е причината? ::)
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 03 Юли 2009, 14:46

Нещо в Интернета ти най вероятно.
Аватар
martintzvetomirov
1000+
1000+

Мнениеот martintzvetomirov » 03 Юли 2009, 14:50

Slime Browser или там каквото и да е ползва IE-то, така, че това си е от IE-то. Пробвай Mozilla или Opera.
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 03 Юли 2009, 14:56

radio_vitosha
инсталирайте си добри, по-сигурни, по-надеждни browser-и като Opera, Firefox, Safari.
IE е голямата порта за зловреден код към Вашите компютри! :da:
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 03 Юли 2009, 16:04

Firefox rulzzz

Изображение

:D :D :D :D :D
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 03 Юли 2009, 16:49

хихихи, ЖЕСТОКО ;D
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 03 Юли 2009, 17:13

radiator написа:хихихи, ЖЕСТОКО ;D

хихихихи, да. почти като логото на Firefox :D
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
MattParkman
100+
100+

Мнениеот MattParkman » 03 Юли 2009, 17:37

Благодаря ви на всички за бързите отговори! Непременно ще пробвам някой друг, различен браузер. ;)
tedy
Нов
Нов

Мнениеот tedy » 03 Юли 2009, 21:09

radiator написа:Лупус, това е като спор с радиото или като действие за привличане на вниманието от страна та 14-годишна госпожица.

radiator, май имаш проблем при общуването с дамите?
radiator написа:Миро ако толкова преживява, да вземе да се извини за глупостите, които направи. Ние ще се извиним също и да си стискаме ръцете като мъже. А не да се държим като госпожици. Ще влиза някаква дама да му адвокатства.... Какво става тук изобщо? Колеги, имаме ли стабилна психика? Това е просто сайт в Интернет.

Не адвокадствам т.е. не съм защитила никого казах ти, че съм чула едната теза, но ти реши да се заядеш по най-просташки начин с една дама!

Миро за какво и на кого да се извини? Вече мисля, че проблемите не ги е породил той, а самодоволно надутите мутри на модераторите в този до преди известно време добър информационен форум!

Изказвам възмущение и от отношението ти към русенци. Това, че мразиш един от нас, а другите го защтитават (което е нормално) не ти дава право да сипеш сарказми по града ни. Засрами се!
MattParkman
100+
100+

Мнениеот MattParkman » 03 Юли 2009, 23:33

А някой знае ли дали има начин да променя потребителското си име, без да си правя нова регистрация, а също така да мога да си запазя и досегашните мнения по темите? Бях се заслушал в радио Витоша за около седмица-две и не знам, с какво се ударих по главата и реших така да се пиша във форума. :D :Pepsi
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 03 Юли 2009, 23:41

Технически е възможно, но се прави от администраторите. Представи си, ако всеки поиска да си смени потребителското име. ;)

Когато Панджаров се появи, предполагам ще получиш отговор на въпроса си.
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 04 Юли 2009, 08:22

Zen написа:V interes na istinata predi mnogo meseci izkazah edno mnenie po vuporosa s radiatornoto povedenie tuk: viewtopic.php?f=5&t=6244&start=60#p76399
Nikoy ne mi oponira osven edin negov podchinen v FFM Media.

Не разбирам кому не нужно изобщо да си припомняме тази тема? Аз даже се чудя няма ли кой да я изтрие?
Там просто стана едно голямо мазало, всеки се кара в всеки и то защо, заради един единствен човек, който има проблем с останалите. Лошото е че доста хора се подведохте и заехте грешната страна. останалото се вижда, няколко страници глупости и до там....
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 04 Юли 2009, 10:28

Зен, разбери едно нещо, никой... ама никой на нищо не ти се дразни.
За последен път припомням, че темата е за Администрация и модерация. Чухте какво каза и Панджаров за детинските истории. Всичко, в продължение на безсмисления спор от тук нататък ще бъде премахвано от базата. Позволяваш си поредната кампанийка, последвата от приключен случай, просто за да си чешеш езика и за да разваляш духа тук, но няма да стане. Както виждаш, хората си пишат по теми за администрацията, ти обаче си продължаваш... и Теди си продължава и двамата си подавате реплики.
Ако имате да казвате нещо на някого в личен аспект - има лични съобщения за тази работа. Написах на Теди лично съобщение в тази връзка, но явно не се разбираме коректно.
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 04 Юли 2009, 11:08

@radiator,
С риск да се повторя (потретя, почетворя) ще кажа следното:
1. Няма форум, в който да се водят безкрайни спорове и заяждания с модераторите и админите. Това се записва в правилата и решенията не подлежат на оспорване. Поне не в откритата част на форума. Има за това ЛС, който иска да се жалва срещу едно или друго решения - там!
2. Казано е: "Кучето скача според тоягата". Ако малката не помага, просто се взема по-дебела.
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 04 Юли 2009, 12:11

radio_vitosha написа:А някой знае ли дали има начин да променя потребителското си име, без да си правя нова регистрация, а също така да мога да си запазя и досегашните мнения по темите?

Да, може.
radiator написа:Технически е възможно, но се прави от администраторите. Представи си, ако всеки поиска да си смени потребителското име. ;)

Ами то реално ако си поиграе малко в ACP-то с настройките [В General Admin > Configuration > в User and Forum Basic Settings има една настройка allow username change с опции yes or no (тя си е default на no)], може да се позволи произволна потребителска промяна на данните в тази част, и няма да има нужда след това от администраторска намеса за "редакция" на username.
:P
MattParkman
100+
100+

Мнениеот MattParkman » 04 Юли 2009, 22:24

Enchev написа:
radio_vitosha написа:А някой знае ли дали има начин да променя потребителското си име, без да си правя нова регистрация, а също така да мога да си запазя и досегашните мнения по темите?

Да, може.
radiator написа:Технически е възможно, но се прави от администраторите. Представи си, ако всеки поиска да си смени потребителското име. ;)

Ами то реално ако си поиграе малко в ACP-то с настройките [В General Admin > Configuration > в User and Forum Basic Settings има една настройка allow username change с опции yes or no (тя си е default на no)], може да се позволи произволна потребителска промяна на данните в тази част, и няма да има нужда след това от администраторска намеса за "редакция" на username.
:P

Жалко, това General Admin не го откривам. :(
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 04 Юли 2009, 22:27

Няма проблеми, пишете ми лично съобщение с новото име което искате да се показва и ще направя съответните промени.
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 04 Юли 2009, 22:33

Zen написа:
Pandjarov написа:@MIROWHATEVER: Айде да не се превъзбуждаме и да ме питаш колко пъти трябвало да ми казваш. Работата ми е тая дето на 15-ти получавам едно пликче. Не мисля, че ти или някой от пишещите тук ми плаща заплата, че да ми държи тон и сметка.

Predi malko se vidyahme s MIRORUSE i tuy kato e bannat me pomoli da te popitam kude da doyde i kolko da slozhi v plikcheto.

Има кой да ми дава всеки месец пликчета, не се притеснявай, а едва ли ще съм му по джоба на Миро от Русе.

За последен път пиша по темата за тия банове и тн. Ако някой продължи да пише и да пълни форума с глупости за това ама защо ама как ама колко е лошо че съм баннал MIROROUSE мнението ще бъде трито. Ако пусне мнение защо сме го изтрили и него ще го изтрием. Ако се наложе да се трият прекалено много мнения на един и същи човек - бан. Тука пишат прекалено много хора, които могат да допренесат за форума с интересни мнения или са дошли да прочетат нещо интересно, че да даваме трибуна за изява на лични комплекси.
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 17 Юли 2009, 11:19

Днес пак имаше проблем със сайта като поради факта, че се ползва публичен софтуер атакуващите бяха успяли да вкарат iframe-че из файловете.

Естествено проблема беше оправен възможно най-бързо. Правим всичко възможно това да не се повтаря в бъдеще.

Благодаря ви за разбирането.

ПП.
Само да вметна, че следващия пост "Айде някой да си оправи сървърите" ще доведе до изчезването на автора му от форума.
Аватар
slimi
100+
100+

Мнениеот slimi » 17 Юли 2009, 11:27

Благодаря на Панджаров за позитивното отношение :) .

Код за потвърждение: Избери целия код

] Computer, what is the nature of the universe?
] The universe is a spheroid region 705 meters in diameter.

Назад към